Kuchyňa, nábytok

Správny výber kuchynského nábytku

Modulárny kuchynský nábytok

Pri výbere kuchynský nábytok, Spotrebiče a doplnky do kuchyne, v posledných rokoch mnohí preferujú tmavú farbu. Keďže tmavá farba pohlcuje priestor okolo seba, jej použitie v malých priestoroch nie je úplne správne. Okrem toho je múdrejšie opustiť všetky druhy štruktúr vo forme vlysov, ríms, ktoré tiež stláčajú priestor a vytvárajú pocit tlaku.

Svetlohnedý kuchynský nábytok s moderným dizajnom

svetlo-hnedá-kuchyňa-moderný dizajn

To samozrejme neznamená, že sa v kuchyni musíte zbaviť tmavých tónov, sú prípustné, ale s mierou. Ak je príliš veľa z masívneho dreva, budí to dojem smútku, bez života. Tomu sa dá vyhnúť pridaním čerstvej farby kuchynský nábytok Pridať. Pod všetkými drevenými stoličkami môže byť jedna alebo dve namaľované vo svetlých farbách.

Oranžové kuchynské skrinky osviežujú kuchyňu

Oranžové kuchynské skrinky

V prípade, že ste fanúšikom tohto prírodného materiálu, akým je drevo do kuchyne, dajte prednosť svetlým alebo pastelovým farbám namaľovaným svetlo ružovou, svetlo modrou, béžovou alebo krémovou. V malej kuchyni sa pokúste odstrániť všetky možné rušivé látky, pretože tlak zo stien maximalizuje ich vplyv. Jedným z týchto faktorov je kontrast medzi výraznými farbami kuchynského nábytku. V obmedzenom priestore začnú rýchlo dráždiť, bez ohľadu na povahu kuchynský nábytok.

biela a hnedá kuchyňa – kuchynská linka a barové stoličky   bielo-hnedý-kuchynský nábytok-kuchynské pultové barové stoličky

Moderná kuchyňa – krémová a fialová

Moderný kuchynský nábytok