Nábytok, spálňa

Spite dobre a majte sladké sny v škrupinkovej posteli!

unique-shell-bed-pink

Hľadáte skutočne neobvyklú posteľ pre váš domov? Ponúkame pre vás riešenie, nový kus nábytku z Talianska. Jedinečná posteľ nie je len súčasťou radu kolekcií postelí. Je to ešte neobvyklejšie. Jeho tvar je ako škrupina. Áno, odporúčame vám v útulnom prostredí Škrupinová posteľ aby si spal, môžeš byť škrupina. Toto posteľ s tvarom škrupiny môže úplne zmeniť vašu spálňu a vytvoriť veľmi príjemnú atmosféru. Sotva niekto má taký nábytok, ktorý môže byť ústredným bodom v interiéri.

luxusná posteľ ako ulitá so zlatým dizajnom

luxusné mušľové lôžko v zlatom prevedení

Vyzerať dobre však nie je jedinou výhodou Škrupinová posteľ. Je to tiež produkt špičkovej technológie. Je vybavený diaľkovým ovládaním pre jednoduchú správu otvárania a zatvárania. Je to veľmi praktický návrh pre vašu spálňu, najmä ak sa vám nechce ráno upratovať posteľ, jediným tlačidlom na diaľkovom ovládači skryjete neporiadok na posteli pred očami. Nielen morská víla Ariel z detských príbehov môže byť v jednom Škrupinová posteľ spať.

luxusná ružová škrupinová posteľ

luxusná-ružovo-farebná-škrupinová posteľ

Teraz je mušľová posteľ šancou pre každého. Cítite sa ako princezná oceánu. Ak vás interiérový dizajn zaujíma téma mora, môže to byť Škrupinová posteľ Pomôže vám dosiahnuť harmóniu pri navrhovaní interiéru.

rozprávkovo biela posteľ v tvare wr škrupina

rozprávkovo-škrupinová posteľ

luxusná spálňa s posteľou škrupina

luxusná spálňa s rozťahovacou posteľou