Nábytok, spálňa

Nábytok, spálňa

Prešívané postele – navrhol Giuseppe Vigano

Prešívané postele od Giuseppe Vigana

Všetci sa zaujímame o to, ako bude náš nábytok vyzerať. Kúpiť novú posteľ je niekedy ako kúpiť si nové auto, pretože v skutočnosti ide o to, ako v skutočnosti vyzerá. Dizajn je najdôležitejší a každý má iný vkus, ale štýl je niečo, čo skutočne „vidíte“. Ale čo keby sme sa z toho dostali Dizajn postelí hovoriť. Obvykle to nie je o vzhľade, pokiaľ na tom dokážeme spať, na tom nezáleží. Ale v skutočnosti to stojí za to peniaze jedinečný nábytok dať, pretože dodávajú vášmu estetickému rozmeru spálňa požičať. To platí najmä pre ľudí, ktorí milujú umenie a výraz.

Prešívaná posteľ od Giuseppe Vigana v čiernej farbe

Prešívané postele od Giuseppe Vigano - čierne

A čo s nimi prešívané postele? Na začiatku to znie čudne, ale pozrite sa na tento prešívané postele k tomu z Giuseppe Vigano sú navrhnuté. To prešívaná moderná posteľ vyzerá ako sedačka. Posteľ má obdĺžnikové alebo polmesiacové čelo s ozdobnými gombíkmi. perleťových gombíkov je šesťdesiat a vyberateľné polstrovanie uľahčuje čistenie. Existujú dve rôzne verzie: pohodlie alebo rafinovaný luxus.

Prešívané postele od Giuseppe Vigana

Prešívané postele od Giuseppe Vigano - biele

Prešívané postele od Giuseppe Vigano - krémové

Prešívané postele od Giuseppe Vigano - sivé

Read more
Nábytok, spálňa

Posteľ „Liffey“ so zásuvkami od spoločnosti Shimna

Liffey posteľ od Shimna zďaleka

Vyskúšajte nový vynikajúci Posteľ Liffey od spoločnosti Shimna a zistite, prečo je pre váš domov nevyhnutnosťou. Má vstavané zásuvky, vďaka ktorým je štýlový a praktický. Cieľom je urobiť z vášho domova lepšie miesto s výrazným dizajnom. Môžete uložiť svoje veci bez toho, aby ste zo spálne urobili chaotický obývací priestor. Viac informácií o tejto krásnej novinke nájdete tu Posteľ so zásuvkami.

Posteľ Liffey od spoločnosti Shimna

Zásuvky od Liffey Bed od Schimna

Toto Posteľ so zásuvkami je vyrobený z rezaných panelov z vlašských orechov a má silné prirodzené kontúry. Má tiež ručne vyrobené čelo postele s dvoma malými škatuľami vyrobenými z javora, ktoré sú dokonalým riešením na ukladanie osobných predmetov, ako sú náušnice alebo náramky. Takže je Posteľ so zásuvkami aj funkčné. Ďalšie možnosti uloženia sú skryté pod posteľou. K dispozícii sú štyri výsuvné zásuvky z javora, ktoré vyhovujú vašim estetickým očakávaniam. Nezáleží na tom, či máte modernistický alebo tradičný dom. Máte tiež možnosť vybrať si zo širokej škály tvrdých drevín, ako sú orech, dub, javor a čerešňa. Každý materiál má svoju vlastnú farbu, zrnitosť a vzhľad. Teraz sa pozrime, o akej veľkosti hovoríme. To Posteľ Liffey veľkosti Queen je 85 palcov dlhý, 69 palcov široký a 32 palcov vysoký. Dodáva sa tiež v úplných a plusových veľkostiach. Ak máte záujem o zmenu vo svojej spálni, poznačte si túto posteľ.

