Kuchyňa, nábytok

Šikovný dizajn kuchyne

Dizajn: Faltazi

vzrušujúca kuchyňa so systémom recyklácie

Ekokook je jedinečný Návrh kuchyne. Táto šikovná kombinácia navrhla francúzske dizajnérske štúdio Faltazi s cieľom ponúknuť systém úspory energie a vody s recyklačným systémom. Návrh kuchyne svieži moderný vzhľad s efektívnymi systémami. Výsledkom je ekologický systém pre vašu kuchyňu.

Moderný a ekologický dizajn kuchyne

 Vstavaná kuchyňa s oceľovým plechom

Kuchyňa vyzerá moderne a sviežo. Chladne vyzerajúca oceľ je kombinovaná so zelenými prvkami. Mnoho skriniek poskytuje dostatok priestoru. Množstvo kónických tvarov naprieč kuchynskou linkou ponúka ďalšie úložné priestory. Niektoré z nich sa používajú ako kvetináče – rastliny kladú dôraz na ekologickosť Návrh kuchyne.

Vzrušujúci ekologický dizajn kuchyne

 múdry dizajnový nápad - kuchyňa

Ten múdry Návrh kuchyne má tri vstavané systémy – prvý je úložný priestor na neorganický odpad s rôznymi oddeleniami – na sklo, kov, plast, papier. Systém komprimuje všetky druhy odpadu. Odtiaľ sú zvyšky odoslané do recyklačného závodu. Odpad končí v kontajneri, kde ho do troch mesiacov spracuje. Výsledný kompost je možné použiť ako hnojivo.

Takto to múdre pomôže Návrh kuchyne na ochranu životného prostredia a zároveň je praktický pre domácnosť. Rovnako pôsobivá je tretia vstavaná inštalácia – závod na recykláciu vody. Filtruje použitú vodu a môže sa neskôr použiť pre rastliny. Nielenže je praktický, ale aj šetrí peniaze. Podľa projektantov môžete ušetriť až 15 litrov vody denne.

od K.H. Christovej

ekologický systém

Moderná kuchyňa – skica

vzrušujúci návrhový nápad - kuchyňa - skica