Nábytok, spálňa

Nový vzhľad spálne od Flou

svetlo-ružová-spálňa-flou

Flou je váš nový najlepší priateľ, pokiaľ ide o to Vzhľad spálne je možné – či už príslušenstvo, nábytok alebo celý koncept – ponúkajú všetko, aby ste sa cítili pohodlne a užívali si nočný spánok. Poďte teda o krok bližšie k nádhernému svetu Flou.

Nový vzhľad spálne od Flou

biely luxusný dizajn spálne

Široká škála návrhov, ktoré ponúka spoločnosť Flou, vám určite poskytne veľa nápadov, ako si vytvoriť vlastný Vzhľad spálne môže nájsť. Nájdite svoj štýl – klasický alebo eklektický – dizajnéri vo Flou dodajú každej miestnosti moderný vzhľad a zvolia vhodnú farebnú schému, aby nakoniec boli všetky prvky v harmónii a každý mal priestor na odpočinok a relaxáciu..

Zmeňte vzhľad svojej spálne pomocou elegantných farebných schém

moderná posteľ-červená-farba-spálňa-vzhľad

Takže ten tvoj Vzhľad spálne vyzerá moderne, nepotrebujete len trendovú farbu na steny. Je dôležité, aby sa farebné kombinácie zhodovali a aby boli nastavené vkusné farebné akcenty. Staromódne svetlé spálne ustupujú a nahrádzajú ich jemné pastelové farby. Modrá, romantická červená alebo strieborná a fialová slúžia ako kontrast k neutrálnej farebnej schéme.

Nový vzhľad spálne pre škôlku

Detská izba-vtipné-farebné-nástenné dekorácie

Pre deti je tiež ponúkaných niekoľko zaujímavých návrhov, ktoré kombinujú pohodlné postele so zábavnými dekoráciami. Vzniká tak priestor, kde sa deti cítia príjemne a sú obklopené jasnými, vtipnými farbami, ktoré prebúdzajú ich predstavivosť. Retro akcenty vo výzdobe budú rodičom pripomínať ich vlastné detstvo.

Sladké sny s módnym novým vzhľadom spálne od Flou

Detská izba-chlapci-vtipné-žlté-koberce

Ďalšími kusmi nábytku, bez ktorého nie je žiadna spálňa, sú šatník a nočný stolík. Sú veľmi vytrvalé a dopĺňajú zvyšok interiéru. Nové Vzhľad spálne je možné doplniť pohodlnými matracmi a perinami z Flou. A aký je dizajn spálne Flou ako ty najlepšie?

Abigail

Nábytok z prírodného dreva v spálni

nábytok z prírodného dreva-spálňa-purpurová-prehoz

Výrazná fialová farba – skriňa v spálni

spálňa z prírodného dreveného nábytku

Modro -biela detská izba

modro-biela-spálňa-deti