Dizajn z masívneho dreva

Detail dreva z postele Liffey od spoločnosti Shimna

Liffey posteľ od Shimna

Read more
Nábytok, spálňa

Nový vzhľad spálne od Flou

svetlo-ružová-spálňa-flou

Flou je váš nový najlepší priateľ, pokiaľ ide o to Vzhľad spálne je možné – či už príslušenstvo, nábytok alebo celý koncept – ponúkajú všetko, aby ste sa cítili pohodlne a užívali si nočný spánok. Poďte teda o krok bližšie k nádhernému svetu Flou.

Nový vzhľad spálne od Flou

biely luxusný dizajn spálne

Široká škála návrhov, ktoré ponúka spoločnosť Flou, vám určite poskytne veľa nápadov, ako si vytvoriť vlastný Vzhľad spálne môže nájsť. Nájdite svoj štýl – klasický alebo eklektický – dizajnéri vo Flou dodajú každej miestnosti moderný vzhľad a zvolia vhodnú farebnú schému, aby nakoniec boli všetky prvky v harmónii a každý mal priestor na odpočinok a relaxáciu..

Zmeňte vzhľad svojej spálne pomocou elegantných farebných schém

moderná posteľ-červená-farba-spálňa-vzhľad

Takže ten tvoj Vzhľad spálne vyzerá moderne, nepotrebujete len trendovú farbu na steny. Je dôležité, aby sa farebné kombinácie zhodovali a aby boli nastavené vkusné farebné akcenty. Staromódne svetlé spálne ustupujú a nahrádzajú ich jemné pastelové farby. Modrá, romantická červená alebo strieborná a fialová slúžia ako kontrast k neutrálnej farebnej schéme.

Nový vzhľad spálne pre škôlku

Detská izba-vtipné-farebné-nástenné dekorácie

Pre deti je tiež ponúkaných niekoľko zaujímavých návrhov, ktoré kombinujú pohodlné postele so zábavnými dekoráciami. Vzniká tak priestor, kde sa deti cítia príjemne a sú obklopené jasnými, vtipnými farbami, ktoré prebúdzajú ich predstavivosť. Retro akcenty vo výzdobe budú rodičom pripomínať ich vlastné detstvo.

Sladké sny s módnym novým vzhľadom spálne od Flou

Detská izba-chlapci-vtipné-žlté-koberce

Ďalšími kusmi nábytku, bez ktorého nie je žiadna spálňa, sú šatník a nočný stolík. Sú veľmi vytrvalé a dopĺňajú zvyšok interiéru. Nové Vzhľad spálne je možné doplniť pohodlnými matracmi a perinami z Flou. A aký je dizajn spálne Flou ako ty najlepšie?

Abigail

Nábytok z prírodného dreva v spálni

nábytok z prírodného dreva-spálňa-purpurová-prehoz

Výrazná fialová farba – skriňa v spálni

spálňa z prírodného dreveného nábytku

Modro -biela detská izba

modro-biela-spálňa-deti

Read more
Nábytok, spálňa

Banyan Tree Lijiang Resort – luxusný hotel s exotickou atmosférou

luxusný hotel v Číne exotická atmosféra Banyan Tree Lijiang

Banyan Tree Lijiang Resort sa nachádza v meste Lijiang City, Čína. Mesto Lijiang má bohatú históriu a je na zozname svetového dedičstva UNESCO. Dizajn a zariadenie od Luxusný hotel pokúsil reflektovať túto históriu a exotickú atmosféru.

Luxusný hotel v Číne

luxusný hotel bazén pohodlie v spálni Banyan Tree Lijiang

Banyan Tree Lijiang bol pomenovaný najlepší luxusný hotel a kúpeľné stredisko v Číne na udeľovaní cien China Hotel Starlight Awards 2007. Hotel sa nachádza 2 000 metrov nad morom v srdci Číny a 40 minút od letiska Lijiang. Banyan Tree Lijiang je tiež 15 minút od historického mesta Dayan. Majestátna Jade Dragon Snow Mountain slúži ako kulisa na juhu.

