Nábytok, spálňa

Luxusný dizajn postele od Hästens pre dobrý spánok

Luxusná spálňa-pohodlné lôžko-dizajn-Hästens

Vynikajúci Dizajn postele, ktorý zaisťuje dobrý spánok – tak by sa dala opísať luxusná kolekcia postelí od Hästens. Majú nábytok do spálne pre každý priestor a vkus – od rámových postelí až po polohovateľné postele, pomenujete ich – a spoločnosť Hästens ich navrhla. Pohodlie a štýl sa spájajú vo vysnívanom nábytku.

Exkluzívny dizajn postele vyrobený z prírodných materiálov

Pohodlná dizajnérska posteľ Hästens

Posteľ je možno najdôležitejším nábytkom v spálni pre každého, pre koho má dobrý odpočinok veľký význam. Spoločnosť Hästens zohľadnila túto požiadavku zákazníka a myslela na pohodlie Dizajn postele navrhnuté. Čo je však také zvláštne na posteliach Hästens? Na jednej strane sú úplne ručne vyrobené – doba výroby na kus je okolo 160 hodín práce. Je to jemné vypracovanie – umelecké dielo vyrobené iba z prírodných materiálov. Myslíme tým vlnu, ľan, dokonca aj konské vlasy – môžu znieť zvláštne, ale prispievajú k pohode spiaceho človeka. Kombinácia je dokonale vyvážená a je výsledkom 150 -ročného výskumu a skúseností spoločnosti.

Praktické, pohodlné a dobre vyzerajúce – perfektný dizajn postele

elegantná modrá rámová posteľ

Praktické, pohodlné a krásne – to je hlavný cieľ Hästens. Spoločnosť existuje už niekoľko storočí Návrhy postelí vyvinula a uviedla na trh vynikajúcu zbierku ručne vyrábaných postelí. Najlepším dizajnom zostáva nesporný Vividus, ktorý vznikol po 2 rokoch práce. Posteľ sa stala synonymom odpočinku. Mať najpohodlnejšiu posteľ nie je luxus, je to nevyhnutné, aby ste dobre spali a relaxovali. Hästens to pochopil.

Proferia posteľová verzia

Okrúhla verzia postele Proferia

Luxusná ručne vyrábaná rámová posteľ

exkluzívne ručne vyrábaná rámová posteľ

 Nastaviteľná posteľ Hästens

moderne nastaviteľná posteľ-Hästens

Vintage spálňa s posteľou Hästens

vintage spálňa Hästens posteľ