Dekorácie a oslavy, kuchyňa

Kuchynský dekor – Tradičný, ale s moderným nádychom

tradičný, ale moderný dizajn kuchyne v červenej farbe

Pokiaľ ide o Dekor kuchyne určité farby a štýly nábytku vždy vyčarujú predstavy tichšej zašlej éry. Možno spomienka na čas alebo miesto, kde život plynul o niečo pomalšie a ľudia mali na seba viac času. Srdcom domu by bola tradičná kuchyňa, miesto tepla, úľ pre priemysel a rozhodne miesto, kde sa stretne rodina a priatelia. Z Dekor kuchyne v týchto prípadoch by sa vyvinula praktickosť, nevyhnutnosť a láska. Dnes je tradičná kuchyňa obľúbenou voľbou pre súčasný štýl. Táto jemnejšia forma Dekor kuchyne je vždy priateľský, cez deň vyzerá sviežo a jasne a v noci útulne a bezpečne. Použitie určitých prvkov kuchynskej výzdoby nie je ťažké obnoviť atmosféru tradičnej kuchyne vo vašom dome, aj keď je váš dizajn kuchyne úplne moderný.

V kuchyni sa spája tradičné a moderné

tradičný, ale moderný dizajn kuchyne

Po prvé, aby ste v kuchyni obnovili tradičný štýl, pravdepodobne sa musíte zamerať na výber vhodných farieb. Biele alebo krémové farby by boli základom typickej a tradičnej kuchyne, ktorá pochádza z čias, keď bolo možné kuchyňu rýchlo osviežiť vápenným alebo bielym bielením. Pre rok 2012 môžu byť tradičné farby tradičné Dekor kuchyne povzbudiť – svieža zelená, bledá alebo žiarivá modrá a tiež neutrálne, ale sýte farby zeme. Alternatívne, pre moderný nádych, by bolo možné predstaviť niektoré žiarivejšie „bobuľové“ farby na bielej farebnej schéme prostredníctvom takých vecí, ako sú tradičné kachle „Aga“ s malinovými dvierkami ako vrcholom.

tradičný dizajn kuchyne s moderným nádychom

tradičná kuchyňa s moderným nádychom

Kameň, drevo a maľované tehly sú typickými materiálmi v tradičnom materiáli Dekor kuchyne nájsť. Kamenné alebo dláždené podlahy pôsobia obzvlášť autenticky a sú veľmi praktické. Obloženie jazyka a drážky na stenách a kuchynských linkách je tiež v súlade s tradičnou schémou interiérového dizajnu. Obklad vyzerá obzvlášť dobre, keď je namaľovaný, čo je ideálna príležitosť na zavedenie tohtoročného farebného trendu do akejkoľvek kuchyne.

Harmónia medzi moderným a starým v kuchyni

tradičná a moderná kuchyňa

„Nevybavený“ štýl kuchyne funguje obzvlášť dobre v tradičnom štýle Dekor kuchyne, je možné si kúpiť mix skriniek a nábytku z rôznych časov a skombinovať ich vo svojej návrhovej schéme. Dávajte si pozor na vzrušujúce kúsky na starožitných veľtrhoch alebo „blších trhoch“. Ak chcete zariadenie zladiť s kuchynským dekorom, môžu byť vymaľované v súčasných módnych farbách. Často je však krásna patina starého dreveného nábytku ponechaná viditeľná pre každého. Veľké robustné stoly a skrinky vyzerajú v tradičnom kuchynskom štýle báječne, rovnako ako otvorené police a sklenené skrinky od podlahy až k stropu. Ich výstavný potenciál umožňuje vytvárať vzrušujúce dekoratívne funkcie. Pochváliť sa napríklad vzácnymi zbierkami pestrofarebnej keramiky, skla alebo iných atraktívnych historických predmetov prispôsobí vašu kuchyňu a zapôsobí na vašu kuchyňu. Dekor kuchyne vložiť.

od Jaz

Moderná kuchyňa s tradičným nádychom

moderná kuchyňa s tradičným nádychom

Moderná kuchyňa s tradičným nádychom

moderná kuchyňa s tradičným nádychom

Módne a staré v harmónii v dizajne kuchyne

tradičný dizajn kuchyne s moderným nádychom

Tradičný dizajn kuchyne

tradičný kuchynský dizajn

Tradičný sporák v modernej kuchyni

tradičný kuchynský dekor - staromódny otvorený

prepojenie moderného a tradičného v kuchyni

Trendové a tradičné v kuchynskej výzdobe

módne a tradičné v modernej kuchyni

Krásny dizajn kuchyne

krásny dizajn kuchyne - moderný a tradičný kombinovaný

kuchynský dizajn s tradičným nádychom