Architektúra, interiérový dizajn

minimalistický luxusný dom v Kuala Lumpur

Hijauan House od Twenty Nine Design Architects

vzrušujúci dizajn domu - biela fasáda

Tento vynikajúci dvojpodlažný dom sa nachádza v Kuala Lumpur, Malaisen, uprostred veľkej vegetácie. Minimalistický Luxusný dom predstavuje dokonalú fúziu medzi vnútornými a vonkajšími priestormi. Je to svieži a inovatívny dizajn. Unikátna poloha uprostred prírody inšpirovala architektov z Twenty Nine Design k vytvoreniu ich návrhu. Názov Hijauan House pochádza z malajského slova Hijau, ktoré znamená zelená. V rámci projektu o tom rozhodli architekti Luxusný dom byť navrhnuté tak, aby nenarúšalo vegetáciu.

Moderný minimalistický luxusný dom v Malaisen

moderný dom - sklenená fasáda

Záhrada, aj keď nie je veľká, bola bohato vysadená tropickými kvetmi. Na záhrade medzi vegetáciou je skrytý bazén. Nádherné prostredie si príde na svoje aj v interiéri od minimalistu Luxusný dom. Prízemie má sklenenú fasádu, takže obytná časť plynule nadväzuje na dvor. Minimalistická architektúra má jednoduchú štruktúru a zariadenie – dôraz je kladený na jednoduché obdĺžnikové tvary.

Luxusný dom v Kuala Lumpur spája vnútro s vonkajším priestorom

vzrušujúci interiérový dizajn sklenené posuvné dvere

minimalistická moderná lesklá kuchyňa

Obývacia časť je otvorená, cez veľké okno prichádza veľa svetla. Biela farebná schéma to necháva Luxusný dom dokonca vyzerať jasnejšie. Drevené podlahy v obývacej izbe vytvárajú príjemnú atmosféru, zatiaľ čo elegantné čierne kamenné podlahy v kuchyni a kúpeľni pôsobia prakticky a štýlovo. Vybrané dekoratívne kúsky nastavujú farebné akcenty a definujú tvary a štruktúry. Dôraz je kladený na krásny výhľad, ktorý v hoteli vytvára pokojnú a útulnú atmosféru Luxusný dom prispieva. Vďaka vynikajúcim textúram a dekoratívnym prvkom vyzerá kúpeľňa a kuchyňa elegantne a priťahuje pozornosť všetkých. Celý projekt od minimalistu Luxusný dom je veľmi dobre premyslený a úspešný.

Od Jaz

minimalistický dizajn domu -Kuala Lumpur

moderné schodisko v minimalistickom luxusnom dome

moderný dizajn v minimalistickom dome

minimalistický dizajn interiéru

vzrušujúci interiér v modernom dome

moderná elegantná kúpeľňa

minimalistická kúpeľňa

minimalistický dom s elegantnou fasádou

elegantná biela minimalistická fasáda

minimalistický bazén so zaujímavým tvarom

moderný vonkajší bazén