Nábytok, spálňa

Vstavaná skriňa – užitočný doplnok do domácnosti

Šatňa na koberce z krištáľového lustra

Ak nikdy nemôžete nájsť správne miesto pre svoje oblečenie a nikdy nenájdete správnu obuv pre svoj outfit dostatočne rýchlo, potom je riešenie iba jedno – jedno šatník pre domov. Existuje veľa možností na výber, v závislosti od voľného miesta. Prečo sa však s dizajnom trochu nezabaviť – pohrať sa s farbami a štýlom zariaďovania a prispôsobiť interiér tejto špeciálnej miestnosti zvyšku interiérového dizajnu. Multifunkčný policový systém, kde nájdete priestor aj na topánky a šperky, je absolútnou nevyhnutnosťou.

Vstavaná skriňa – sen každej ženy

skriňa na vintage nábytok

Pre pohodu si môžete vybrať pohodlnú, elegantnú taburetku, ladiaci koberec a osvetlenie. Zrkadlá môžu byť buď zabudované do stien šatníka, alebo, ako v štýle vintage, použité ako zvláštna dekorácia. Lesklé a krásne, ale aj praktické – tak to vidíte šatník koniec. Nechajte sa inšpirovať našimi návrhmi a vytvorte ten pravý dizajn pre vás, pre neho alebo pre celú rodinu. Či už žijete v mestskom byte alebo v dome, tento priestor vám bude veľmi nápomocný.

Vstavaná skriňa pre neho

praktická-skriňa-byt-sklenené dvere

 Ak dávate prednosť modernému štýlu, zvoľte biele farby alebo hladké drevené steny so vstavaným zrkadlom. Správne osvetlenie – napríklad LED osvetlenie v skrini a na policiach a závesné svetlo nad zrkadlom má veľký význam. Vstavaná skriňa pre bakalárov – šetrí čas ráno hľadaním správneho oblečenia a meškaním do práce. Tu môže naopak pomôcť otvorený policový systém – vyzerá moderne a je super praktický

Vstavaná skriňa pre ňu

Luxusná šatníková podnožka

Tu môžete popustiť uzdu svojej fantázii a vytvoriť útulné prostredie s množstvom dekorácií, krištáľových lustrov a jasných farieb. Každá žena rada skúša svoje oblečenie a vymýšľa nové kombinácie medzi topánkami a taškami. Ak má priateľka vyjadriť svoj názor, mal by teda byť dostatok miesta na voľný pohyb a malo by byť zorganizované vhodné posedenie.

Nechajte sa inšpirovať našimi návrhmi a vytvorte si vlastný dizajn

Biela klasická šatňa

biela-klasická-vstavaná skriňa

Otvorený šatník-malý mestský byt

otvorený šatník-malý-mestský-byt

Vstavané zrkadlo v šatníku

vstavaná zrkadlo-šatník-vchod

Luxusná šatníková skriňa s dreveným interiérom

Luxusná šatníková skriňa-drevený interiér-biele kreslo

Moderná šatníková skriňa – pre ňu – pre neho

moderný šatník pre neho

Moderná skriňa so zaujímavými háčikmi na kabáty

moderný-šatník-zaujímavý-úložný priestor

Šatníková skriňa fialovej farby

Fialová-detská izba-skriňa-prístupná

Dizajn šatníka vo vintage štýle

Dizajn šatníka vo vintage štýle

Šatníková skriňa s policovým systémom na topánky

užšie-praktickejšie-prístupné do šatníka