Nábytok, spálňa

Luxusná posteľ Hästens – tradícia a inovácia

Luxusný dizajn postele urýchľuje

Hästens ponúka to, čo je nepochybne jedno z najexkluzívnejších luxusná posteľ Dizajn sveta. Pohodlie je synonymom spoločnosti Hästens. Nábytková spoločnosť s veľkým úspechom predstavila mimoriadne, ale prírodné materiály pre dizajn postelí. Dobrý spánok je v našom uponáhľanom každodennom živote absolútnou nevyhnutnosťou.

Luxusná a pohodlná posteľ od Hästens

klasický-interiér-luxusný-posteľ-Hastens

Keď prídeme domov, hľadáme tiché miesto, kde by sme si mohli oddýchnuť od stresu. Spálňa by sa mala stať naším vlastným útočiskom. Preto spoločnosť Hästens našla riešenie pre každého, kto oceňuje dobrý spánok – jeden luxusná posteľ, ktorý ponúka absolútne pohodlie. Po dlhoročných skúsenostiach a rôznych pokusoch sa nábytkárska spoločnosť rozhodla pre ručne vyrobenú posteľ z kvalitných prírodných materiálov. Mimochodom, vysoká kvalita je charakteristickým znakom výrobcu nábytku. Nadčasová elegancia jeho dizajnu umožňuje, aby sa posteľ hodila do rôznych spální – od klasického po ultramoderný štýl. Moderné postele sú ručne vyrábané a vyrábané s veľkým dôrazom na detail. Zákazníci musia na svoju objednávku počkať a určite sa oplatí počkať.

Luxusná posteľ Hästens pre príjemný spánok

Luxusná posteľ do spálne

Prečo to tak je luxusná posteľ Dizajn od Hästens je taký populárny a populárny po celom svete? Vlásie v matraci napríklad funguje ako prirodzený ventilačný systém. Zmes vlny a bavlny je skutočne veľmi príjemná a mäkká a pomáha telu udržiavať teplotu stabilnú po celú noc. Vďaka kvalitnej perine zo 100% bavlny je posteľ ešte pohodlnejšia. Špeciálna výrobná technika zaisťuje, že si posteľ udrží svoj tvar a stále sa prispôsobí stavbe tela. V konštrukcii sú integrované vysoko kvalitné pružiny. Ľan v kombinácii s konskými vlasmi znižuje statickú elektrinu.

Neutrálna farebná schéma-béžová spálňa

neutrálna farebná schéma-béžová spálňa

Pohodlná posteľ Hästens

pohodlná posteľ-urýchľuje sa

Červená perina – Hästens

červená perina-urýchľuje

Moderný interiér – spálňa s posteľou Hästens

obývacia izba s okrúhlou posteľou a mäkkým bielym kobercom

Útulná manželská posteľ v spálni s klasickým interiérovým dizajnom

útulná manželská posteľ