Luxusný hotel Banyan Tree Lijiang

Bazénové stropné konštrukcie Banyan Tree Lijiang

Banyan Tree Lijiang je letovisko postavené na princípoch tradičnej čínskej architektúry a miestnej kultúry Naxi. Dizajn je podobný miestnym domom a zdieľa vlastnosti čínskej civilizácie Han a tibetskej civilizácie v tejto krajine.

Nádvorie s bazénom

Budovy bazéna vo dvore Banyan Tree Lijiang

To Luxusný hotel je zariadený v exotickom ázijskom štýle s bohatými červenohnedými a zlatými tónmi a tradičnými zakrivenými strešnými štruktúrami. Ozdoby a rozmarné miestne artefakty vás zavedú na miesto, kde môžete nechať svet bokom.

Zažite staré čínske príslovie – „Mať krajinu pod nohami a kúsok neba je konečný luxus.“

Návrh reštauráciedizajn reštaurácie, Banyan Tree, Lijiang, Čína

Červeno-hnedé a zlaté tóny   zariadenie luxusného hotela červeno-hnedé zlaté tóny

Nočné osvetlenie

Nočné osvetlenie luxusného hotela Banyan Tree Lijiang

Prízvuk na stenu z prírodného kameňa

Banyan Tree Lijiang útulné lobby zlaté farby

Červená a šedá v interiéri

Banyan Tree Lijiang cafe design červeno šedý interiér

Barový dizajn a pocit luxusu

Banyan Tree Lijiang luxusný hotel v Číne

Platformová posteľ a červená papierová lampa

platforma luxusnej hotelovej postele Banyan Tree Lijiang

moderná hotelová izba

Banyan Tree Lijiang zariadenie izby v hoteli

Ázijskom štýle

vybavenie hotelovej izby v ázijskom štýle

Zariadenie spálne

Zariadenia pre ovce Banyan Tree Lijiang s vysokým stropom

Kúpeľňový dizajn s čiernym mramorom  dizajn kúpeľne čierny mramor Banyan Tree Lijiang

magické osvetlenie v noci

luxusný hotel v Číne Banyan Tree Lijiang

Rezort Banyan Tree Lijiang v noci

luxusný hotel Čína vstupné nádvorie Banyan Tree Lijiang

Read more
Nábytok, spálňa

Luxusná posteľ Hästens – tradícia a inovácia

Luxusný dizajn postele urýchľuje

Hästens ponúka to, čo je nepochybne jedno z najexkluzívnejších luxusná posteľ Dizajn sveta. Pohodlie je synonymom spoločnosti Hästens. Nábytková spoločnosť s veľkým úspechom predstavila mimoriadne, ale prírodné materiály pre dizajn postelí. Dobrý spánok je v našom uponáhľanom každodennom živote absolútnou nevyhnutnosťou.

Luxusná a pohodlná posteľ od Hästens

klasický-interiér-luxusný-posteľ-Hastens

Keď prídeme domov, hľadáme tiché miesto, kde by sme si mohli oddýchnuť od stresu. Spálňa by sa mala stať naším vlastným útočiskom. Preto spoločnosť Hästens našla riešenie pre každého, kto oceňuje dobrý spánok – jeden luxusná posteľ, ktorý ponúka absolútne pohodlie. Po dlhoročných skúsenostiach a rôznych pokusoch sa nábytkárska spoločnosť rozhodla pre ručne vyrobenú posteľ z kvalitných prírodných materiálov. Mimochodom, vysoká kvalita je charakteristickým znakom výrobcu nábytku. Nadčasová elegancia jeho dizajnu umožňuje, aby sa posteľ hodila do rôznych spální – od klasického po ultramoderný štýl. Moderné postele sú ručne vyrábané a vyrábané s veľkým dôrazom na detail. Zákazníci musia na svoju objednávku počkať a určite sa oplatí počkať.

