fitness

Rutina fitness Jennifer Lopez: Tak tvrdo trénuje popová legenda pre svoje spevnené telo!

Ak existuje niekto, kto dokáže zastaviť čas, je to určite Jennifer Lopez. Existuje veľa dôvodov na milovanie a obdivovanie popovej legendy. Získala dve ceny Grammy, dala nám veľa skvelých piesní na tanec, ako napríklad „Jenny From the Block“, a hrala v niektorých z našich obľúbených komédií ako „Monster-in-Law“ a „Manhattan Love Story“. Aj keď má Latina teraz 51 rokov, je na tom najlepšie a nepochybne vyzerá ako 30-ročná fitneska. Tónovaný brušný sval, silný trup a samozrejme ikonický zadok jej závidia a obdivujú ľudia na celom svete. Aj keď si prirodzene myslíme, že všetky telá sú krásne, musíme priznať, že nie je ľahké dosiahnuť takú úroveň kondície a získať dobre definovaný žalúdok – bez ohľadu na vek! Čo je teda JLo tajomstvom pre toto telo kladiva? V našom článku vám povieme, ako vyzerá fitnes rutina Jennifer Lopez a ako sa speváčka stravuje, aby vyzerala tak mlado a báječne!

Účesy Jennifer Lopez Jlo Fitness Rutinné tipy na cvičenie brucha

Tvrdé bruško a super vypracované telo-JLo stále vyzerá na polovicu tridsiatky a dokonca modelkám a hobby kulturistom robí závisťou zelenú. Ak ste si ale mysleli, že speváčkino telo je výsledkom dobrých génov alebo príležitostnej hodiny pilates, ste na úplnom omyle. Aby Latina vo svojom veku vyzerala takto, investuje nielen veľa peňazí do osobných trénerov a súkromných kuchárov, ale aj čas. Leňošenie s ňou nie je – dodržiava prísny diétny a kondičný plán, z ktorého takmer nikdy nevybočuje. Bez ohľadu na to, či je na turné alebo doma – tréningový plán JLo nemá dni odpočinku a vždy, keď vojde do posilňovne, dáva 100 percent..

Aká je fitness rutina Jennifer Lopez?

Cvičenie pre biceps pre ženy Jennifer Lopez Fitness rutina

Jennifer Lopez nám stále pripomína, že vek je len číslo. “Som stopercentne presvedčený, že tréning je súčasťou toho, čo ma robí tak šťastným.” Tanec bol vždy veľmi dôležitou súčasťou môjho života. Kľúčom k môjmu šťastiu je nájsť si čas na rozhýbanie tela a urobiť niečo, čo je pre mňa dobré. Naozaj verím, že ak sa o seba staráte a neustále pracujete, aby ste zostali zdraví, môžete sa lepšie starať o tých, ktorých milujete. Preto je školenie určite mojou prioritou. “- Toto povedala popová legenda v rozhovore pre„ Womenshealth “. Tréningová rutina Jennifer Lopez je v zásade založená na štyroch pilieroch – doskách, kľukoch, drepoch a vytrvalostnom tréningu.

Tréningový plán na brucho Jennifer Lopez Cvičenie rutina

Latina má dvoch osobných trénerov, ktorí sú zodpovední za vašu špičkovú formu. V Los Angeles trénuje s Tracy Andersonovou Andersonovou metódou, ktorú používajú iné hviezdy ako Gwyneth Paltrow a Cortney Cox, aby sa udržali vo forme. JLo trénuje s Davidom Kirschom v New Yorku a miluje, že títo dvaja majú veľmi odlišné tréningové metódy. Kirsch je veľkým fanúšikom dosiek, klikov, boxu a krátkych intervalových tréningov, zatiaľ čo Anderson sa viac venuje cvičeniu vo voľnom štýle. To znamená menej váh a veľa cvikov na zadok a nohy, ktoré zároveň precvičujú aj brušné svaly. Vďaka svojmu uponáhľanému rozvrhu je cvičebná rutina JLo vždy skoro ráno.

