Pánsky svet, móda, móda a štýl

Kúpte si pánsky zimný kabát – vyberte si ten správny kabát pre mužov

kúpte si pánsky zimný kabát zodpovedajúci kabát pre mužov dlhý krátky vyberte si v zime jednoradový dvojradový vlnený kabát

Pánsky zimný kabát nosíme nielen preto, aby sme išli napríklad do kancelárie, ale aby sme upútali pozornosť v špeciálny večer alebo na kokteil s priateľmi. Zimný kabát navyše vyhovuje mužom, ktorí sa chcú obliecť do mnohých rôznych štýlov: elegantných, neformálnych, športových alebo dokonca dandy. Existujú takí, ktorí chcú nosiť klasický pánsky kabát pri každej príležitosti, a iní, ktorých zaujíma každý možný variant. Tu je užitočný návod, ako si vybrať najvhodnejší pánsky kabát, v závislosti od príležitosti a vášho vlastného štýlu, a niekoľko rád, ako sa vyhnúť chybám.

Štýlový pánsky zimný kabát

pánsky zimný kabát kúpiť zodpovedajúci kabát pre mužov dlhý krátky vyberte si v zimnom období hádzanie snehovej gule

Pánsky kabát je najdôležitejším oblečením na zimu. Správna voľba je jednoduchšia, ako si myslíte, stačí vziať do úvahy niekoľko charakteristík, ako je typ, tkanina, farba a štýl. Aby sme úspešne navrhli váš zimný šatník, vybrali sme pre vás niekoľko klasických i moderných návrhov pre mužov.

parka

kúpiť pánsky zimný kabát zodpovedajúci kabát pre mužov dlhý krátky vyberte si zimnú bundu s kapucňou s kapucňou

Napriek inherentnej povahe Britpopu je táto parka už desaťročia. Ako naznačuje kapucňa s kožušinou, je to vynález z Arktídy – vynález Inuitov na ochranu pred chladom.

kúpte si pánsky zimný kabát, vyberte si ten správny kabát pre pánske dlhé krátke zimné parky

Moderné parky sú pôvodne vyrobené zo sobej alebo tuleňovej kože a sú k dispozícii zo všetkých typov tkanín. Náš tip: Najlepšie je rozhodnúť sa pre niečo čo najprirodzenejšie.

Bomber bunda / letná bunda na zimu

kúpte si pánsky zimný kabát zodpovedajúci kabát pre mužov dlhý krátky vyberte si zimnú bombardovaciu bundu hnedý semiš

V dobách Dam Busteru boli letové bundy vyrobené z kože a podšité flísom, ktorý bol síce elegantný, ale trochu objemný. Tiež, ako letecká technológia napredovala, boli také uniformy vyvíjané a postupne sa z toho vyvíjal aj bombardovací plášť, ktorý dnes poznáme.

Pánsky zimný jednoradový kabát

kúpte si pánsky zimný kabát zodpovedajúci kabát pre mužov dlhý krátky vyberte si v zime jednoradový baige tehlový múr

Jednoradový kabát je skvelou voľbou pre štýlovo založeného muža. Po prvé, je len veľmi málo mužov, ktorí v jednom nevyzerajú dobre, pretože štýl predlžuje telo, rozširuje ramená a skrýva drobné bruško. Tento odev je tiež veľmi prispôsobivý dlhý alebo krátky a vyzerá rovnako dobre ako rolákový sveter. Ako referenčný bod by váš jednoradový pánsky zimný kabát mal byť oblečený v elegantných šatách, na rozdiel od hrubej zimnej bundy.

kúpte si pánsky zimný kabát, vyberte si ten správny kabát pre mužov dlhý krátky zimný jednoradový

Konečný jednoradový Mante bol jedným z prvých v Londýne, ktorý prijal gróf z Chesterfieldu v polovici 19. storočia. Nový kabát spôsobil rozruch, pretože mu v páse chýbal horizontálny strih, ktorý charakterizoval frockový kabát používaný v tomto období. Odvtedy model po kolená zostáva prakticky rovnaký: jemná, tenká čiara; Stredne veľké inverzie; dve horizontálne vrecká s vrkočmi a chlopňami; náprsné vrecko na ľavej strane, voliteľné; rozparok na chrbte.

kúpiť pánsky zimný kabát zodpovedajúci kabát pre mužov dlhý krátky výber zimný čas jednoradový baige tehlový múr červený oblek

Tento pánsky zimný kabát môžete nosiť cez pracovné oblečenie alebo večerné obleky. Tento odev je zvyčajne vyrobený z mäkkej, vynikajúcej textílie, často z vlnenej zmesi s kašmírom alebo dokonca z čistého kašmíru, v tradičnej sivej alebo tmavo modrej farbe. Tí, ktorí si chcú vybrať jedinečnú a konečnú vrstvu svojho zimného šatníka, sa najlepšie obrátia na jednoradové kabáty. Majú jednoduchší a menej výrazný štýl, ktorý sa dá ľahko prispôsobiť meniacim sa sezónnym trendom.