Luxusná posteľ Hästens pre príjemný spánok

Luxusná posteľ do spálne

Prečo to tak je luxusná posteľ Dizajn od Hästens je taký populárny a populárny po celom svete? Vlásie v matraci napríklad funguje ako prirodzený ventilačný systém. Zmes vlny a bavlny je skutočne veľmi príjemná a mäkká a pomáha telu udržiavať teplotu stabilnú po celú noc. Vďaka kvalitnej perine zo 100% bavlny je posteľ ešte pohodlnejšia. Špeciálna výrobná technika zaisťuje, že si posteľ udrží svoj tvar a stále sa prispôsobí stavbe tela. V konštrukcii sú integrované vysoko kvalitné pružiny. Ľan v kombinácii s konskými vlasmi znižuje statickú elektrinu.

Neutrálna farebná schéma-béžová spálňa

neutrálna farebná schéma-béžová spálňa

Pohodlná posteľ Hästens

pohodlná posteľ-urýchľuje sa

Červená perina – Hästens

červená perina-urýchľuje

Moderný interiér – spálňa s posteľou Hästens

obývacia izba s okrúhlou posteľou a mäkkým bielym kobercom

Útulná manželská posteľ v spálni s klasickým interiérovým dizajnom

útulná manželská posteľ

Read more
Nábytok, spálňa

“Abbraccio” – ohýbacia posteľ od spoločnosti Europeo

Europeos posteľ -

Prečo by mala posteľ Europeo “Abbraccio” pomenovať? Keď sa na to pozriete takto, nedáva to zmysel, najmä ak o tomto úžasnom veľa neviete Ohýbacia posteľ Biely. Talianske slovo „abbraccio“ znamená objatie. Meno je pre toto perfektné Ohýbacia posteľ zvolený Europeo. Táto posteľ je určená na relaxáciu. Je vytvorený tak, aby vám poskytol pohodlie, radosť, ktoré si zaslúžite. Vďaka svojim jedinečným krivkám uspokojí všetky vaše potreby. Krivky budú perfektne sedieť s vašimi líniami tela. Toto je jedna z mnohých jedinečných vlastností Európy “Abbraccio” Posteľ.

Funkčnosť a futuristický dizajn od spoločnosti Europeos “Abbraccio” Posteľ

Európska posteľ -

Pravdepodobne sa pýtate, odkiaľ pochádza rozšírený efekt. Posteľ má špeciálny mechanizmus, ktorý perfektne prispôsobí tvar čela postele a stupačky vášmu tvaru tela. Konce postele je možné preložiť alebo zahnúť podľa potreby. Tu to nekončí. Posteľ nás prekvapí svojou funkčnosťou a futuristickým dizajnom. “Abbraccio“Má tiež vstavaný svetelný systém, ktorý vám umožní pohodlne čítať v noci alebo chatovať v posteli, keď sa zobudíte o polnoci.”.

 “Abbraccio“- Ohýbacia posteľ z Europeo.”

Ohýbacia posteľ Europeos - Abbraccio

Toto úžasné “Abbraccio” Posteľ vám nielenže prinesie radosť z dobrého spánku, ale tiež padne do oka. Štýl postele je veľmi moderný a tiež veľmi praktický. Jeho jedinečné krivky a úžasný štýl pristanú každej spálni. Nájdete ho v mnohých rôznych farbách – bielej, čiernej, sivej, hnedej a béžovej. Dokonale sa hodí k luxusnému a modernému nábytku.

Ohýbacia posteľ “Abbraccio” – moderný dizajn

Ohýbacia posteľ -

Tieto chladné postele sa stali hitom vďaka svojmu jedinečnému, mimoriadnemu dizajnu. Europeo vie, ako vytvoriť čistý komfort a potešenie podľa všetkých vašich funkčných požiadaviek. Dalo by sa povedať toto Ohýbacia posteľ od Europeo je nielen perfektná posteľ pre dokonalý relax, ale je to úplne vysnívaná posteľ. Neváhajte s Abbraccio snívať.

