Nábytok

Klasický dizajn nábytku od Turati Cugini

Klasický dizajn nábytku zmiešaný s unikátnym moderným prístupom je pravdepodobne najlepší spôsob, ako opísať úžasné kusy nábytku Turati Cuginiho. Je to úžasný mix tradičného a moderného. Vracajú minulosť svojou autentickosťou k životu a zároveň sa používajú nové, moderné techniky. Vďaka tomu sú tieto návrhy tak výnimočné a obdivované po celom svete.

Klasický dizajn nábytku Turati Cugini – biely interiér

Klasický nábytok-dizajn-Turati-Cugini-biely-interiér

Turati Cugini nám ukazuje, že predstavivosti sa medze nekladú. Ich kreativita kombinuje všetky druhy rôznych kreatívnych možností, kombinuje eleganciu a funkčnosť v neuveriteľnej rovnováhe a vytvára úplne nový štýl. Klasické dekory dopĺňajú rôzne prístupy k jedinečnému dizajnu. To ukazuje, že klasický dizajn nábytku bolo možné miešať s čímkoľvek – eklekticizmom, orientálnym štýlom, dokonca aj s futuristickými a súčasnými návrhmi. Talentovaní dizajnéri zachytávajú krásu každého tradičného prvku a kombinujú ho s novými trendmi, čím vytvárajú senzačný pocit luxusu a jeho moderné chápanie v súčasných koncepciách..

Klasický dizajn nábytku od Turati Cugini

Klasický nábytok-dizajn-Turati-Cugini

Jedna z najlepších vecí na klasický dizajn nábytku od Turati Cugini je, že kusy nábytku je možné prispôsobiť tak, aby zodpovedali potrebám a účelom zákazníkov. Táto adaptácia samozrejme nevylučuje nádheru tradície a autenticity. Naopak, svojim nádherným dizajnom a prírodnými tvarmi dopĺňajú naše moderné perspektívy a my sa čudujeme, kde je hranica medzi starým a novým. Zdá sa, že spolu dokonale splývajú. Kombinácia minulosti, prítomnosti a budúcnosti v jednom kuse dizajnu bola v minulosti nepredstaviteľná, ale už nie je možná.

biely klasický nábytok – bordová farba dreva

biela-klasický-nábytok-Turati-Cugini-víno-červená-farba-dreva

Dizajnový nábytok Turati Cugini je pre tých, ktorí žijú vo svojej vlastnej realite, v dokonalom súlade s vlastným štýlom a riadia sa iba svojimi vlastnými pravidlami. Sú pre ľudí, ktorí majú radi klasiku a chcú slobodu, aby ich spojili so svojim vlastným pohľadom a chápaním elegancie, štýlu a krásy. Turati Cugini ponúka klasický nábytok dizajn, do ktorého sa zamilujeme na prvý pohľad.

Klasický nábytok v modro -žltom interiéri

Klasický nábytok-dizajn-Turati-Cugini-modro-žltý-interiér

Cambridge od Turati Boiseries – Klasický dizajn

cambridge-Classic-Nábytok-Design-Turati-Boiseries

Versailles od Turati Cugini

versailles-klasický-dizajn-nábytku-turati-Cugini

oxford-design-klasický-taliansky-nábytok

Miláno

milano-kollection-Classic-Nábytok-Turati-Cugini

Luxor

luxor-klasický-nábytok-dizajn-Turati-Boiseries

delfi-klasický-nábytok-domáca-kancelária-Turati-Cugini

Firenze

Klasický nábytok-Turati-Cugini-firenze