Nábytok, spálňa

Ako si vybrať správny nábytok do spálne

Škandinávsky dizajn spálňového nábytku

the Nábytok do spálne sú možno najdôležitejšími kusmi nábytku v celom dome. Spálňa je zvyčajne náš súkromný priestor, ktorý si môžeme navrhnúť iba podľa našich osobných preferencií. Je to intímne útočisko, kde je pri jeho konštrukcii prvoradé pohodlie. Interiérové ​​možnosti sú zároveň obmedzené – posteľ, nočný stolík, vhodné osvetlenie, šatník.

Nábytok do spálne – zrkadlo vašej duše

okrúhla posteľ-čierna-biela-spálňa

Špecialisti majú teóriu, že tvary nábytku do spálne svedčia o vašej osobnosti. Optimistické, otvorené postavy si napríklad vyberajú okrúhle postele, zatiaľ čo tajomné povahy uprednostňujú hranaté tvary.

Tipy na výber nábytku do spálne

romantická-ružová-spálňa-interiér-nástenná-tapeta

Prvá vec, ktorú treba hľadať v spálňach nábytok Je potrebné dbať na to, aby boli pevné a trvalé. Drevo je vždy dobrá voľba – je elegantné, v prírodnej farbe vyzerá rovnako dobre ako je vymaľované. Väčšina rozpočtu by mala ísť na posteľ – aby ste si oddýchli, posteľ by mala byť nielen krásna, ale aj pohodlná. Najlepšie je namaľovať steny neutrálne, aby si vaše oči oddýchli, zatiaľ čo nábytok môže dodať farebné akcenty. Červená a fialová sú dobré pre silný charakter, zatiaľ čo čiernobiele kombinácie sú vhodnejšie pre byt v meste. Ružová pastelová farba je pre láskyplné romantické povahy.

Spálňový nábytok a osvetlenie

moderné-osvetlenie-čierna-posteľ

veľké-biela-spálňa-zavesený-strop-LED-osvetlenie

biely Nábytok do spálne hodí sa do malých miestností a dá sa lepšie zvýrazniť zaujímavým osvetlením. Veľké okná a veľa svetla v spálni počas dňa sú veľmi dôležité. Zrkadlá v spálni smerujú oko a nemali by byť umiestnené oproti posteli. Odporúča sa čo najmenšie zdobenie. Čím priestrannejšia miestnosť vyzerá, tým útulnejšie sa budete cítiť.

Abigail

Integrované osvetlenie čiernej a bielej postele

Zaujímavý okenný a nástenný papier v spálni

moderná spálňa-závesný strop-ružová posteľ

 100 nápadov na bývanie pre návrhy spální v rôznych štýloch zariaďovania