Read more
Nábytok, spálňa

Najlepších 5 návrhov nočných stolíkov do spálne

minimalistický nočný stolík

Moderné minimalistické spálne sa skladajú z dvoch dôležitých prvkov – postele a Nočný stolík.  Minimalistická spálňa môže na prvý pohľad pôsobiť trochu zvláštne a prázdne, ale pri bližšom pohľade pochopíte, že myšlienka interiéru je zameraná na jednoduchý dizajn. Jednoduché, v žiadnom prípade, nie je nudné – vzrušujúce tvary a návrhy mnohých dizajnérov zaisťujú, že kusy nábytku vyžarujú eleganciu a štýl.

Moderné modely nočných stolíkov

moderný-drevený nočný stolík

Ten moderný Nočný stolík nie je doplnkom, ale charakteristikou dizajnu spálne a predstavuje rovnováhu farieb, nábytku a dekorácií. Ponúka pohodlie, ktoré všetci potrebujeme, a skrýva všetky naše súkromné ​​položky, ktoré si chceme nechať iba pre seba. Tento kus nábytku by teda mal byť praktický, nielen krásny.

minimalistický nočný stolík

štýlový nočný stolík

Predstavujeme vám 5 najlepších návrhov, ktoré nájdete v interiérových časopisoch. Ak hľadáte nový nočný stolík, tieto fotografie vás určite inšpirujú a možno prídete na nový nápad, ktorý sa hodí do vašej miestnosti. Najdôležitejšie je, aby sa hodilo k posteli a aby zodpovedalo vášmu vkusu.

Luxusný nočný stolík

Luxusný dizajn nočného stolíka do spálne

Toto Nočný stolík zaujme tvarom a farbami. Ružový odtieň je kombinovaný s čiernym lešteným povrchom a ukazuje oddelenie všetkých skriniek a vytvára dynamickú štruktúru. Dizajn je ideálny pre ľudí, ktorí chcú jasné oddelenie svojich vecí alebo ktorí potrebujú vo svojej spálni farbu. Super elegantný sklenený Nočný stolík slúži ako zvláštna ozdoba. Neobvyklé tvary na jednej strane vytvárajú excentrickú a avantgardnú atmosféru a na druhej strane ponúkajú praktické miesto na uloženie našich vecí.

Nočný stolík zo skla

Sklenený dizajn nočného stolíka

Read more
Nábytok, spálňa

Ako si vybrať správny nábytok do spálne

Škandinávsky dizajn spálňového nábytku

the Nábytok do spálne sú možno najdôležitejšími kusmi nábytku v celom dome. Spálňa je zvyčajne náš súkromný priestor, ktorý si môžeme navrhnúť iba podľa našich osobných preferencií. Je to intímne útočisko, kde je pri jeho konštrukcii prvoradé pohodlie. Interiérové ​​možnosti sú zároveň obmedzené – posteľ, nočný stolík, vhodné osvetlenie, šatník.

Nábytok do spálne – zrkadlo vašej duše

okrúhla posteľ-čierna-biela-spálňa

Špecialisti majú teóriu, že tvary nábytku do spálne svedčia o vašej osobnosti. Optimistické, otvorené postavy si napríklad vyberajú okrúhle postele, zatiaľ čo tajomné povahy uprednostňujú hranaté tvary.

