Nábytok, spálňa

“Abbraccio” – ohýbacia posteľ od spoločnosti Europeo

Europeos posteľ -

Prečo by mala posteľ Europeo “Abbraccio” pomenovať? Keď sa na to pozriete takto, nedáva to zmysel, najmä ak o tomto úžasnom veľa neviete Ohýbacia posteľ Biely. Talianske slovo „abbraccio“ znamená objatie. Meno je pre toto perfektné Ohýbacia posteľ zvolený Europeo. Táto posteľ je určená na relaxáciu. Je vytvorený tak, aby vám poskytol pohodlie, radosť, ktoré si zaslúžite. Vďaka svojim jedinečným krivkám uspokojí všetky vaše potreby. Krivky budú perfektne sedieť s vašimi líniami tela. Toto je jedna z mnohých jedinečných vlastností Európy “Abbraccio” Posteľ.

Funkčnosť a futuristický dizajn od spoločnosti Europeos “Abbraccio” Posteľ

Európska posteľ -

Pravdepodobne sa pýtate, odkiaľ pochádza rozšírený efekt. Posteľ má špeciálny mechanizmus, ktorý perfektne prispôsobí tvar čela postele a stupačky vášmu tvaru tela. Konce postele je možné preložiť alebo zahnúť podľa potreby. Tu to nekončí. Posteľ nás prekvapí svojou funkčnosťou a futuristickým dizajnom. “Abbraccio“Má tiež vstavaný svetelný systém, ktorý vám umožní pohodlne čítať v noci alebo chatovať v posteli, keď sa zobudíte o polnoci.”.

 “Abbraccio“- Ohýbacia posteľ z Europeo.”

Ohýbacia posteľ Europeos - Abbraccio

Toto úžasné “Abbraccio” Posteľ vám nielenže prinesie radosť z dobrého spánku, ale tiež padne do oka. Štýl postele je veľmi moderný a tiež veľmi praktický. Jeho jedinečné krivky a úžasný štýl pristanú každej spálni. Nájdete ho v mnohých rôznych farbách – bielej, čiernej, sivej, hnedej a béžovej. Dokonale sa hodí k luxusnému a modernému nábytku.

Ohýbacia posteľ “Abbraccio” – moderný dizajn

Ohýbacia posteľ -

Tieto chladné postele sa stali hitom vďaka svojmu jedinečnému, mimoriadnemu dizajnu. Europeo vie, ako vytvoriť čistý komfort a potešenie podľa všetkých vašich funkčných požiadaviek. Dalo by sa povedať toto Ohýbacia posteľ od Europeo je nielen perfektná posteľ pre dokonalý relax, ale je to úplne vysnívaná posteľ. Neváhajte s Abbraccio snívať.