Chudnutie, kondícia

Behať namiesto kondície? Výhody behu na prvý pohľad

behanie je zábava, spolu šťastní, vďaka ktorým si štíhly

Aj keď strávite čas vo fitnescentre niekoľko týždňov, dobré výsledky sa dostavia až potom, čo do svojho cvičebného programu zaradíte beh. Choďte do toho a už čoskoro sa budete môcť tešiť na ploché brucho. Prvý z početných výhody pri behu už tam je!

Prečo by sme sa mali starať o zdravotné výhody behania??

Rovnomerné rozloženie tuku Výživa Viscerálne tuky obklopujú nebezpečné vnútorné orgány

Brušný a bedrový tuk ohrozujú zdravie, pretože obalujú vnútorné orgány, obzvlášť tie tráviaceho systému. Výsledkom je, že takzvané viscerálne tuky zvyšujú riziko cukrovky 2. typu a kardiovaskulárnych chorôb. Podľa výskumu z Duke University Medical Center zdravie vynikne Výhody behania prostredníctvom rýchlejšieho odstránenia týchto viscerálnych tukov v porovnaní s výsledkom svalového tréningu.

Aj keď sa považujete za osobu s normálnou hmotnosťou, musíte sa neustále starať o rovnomerné rozloženie tuku. Našťastie sa viscerálne tuky odstraňujú oveľa jednoduchšie ako podkožné tuky.

Zistite, aké dôležité výhody pri behu máte

jogging rodiny zábava voľný čas v blízkosti prírody športové oblečenie byť fit

Behajte, ako sa vám páči – rýchlejšie alebo pomalšie. V okolí je dôležité ukázať vytrvalosť a vytrvalosť Výhody behania vedieť si spomenúť.

Pri behu treba najskôr dodržať maximálny srdcový rytmus. Neprekračujte tento limit! Aby sa spaľovanie tukov začalo, zamerajte sa na určitú intenzitu srdcového stresu. To zaisťuje optimálnu spotrebu kalórií a následne efektívne chudnutie.

Začiatočníci by mali radšej behať pomalšie a postupne zvyšovať tempo. Ak vám je nepríjemné sa príliš potiť, ťažko dýchate a už nemôžete hovoriť, mali by ste prestať! Po krátkej asi 5 -minútovej prestávke odíďte, ale s menšou intenzitou. Odporúča sa nechať si odpočinúť každých 10-15 minút. Okrem toho by ste mali vždy ovládať srdcovú frekvenciu, keď máte príležitosť.

Koniec koncov, trvá asi 12 týždňov, kým sa hmotnosť viscerálnych tukov v tele výrazne zníži.

Ísť si spolu zabehať je ešte väčšia zábava

jogging spolu dievčatá spaľovať tuk úsmev cítiť sa fit

Užite si pri behu pocit pohody

výhody behania dobrý pocit radosť zdravé kilogramy prírody

Beh vás udrží štíhly a v top forme

intenzita behu srdcová frekvencia šport zostať štíhla schudnúť