fitness

Tréning celého tela + kardio – trendové fitnes cvičenie

Tréning celého tela, kardio-zoskoky, koordinované-librové cvičenie

Leto klope na dvere a chcete vyzerať dobre, ale bežný kondičný tréning začína byť nudný a už vás nebaví? Nebojte sa, pretože dnes predstavujeme nový trend z USA – cvičenie s librou rockout. Toto Cvičenie celého tela, v kombinácii s kardio a rytmami z Pilates vám dáva možnosť schudnúť, fit a cítiť sa ako rocková hviezda súčasne.

Librové cvičenie – cvičenie celého tela v kombinácii s kardio cvičeniami

Tréning celého tela kardio-ripstix-bubnovanie-dostať-sa-do-kila-cvičenie

Libra je celotelové cvičenie, ktoré efektívne precvičuje všetky svalové skupiny a spaľuje tuky kývavými údermi. Zvláštnosťou tohto školenia je používanie paličiek, ktoré dodávajú zábavu a udávajú rytmus. Takzvané Ripstix sú neónovo zelené a svetlé a sú špeciálne vyrobené pre tréning na kilá. Napriek svojej nízkej hmotnosti pomáhajú tónovať predlaktia, nadlaktia, hrudník a ramená.

Zabavte sa s cvičením celého tela – cvičením na libru

Tréning celého tela kardio-bubnovanie-zábava-trendové-kilové-cvičenie

Inšpirácia na cvičenie Pound Fitness pochádza z pohybov bubeníkov hrajúcich na rockovom koncerte. Vynálezkyňa Pounda je sama bubeníčka, ktorá chcela viac cvičiť, ale zlomila si bicie. Týmto spôsobom s pomocou svojho spoluzakladateľa rozvinula myšlienku cvičenia rockout.

Skupinové tréningy za libru – cvičenia na chudnutie

Cvičenie celého tela, kardio cvičenia, výpady, chudnutie

Typická kila cvičenia celého tela je medzi 45 minútami a hodinou. Postavy sa učia a trénujú v konkrétnom poradí pomocou cvičení na vnútorné a vonkajšie stehná, zadok, jadro a chrbtové svaly. Dynamické striedanie drepov je tiež ideálne na udržanie a zlepšenie rovnováhy tela.

Spaľovanie tukov v kilovom tréningu

Tréning celého tela kardio-skoky-nálada-zábava-libra-cvičenie

Librové cvičenie dokáže spáliť až 900 kalórií za hodinu, v závislosti od vašej hmotnosti a vytrvalosti. Kombinácia kardio, intervalového a silového tréningu je tiež prospešná, pretože počas cvičenia nielenže spaľuje kalórie, ale aj buduje svaly. Tréning na kilá svojou intenzitou a rytmom taktiež znižuje stres, čo je ďalšou výhodou. Hodina s paličkami môže zanechať náročný deň v kancelárii a výrazne vám zlepšiť náladu. Posilňuje imunitný systém a kardio zvyšuje krvný tlak.

Tréning celého tela pre mužov a ženy

cvičenie celého tela-kardio-fitness-cvičenia-budovanie svalov-libra-cvičenie

Aj keď tento tréning celého tela uprednostňujú ženy, môžu sa ho zúčastniť aj muži. Cvičenie stimuluje svaly a spaľuje tuk. Zaisťujú teda chudnutie a krásne budovanie svalov, ktoré je očiam rýchlo viditeľné.

Paličky na bicie – nutnosť pri tréningu celého tela na kilá

tréning celého tela-kardio-ripstix-zelená-palička-tenisky-libra

Celotelové cvičenie Pound s kardiom vyžaduje jednoduché vybavenie – pohodlný a ľahký športový oblek, tenisky a paličky. Neexistujú žiadne požiadavky na vek, pohlavie ani úroveň – cvičenie si môžu vyskúšať aj začiatočníci. Treba však poznamenať, že ľudia s bolesťami kolien musia obmedziť drepy, aby si chránili kolená. Ak máte bolesti kĺbov, pred rozhodnutím, či cvičiť, musíte kontaktovať lekára.

Na dosiahnutie najlepších výsledkov skombinujte intenzívny tréning s vhodnou diétou

tréning celého tela-kardio-skupinový tréning-cvičenie na stehná-kilá

Pre ešte lepšie výsledky z tréningu odporúčame kombinovať ho s vhodnou diétou. Je to nevyhnutná súčasť každého fitness programu. Napriek tomu zdravá strava nielenže vám pomôže schudnúť, ale tiež ochráni pred chorobami a zabezpečí vyšší výkon.

Pound Workout – celotelové cvičenie doma

tréning celého tela-kardio-cvičenia-ripstix-libra-rockout-cvičenie

Cvičenie Pound Rockout je vhodné aj pre doma. Je to perfektné pre tých, ktorí nemajú veľa času na cvičenie alebo nevedia nájsť kilá v ich blízkosti. Mali by ste si pripraviť iba vhodnú hudbu, zdvihnúť paličky a motivovať sa k intenzívnemu tréningu.

Atmosférický tréning – cvičenie na kilá

tréning celého tela-kardio-palička-skupina-trendy-libra-cvičenie

Cvičenie na kilá je perfektné, keď chcete vypustiť paru. Bubnovanie s Ripstixom je zábava, cvičenie sa nabíja pozitívnou energiou a zároveň zaisťuje vašu krásnu postavu.

Vlak do rockovej hudby – bavte sa chudnutím

tréning celého tela-kardio-libra-rockout-cvičenie-ripstix-dostať-fit

Motívom cvičenia na kilá je rocková hudba. Preto sa na ňom vykonávajú školenia a bubnovanie je koordinované s hudbou.

Cvičenie s paličkami pre optimálne spaľovanie tukov

tréning celého tela-kardio-pohyb-bubnovanie-chudnutie-kilá-cvičenie

Toto cvičenie celého tela zahŕňa rôzne cvičenia, ktoré sú vhodné pre všetky svalové skupiny. Ak chcete trénovať iba konkrétnu časť tela, môžete si vytvoriť osobný tréningový plán a cvičiť podľa svojich potrieb..

Vyskúšajte si moderný tréning celého tela sami

tréning celého tela-kardio-skupina-tréning-chudnutie-paličky-kilá

Ak máte náladu na niečo nové a chcete vyskúšať nový druh cvičenia, vyskúšajte cvičenie na kilá. Určite schudnete a užijete si veľa zábavy zároveň.