Tipy na výber nábytku do spálne

romantická-ružová-spálňa-interiér-nástenná-tapeta

Prvá vec, ktorú treba hľadať v spálňach nábytok Je potrebné dbať na to, aby boli pevné a trvalé. Drevo je vždy dobrá voľba – je elegantné, v prírodnej farbe vyzerá rovnako dobre ako je vymaľované. Väčšina rozpočtu by mala ísť na posteľ – aby ste si oddýchli, posteľ by mala byť nielen krásna, ale aj pohodlná. Najlepšie je namaľovať steny neutrálne, aby si vaše oči oddýchli, zatiaľ čo nábytok môže dodať farebné akcenty. Červená a fialová sú dobré pre silný charakter, zatiaľ čo čiernobiele kombinácie sú vhodnejšie pre byt v meste. Ružová pastelová farba je pre láskyplné romantické povahy.

Spálňový nábytok a osvetlenie

moderné-osvetlenie-čierna-posteľ

veľké-biela-spálňa-zavesený-strop-LED-osvetlenie

biely Nábytok do spálne hodí sa do malých miestností a dá sa lepšie zvýrazniť zaujímavým osvetlením. Veľké okná a veľa svetla v spálni počas dňa sú veľmi dôležité. Zrkadlá v spálni smerujú oko a nemali by byť umiestnené oproti posteli. Odporúča sa čo najmenšie zdobenie. Čím priestrannejšia miestnosť vyzerá, tým útulnejšie sa budete cítiť.

Abigail

Integrované osvetlenie čiernej a bielej postele

Zaujímavý okenný a nástenný papier v spálni

moderná spálňa-závesný strop-ružová posteľ

 100 nápadov na bývanie pre návrhy spální v rôznych štýloch zariaďovania

Read more
Nábytok, spálňa

Luxusný dizajn postele od Hästens pre dobrý spánok

Luxusná spálňa-pohodlné lôžko-dizajn-Hästens

Vynikajúci Dizajn postele, ktorý zaisťuje dobrý spánok – tak by sa dala opísať luxusná kolekcia postelí od Hästens. Majú nábytok do spálne pre každý priestor a vkus – od rámových postelí až po polohovateľné postele, pomenujete ich – a spoločnosť Hästens ich navrhla. Pohodlie a štýl sa spájajú vo vysnívanom nábytku.

Exkluzívny dizajn postele vyrobený z prírodných materiálov

Pohodlná dizajnérska posteľ Hästens

Posteľ je možno najdôležitejším nábytkom v spálni pre každého, pre koho má dobrý odpočinok veľký význam. Spoločnosť Hästens zohľadnila túto požiadavku zákazníka a myslela na pohodlie Dizajn postele navrhnuté. Čo je však také zvláštne na posteliach Hästens? Na jednej strane sú úplne ručne vyrobené – doba výroby na kus je okolo 160 hodín práce. Je to jemné vypracovanie – umelecké dielo vyrobené iba z prírodných materiálov. Myslíme tým vlnu, ľan, dokonca aj konské vlasy – môžu znieť zvláštne, ale prispievajú k pohode spiaceho človeka. Kombinácia je dokonale vyvážená a je výsledkom 150 -ročného výskumu a skúseností spoločnosti.

Praktické, pohodlné a dobre vyzerajúce – perfektný dizajn postele

elegantná modrá rámová posteľ

Praktické, pohodlné a krásne – to je hlavný cieľ Hästens. Spoločnosť existuje už niekoľko storočí Návrhy postelí vyvinula a uviedla na trh vynikajúcu zbierku ručne vyrábaných postelí. Najlepším dizajnom zostáva nesporný Vividus, ktorý vznikol po 2 rokoch práce. Posteľ sa stala synonymom odpočinku. Mať najpohodlnejšiu posteľ nie je luxus, je to nevyhnutné, aby ste dobre spali a relaxovali. Hästens to pochopil.

Proferia posteľová verzia

Okrúhla verzia postele Proferia

Luxusná ručne vyrábaná rámová posteľ

exkluzívne ručne vyrábaná rámová posteľ

 Nastaviteľná posteľ Hästens

moderne nastaviteľná posteľ-Hästens

Vintage spálňa s posteľou Hästens

vintage spálňa Hästens posteľ

Read more