Nábytok, spálňa

Najlepších 5 návrhov nočných stolíkov do spálne

minimalistický nočný stolík

Moderné minimalistické spálne sa skladajú z dvoch dôležitých prvkov – postele a Nočný stolík.  Minimalistická spálňa môže na prvý pohľad pôsobiť trochu zvláštne a prázdne, ale pri bližšom pohľade pochopíte, že myšlienka interiéru je zameraná na jednoduchý dizajn. Jednoduché, v žiadnom prípade, nie je nudné – vzrušujúce tvary a návrhy mnohých dizajnérov zaisťujú, že kusy nábytku vyžarujú eleganciu a štýl.

Moderné modely nočných stolíkov

moderný-drevený nočný stolík

Ten moderný Nočný stolík nie je doplnkom, ale charakteristikou dizajnu spálne a predstavuje rovnováhu farieb, nábytku a dekorácií. Ponúka pohodlie, ktoré všetci potrebujeme, a skrýva všetky naše súkromné ​​položky, ktoré si chceme nechať iba pre seba. Tento kus nábytku by teda mal byť praktický, nielen krásny.

minimalistický nočný stolík

štýlový nočný stolík

Predstavujeme vám 5 najlepších návrhov, ktoré nájdete v interiérových časopisoch. Ak hľadáte nový nočný stolík, tieto fotografie vás určite inšpirujú a možno prídete na nový nápad, ktorý sa hodí do vašej miestnosti. Najdôležitejšie je, aby sa hodilo k posteli a aby zodpovedalo vášmu vkusu.

Luxusný nočný stolík

Luxusný dizajn nočného stolíka do spálne

Toto Nočný stolík zaujme tvarom a farbami. Ružový odtieň je kombinovaný s čiernym lešteným povrchom a ukazuje oddelenie všetkých skriniek a vytvára dynamickú štruktúru. Dizajn je ideálny pre ľudí, ktorí chcú jasné oddelenie svojich vecí alebo ktorí potrebujú vo svojej spálni farbu. Super elegantný sklenený Nočný stolík slúži ako zvláštna ozdoba. Neobvyklé tvary na jednej strane vytvárajú excentrickú a avantgardnú atmosféru a na druhej strane ponúkajú praktické miesto na uloženie našich vecí.

Nočný stolík zo skla

Sklenený dizajn nočného stolíka