Architektúra, interiérový dizajn

Moderná luxusná nehnuteľnosť v Bel Air

moderný luxusný domov v Kalifornii

Toto moderné Luxusná nehnuteľnosť sa nachádza na kopcoch v západnej časti Los Angeles v Kalifornii. Má čo ponúknuť, vrátane úchvatných výhľadov a výhodnej polohy s menším počtom susedov a väčším súkromím. Krásne prostredie je vidieť priamo z bazéna vo vonkajšej časti Luxusná nehnuteľnosť  obdivovať. Nádvorie okolo bazéna ponúka zelené trávniky a posedenie a vytvára pokojnú atmosféru.

Moderný luxusný kalifornský domov

elegantná sklenená stena luxusného domu

Fasáda z Luxusná nehnuteľnosť má typicky moderný dizajn, rôzne tvary a mnoho sklenených stien transformuje minimalistickú architektúru do komplexnej štruktúry. Biela farba symbolizuje čistotu, lesklé drevené povrchy dodávajú pocit luxusu. Celkový pohľad na dom pripravuje hostí na to, čo môžu vo vnútri očakávať.

Elegantný a štýlový – moderná luxusná nehnuteľnosť

moderná luxusná obývačka

Využiteľná plocha tohto Luxusná nehnuteľnosť má 1390 metrov štvorcových a zahŕňa šesť spální, desať kúpeľní, priestranný obývací priestor, kino, knižnicu, vínnu pivnicu a veľkú kuchyňu. Všetky izby sú veľké a vďaka vysokým stropom a preskleným stenám pôsobia ešte väčšie. Nábytok je minimalistický, ale nechýbajú farebné akcenty a dekorácia. Tmavá podlaha kontrastuje s bielymi stenami a vysoko kvalitné textúry vytvárajú čisté luxusné prostredie. Kuchyňa a jedáleň pôsobia očarujúco vďaka vynikajúcim dreveným a mramorovým detailom. Krásny výhľad je vďaka preskleným stenám v Luxusná nehnuteľnosť  ukáž sa dobre.

Od K.H. Christovej

Mramorová doska v luxusnej kuchyni

Luxusná kuchyňa s mramorovým povrchom a dreveným nábytkom

moderný drevený nábytok v luxusnej nehnuteľnosti

moderná jedáleň s krbom

biely nábytok do obývačky

biely nábytok do obývačky

schodisko bielej plienky v luxusnom dome

Schodisko z bielej plienky v luxusnom dome

moderná kúpeľňa - luxus

moderná minimalistická kúpeľňa

Luxusná spálňa s drevenou podlahou

moderný bazén v luxusnej nehnuteľnosti

elegantný interiérový dizajn s bielym nábytkom