A tu je rutina cvičenia JLo pre ťažké brušné svaly

Jennifer Lopez Cvičenie s telesnou hmotnosťou Rutinný cvičebný plán na brucho

Pevný žalúdok Latiny je skutočným snom. Každý, kto sa venuje fitness, vie, aké ťažké je získať perfektný balíček šiestich cvikov a že cvičenia na brucho nie sú také zábavné. Bežná mylná predstava je, že tréning ab je všetko a všetko pre definované brušné svaly. Kardio, drepy, tréning ramien a chrbta tiež poriadne zaťažia žalúdok. Nie je preto divu, že rýchle šprinty, box a kardio jednotky, ako aj cvičenia jogy na stabilizáciu svalov sú neoddeliteľnou súčasťou fitness rutiny Jennifer Lopez. Tréningový plán JLO pre žalúdok pozostáva z 3 sérií a vyzerá takto:

Sada 1:

  • Zdvíhanie zavesených nôh Pre dolné partie brušných svalov je jedným z najťažších cvikov ab. Za týmto účelom sa držte oboma rukami za výsuvnú tyč a držte hornú časť tela, nohy a ruky čo najrovnejšie. Teraz sa zhlboka nadýchnite a zdvihnite nohy hore tak, ako je to možné, bez švihu. Pomaly sa vráťte do východiskovej polohy a urobte 50 opakovaní bez prestávky.
  • Cvičenie s doskou – Všetky možné varianty dosiek tvoria druhý pilier fitnes rutiny JLo. Dve cvičenia, ktoré David Kirsch rád používa na mučenie Latiny, sú chôdza po bokoch a doskách. Pri prvom variante prejdete do klasickej polohy na bokoch a dynamicky zdvihnete a spustíte boky. Pokiaľ ide o dosku na chôdzu, začnite v nízkej polohe na doske a pohybujte sa zľava doprava a späť na všetkých štyroch. Vykonajte 50 opakovaní jednej variácie.

Vytrvalostný tréning Pravidelné cvičenia Jennifer Lopez

  • Sedy -ľahy s kettlebellmi – Všetci vieme, že brušáky a brušáky sú jedným z najobľúbenejších cvikov na brucho. Pridanie závažia, ako sú činky a kettlebell, je skvelý spôsob, ako zvýšiť náročnosť cvičenia. Ľahnite si na chrbát a pred hrudník držte kettlebell (vážiaci najmenej 4 kilogramy). Napnite brucho a urobte si sed. Uistite sa, že chrbát zostane rovný. Vezmite si kettlebell cez hlavu s natiahnutými rukami, podržte ho 3-4 sekundy a vráťte sa do východiskovej polohy.

Sada 2: Vykonajte všetky cvičenia zo sady 1 s 35 opakovaniami na cvičenie.

Sada 3: Vykonajte vyššie uvedené cvičenia znova, ale tentoraz urobte iba 21 opakovaní. Ach, a ešte jedna dôležitá vec – Jennifer Lopez si nedáva medzi cvičeniami prestávky. Musíte sa teda poriadne snažiť!

A tu je tajomstvo tohto pevného zadku: rutinná rutina spodnej časti tela Jennifer Lopez

Jennifer Lopez Fitness Raoutine jlo tréningový plán precvičenia brušných nôh

Na začiatku svojej kariéry bola JLo niekoľkokrát odmietnutá kvôli svojmu zakrivenému telu a stokrát jej povedali, že potrebuje schudnúť. Ale v dnešnej dobe sú jej neuveriteľné krivky a pevný zadok obdivované po celom svete. Aby si vaše telo nikdy nezvyklo na konkrétne cvičenie a aby boli veci zaujímavejšie, Jennifer Lopez mení svoju cvičebnú rutinu každé 1-2 mesiace. A napriek tomu existuje niekoľko cvičení, ktoré sú vždy zahrnuté v tréningovom pláne JLO.