Dvojradový

kúpte si pánsky zimný kabát, vyberte si ten správny kabát pre mužov dlhý krátky zimný dvojradový

Tento typ zimného pánskeho kabátu je väčšinou považovaný za „dandyho“ a pre väčšinu z nás je aj najzaujímavejším. Na jednej strane je model dostatočne formálny na to, aby sa dal nosiť cez oblek. Na druhej strane to vyzerá nádherne vo verzii v pouličnom štýle v kombinácii s ležérnymi oblekmi, ako sú džínsy a roláky.

kúpte si pánsky zimný kabát zodpovedajúci kabát pre mužov dlhý krátky vyberte si v zime dvojradový steh s rybou kosťou

Tradičné kabáty boli kedysi väčšie a ťažšie ako dnešné verzie, ktoré sú v obchodoch. Našťastie vo výrobe tkanín došlo k pokroku. Gabardín a ventily napríklad veci veľmi uľahčili. Z tohto dôvodu sú veľké dvojradové obleky vhodnejšie pre vyšších mužov, čo by sa malo brať do úvahy aj pri takom pánskom zimnom kabáte.

Priekopa

pánsky zimný kabát kúpiť zodpovedajúci kabát pre mužov dlhý krátky vybrať jesennú sezónu béžová košeľová kravata

Trenčkot je tradičný a nadčasový model, ktorý je veľmi ľahký, a preto je vhodnejší do vlhkého obdobia, ako je neskorá jeseň. Najvzdialenejší pláštenka bola vytvorená v roku 1901, keď britské ministerstvo vojny nariadilo spoločnosti Burberry, aby mala kabát, ktorý bol údajne na polceste medzi úhľadným pláštenkom a vojenským kabátom. Jeho názov pochádza z angličtiny, zatiaľ čo sa jeho línia časom vyvíjala a prežila rôzne módy sto rokov.

kúpte si pánsky zimný kabát zodpovedajúci kabát pre mužov dlhý krátky vyberte si jesenný trenčkot zadný bočný opasok

Dizajn, tradične prevedený v béžovej farbe, sa vyznačuje nasledujúcimi vlastnosťami: vypchávky na ramenách, dvojradový oblek, podbradný remienok, opasok a trojuholníkový lem, ktorý prekrýva zapínanie pre lepšie zamykanie. Je to nepopierateľne všestranný kus oblečenia, ktorý je vhodný pre formálne aj neformálne situácie.

kúpiť pánsky zimný kabát jesenná sezóna priekopy čierna košeľa rolák členkové topánky

Pokiaľ ide o funkciu, slávny pršiplášť je konečnou vonkajšou vrstvou. Ľahké, elegantné, vodotesné a odolné proti vetru – ideálne pre dni, keď počasie nevie, čo robí. V dnešnej dobe je na výber aj dĺžka a strih. Bol to zakladateľ spoločnosti Burberry, Thomas, ktorý vynašiel gabardínové plátno, z ktorého je dodnes rezaná značka dedičstva tej istej značky. Pôvodne vyrobené pre armádnych dôstojníkov, dnešné štýly sú vhodné pre všetkých módnych pánov.

Caban

kúpiť pánsky zimný kabát zodpovedajúci kabát pre mužov dlhý krátky vybrať zimný kabát kolani stutzer bedrová kapitánska bunda

Skromné ​​kapitánske sako po bok si za tie roky oblieklo nespočet štýlových mužov. Ako vidíte na obrázku vyššie, štýl vyhovuje aj tým najmenším, väčšinou vretenovitým ľuďom. Pôvod vlneného kabátu spočíva v námorníctve, a preto sú také robustné a objemné.

kúpte si pánsky zimný kabát caban kolani stutzer bedrová kapitánska bunda kombinácia modrých džínsov

Aby nedošlo k nepriaznivému počasiu, boli pridané veľké goliere a masívne gombíky. Táto funkcia je stále Stutzerovou cnosťou, ale právom boli uznané aj jej estetické zásluhy. Navyše sa môžete skutočne zabaliť do toho, čo sa nazýva kolani. Vďaka dvojradovému strihu vyzeráte vždy šik.

Výber pánskeho zimného kabátu na mieru

kúpte si pánsky zimný kabát zodpovedajúci kabát pre mužov dlhý krátky vyberte si zimnú páperovú bundu prešívaná bunda výhľad

Dĺžka a šírka rukávov, ako aj šírka hrudníka môžu tiež zdôrazniť tvar vášho tela vďaka prispôsobenému strihu. Pohodlie nemusíte nevyhnutne obetovať. Každý kus oblečenia, od vytvorenia obalu až po použité materiály, môže byť jedinečný. Kabát alebo zimnú bundu si môžete prispôsobiť takmer v každom detaile. Existujú rôzne druhy zapínania na gombíky, ako aj farby vnútornej výstelky, pričom výnimočné môžu byť aj gombíky alebo zipsy.