Architektúra, interiérový dizajn

Modulárny dizajn domu na dovolenku uprostred lesa

Hill-Maheaux kontajnerový dom od spoločnosti Kariouk Associates v Ottawe

Modulárny dizajn domu uprostred lesa

Tmavočervená Modulárny dom uprostred lesa v Kanade zaujme svojim inovatívnym dizajnom. Tento neobvyklý prázdninový dom navrhol Hill-Maheux Cottage a bol postavený ako kontajnerový systém. Nijako sa nepodobá na tradičnú horskú chatu, ale vyznačuje sa inovatívnou konštrukciou a výraznými farbami, ktoré dodávajú domu elegantný vzhľad a osvedčili sa ako veľmi praktické. Farba a tvar sú kombinované kreatívnym spôsobom a poskytujú jasné vyhlásenie o charaktere a preferenciách majiteľa.

Tmavočervený modulárny dom s elegantným vzhľadom

flexibilná architektúra-montovaný-kanada

Tmavočervená farba fasády z Modulárny dom zaisťuje, aby dom nezostal bez povšimnutia. Dom bol navrhnutý ako moderné útočisko pred ruchom mesta. Rodina určila súkromnú budovu, takže múry chránia súkromie obyvateľov. Interiér zostáva pred cudzími ľuďmi skrytý a náhodní návštevníci môžu zvonku obdivovať vzrušujúce geometrické objemy.

Modulárny dom s elegantným farebným interiérom

moderná-škandinávska-nábytok-obývacia izba

Interiér sa zameriava na potreby rodiny – konkrétne na to, aby pohodlný a štýlový dizajn interiéru navodil domácu atmosféru. Na rozdiel od červených stien bol interiér datovaný Modulový doms vstavanými veľkými sklenenými stenami, ktoré prepúšťajú do domu dostatok svetla. Strategické posuvné sklenené dvere otvárajú dom do lesa a ponúkajú krásny výhľad na okolie. Kompozícia v interiéri je nekomplikovaná – jednoduchá konštrukcia nábytku, ale vo výrazných farbách. Zakrivené steny v spálni kontrastujú s inak uhlovými tvarmi. Spálňa, kúpeľňa a úložný priestor sú chránené v dobre chránenom module, zatiaľ čo obývačka a kuchyňa pôsobia otvorenejšie.

Interiér v škandinávskom štýle

Modrá stolička do spálne

Kovové platne na stenách slúžia ako ozdoba, do druhého objemu budovy vedie železné točivé schodisko. Steny sú zdobené kresbami, ktoré rodina spoločne vyrobila. Obývacia izba je zariadená v škandinávskom štýle, akcenty dodáva zaujímavá taburetka pokrytá kožušinou. Modrá, červená, oranžová – výrazné farby prispievajú k útulnému prostrediu.

Od Jaz

Obývacia izba – vyzdobte škandinávskym spôsobom

Obývacia izba-škandinávske zariadenie

Krb v obývačke

Interiér montovaného domu s kožušinovou stoličkou točité schodisko

Tieto dve súčasti spája zaujímavé železné schodisko

zaujímavé-železo-schody-oranžové-kreslo

Mramor v kúpeľni

Mramorová kúpelňová vaňa

Sklenené steny otvárajú dom

Sklenená stena-ratanový nábytok-červené-vankúše

Plán kontajnerového domu

Plán kontajnerového domu

Náčrt modulárnej stavby domu

Náčrt modulárnej stavby domu