  • Drep – Rovnako ako milióny ďalších žien na celom svete, Jennifer Lopez sa spolieha na staré dobré cvičenie v drepe pre zadok. Tu sa líši s hmotnosťou alebo bez nej a každý týždeň vykonáva rôzne drepy. Absolútne obľúbeným cvičením Davida Kirscha, ktoré vždy integruje do cvičebnej rutiny JLo, je takzvaná sumo drepová prechádzka. Ak to chcete urobiť, prejdite do klasickej polohy v drepe a nohy dajte trochu širšie, ako je šírka bokov. Namierte kolená smerom von a prekrížte ruky za hlavou. Potom urobte 20 krokov dopredu a 20 dozadu – vaše stehná vás zaručene spália, sľubujem!

Popová legenda týmto cvičeniam vďačí za svoje pevné dno

Jennifer Lopez Fitness rutinný tréningový plán na celé telo, fitnes

Ak ako my obdivujete speváčkino telo a chceli by ste mať také pevné nohy, potom máme pre vás ešte niekoľko cvičení z cvičebnej rutiny Jennifer Lopez!

  • Výpady s činkami – 3 sady po 50 opakovaní na jednu nohu
  • Leg press – 3 sady po 20 opakovaní a 10 kilogramov hmotnosti
  • Výpad na most je trochu komplikovanejšie cvičenie, ktoré si vyžaduje aj malú koordináciu. Začnite s klasickou polohou výpadu s pravou nohou pokrčenou dopredu a ľavou pokrčenou dozadu. Pravá ruka je na pravom stehne a ľavá je na podlahe. Teraz potiahnite ľavú nohu, aby ste sa dostali na most, a natiahnite pravú ruku nahor k stropu. Otočte ľavú nohu a vráťte sa do východiskovej polohy. Vykonajte 3 sady po 25 opakovaní na stranu.
  • Skoky v podrepe so skokanským mostíkom – Postavte sa pred skokanský box alebo prepravku vysokú najmenej 50 centimetrov a pred hrudník držte 10 kilogramový kettlebell. Teraz sa mierne skrčte a skočte oboma nohami na jednu švih, kde sa dostanete späť do skrčenia. Vráťte sa do východiskovej polohy a urobte celkom 3 sady po 30 opakovaní.

A ako vyzerá diéta JLo?

Sprievodca pravidelnou diétou Jennifer Lopez Fitness Jlo

Aj keď sú konzistencia v posilňovni a pravidelné tvrdé tréningy kľúčom k tomu, aby ste v tomto veku zostali fit, Jennifer Lopez tiež verí, že zdravá a vyvážená strava je rovnako dôležitá. Speváčka konzumuje iba nespracované potraviny a všetko by malo byť organické. Deň vždy začína lahodným smoothie z jogurtu, čerstvého ovocia, medu a proteínového prášku svojej vlastnej značky Bodylab. Typický obed napríklad pozostáva z lososa so šalátom a veľa dusenej zeleniny. Kale recepty so zrnitým smotanovým syrom a praženými tekvicovými semienkami patria k jej obľúbeným jedlám. Večer sa potom uchýli k iným zdrojom bielkovín, ako je kuracie alebo bravčové filé s quinoou alebo pečené sladké zemiaky.

jlo fitness rutina cvičenia na brucho Jennifer Lopez

Suma sumárum, Jennifer Lopez má údajne okolo 1400 kalórií denne. To je asi o 500 kalórií menej, ako by žena v jej veku mohla aritmeticky konzumovať bez priberania. Popová diva je dôsledná aj vo výbere nápojov – už roky nepije kávu ani alkohol. Namiesto toho vypije najmenej 2-3 litre vody denne. Nečudo, koniec koncov, musí svojmu telu zabezpečiť dostatok tekutín na ďalší spotený tréningový plán JLo. A hoci občerstvenie znamená pre väčšinu z nás balíček lupienkov alebo tabuľku čokolády, Jennifer Lopez sa nenechá zlákať nezdravým jedlom. Namiesto toho sa medzi jedlami rozhodne pre zdravé občerstvenie a vždy má so sebou ovocie a surové orechy.

Jennifer Lopez fitness rutinný diétny sprievodca cvičebným plánom na brucho