Interiérový dizajn

Celý biely byt s jednoduchým interiérovým dizajnom

biely-minimalistický-interiérový dizajn

Myslím si, že pán Huber chcel do svojho bytu niečo skutočne pekné, jednoduché a klasické. Vydal príkaz na tento úplne biely byt s jednoduchým interiérovým dizajnom navrhnuté, potom postavené a zariadené. V skutočnosti výstavba zabrala oveľa viac času, než jej nastavenie. Vzhľadom na to, že ako každý iný predstaviteľ minimalizmu ako štýlu v architektúre a interiérovom dizajne, aj to celkom potrebuje biely byt s jednoduchým interiérovým dizajnom žiadna ozdoba v hojnosti.

biely byt s jednoduchým interiérovým dizajnom

minimalistický-interiérový-dizajn-biely-byt

„Obec Gruenwald“ je byt s minimalistický dizajn interiéru a nachádza sa v Mníchove, Nemecko. Miestni ľudia, ako pán Huber (vlastník tohto bytu), sú vážne zamilovaní do minimalistických štúdií, domov a budov vôbec. Túto tendenciu dizajnéri bytu jasne pozorujú a realizujú jednoduchý dizajn interiéru.

minimalistický byt s jednoduchým interiérovým dizajnom

úplne-biely-byt-Mníchov

Mimochodom, návrhári sú z pracovného tímu v Štúdio dizajnu Boris Koy. Skončili „Obec Gruenwald“ Projekt minulý rok 2011 – a odvtedy jeho úplne biely byt s jednoduchým interiérovým dizajnom zapôsobilo na návštevníkov a hostí pána Hubera. Izby sú priestranné, steny vysoké a pocit slobody a absolútneho raja pre život. V každom rohu bytu môžete cítiť pokoj.

celý biely minimalistický interiér

celobiely-minimalistický-interiér

Mramor, betón, keramika a oceľ sú pevné a bohaté materiály na vytvorenie tohto minimalistického bieleho bytu. Biela farba je prezentovaná všade – používa sa pri výbere nábytku, farieb stien a stropu. Veľké stĺpiky sú umiestnené tak, aby pôsobivým spôsobom vyplnili veľké medzery v priestranných izbách. V dekoroch dominujú konštruktívne prvky úplne bieleho bytu s jednoduchým interiérovým dizajnom – malá socha Budhu a high -tech hodiny..

Abigail

    biela minimalistická kuchyňa s kuchynským ostrovom

biela-minimalistická-kuchyňa-kuchynský-ostrov

biely minimalistický dizajn kúpeľne

biely dizajn kúpeľne s čiernymi obkladmi

biela-kúpeľňa-dizajn-čierna-obkladačka