fitness

Skvelé cvičenia jogy pre vás a vaše dieťa tonizujú celé telo

cvičenia jogy matka dieťa strečing užívať si

So všetkými starosťami o dieťa, len málokedy máme možnosť nájsť si čas na cvičenie. Čo keby ste mohli byť len so svojim dieťaťom Cvičenia jogy urobiť?

Cvičenia jogy Pre mamu a dieťa sú paže, boky a brucho tónované

cvičenia jogy s malým pokladom sú zábavné a efektívne

Na to musí byť schopný samostatne držať hlavu vzpriamene a krátko sedieť alebo mať najmenej päť mesiacov. Pár Cvičenia jogy na problémové oblasti po pôrode – žalúdok, ruky a zadok, vám pomôžu čoskoro dosiahnuť skvelú postavu. Nechajte si počas cvičenia hrať svoju obľúbenú hudbu a pamätajte, že vy aj vaše dieťa musíte cvičiť na prázdny žalúdok. Je dôležité, aby ste svojmu dieťaťu neustále venovali pozornosť, aby nezačalo plakať. Nastavte si vlastné tempo a cviky opakujte tak často, ako chcete. Pre napnuté ruky – držte dieťa pod pažami, zdvihnite ho nad hlavu a potom ho spustite späť dole. Opakujte tak často, ako môžete. Toto cvičenie jogy môžete vykonávať aj v sede. Pre pevný bok – Ľahnite si na chrbát a urobte most. Položte dieťa na bruško oproti vám. Držte ho pevne a pri vdýchnutí zdvihnite panvu. Pri výdychu položte panvu späť na podlahu. Vykonajte 3 série po 8 opakovaní, pričom každé ôsme opakovanie drží panvu hore o niečo dlhšie a navyše sa napína..

Vykonajte cvičenia jogy so svojim malým miláčikom – zábavné a efektívne

cvičenia jogy malá dcérka naučte sa spoločne predvádzať pózu

Cvičenia jogy pre pevný žalúdok – Ľahnite si a stiahnite kolená k sebe. Položte dieťa na bruško na holeň a držte ho pod náručou. Pomaly pohybujte nohami hore a dole. Znova urobte 3 sady po 8 opakovaní. Po krátkej prestávke v rovnakej polohe posuňte nohy dopredu (smerom k tvári) a dozadu. (3 série po 8 opakovaní). Po ďalšej prestávke urobte kruhové pohyby s dieťaťom na nohách, vpravo a vľavo. Teraz položte dieťa na bruško na zem a ľahnite si oproti nemu, tiež na bruško s vystretými rukami a nohami. Zdvihnite ruky a nohy a krátko ich podržte. Opakujte niekoľkokrát a urobte si krátku prestávku. Týmto cvičením jogy tónujete boky a zadok zároveň. Bavte sa skúšaním!

školenie jogy možné detské nožičky hore užitočnéCvičenia jogy aj s ohýbaním dieťaťa nahordieťa dať pod paží opory baviť sa