Diéta

Schudnite po tehotenstve – rýchlo sa dostanete do formy

 Tehotenstvo rýchlo schudnúť a dostať sa do formy

Jednou z hlavných obáv tehotných žien je zdravie dieťaťa. Rovnako ich však zaujíma, ako sa zbaviť nadbytočných kíl, ktoré sa nahromadili počas tehotenstva, alebo čo vlastne znamená zdravé Chudnite po tehotenstve.

Lekári sa zhodujú v jednom: ak svoju starú postavu nedostanete späť do 6 mesiacov od pôrodu, nedostanete ju späť o 10 alebo 20 rokov.

Akokoľvek to znie šokujúco, ukazujú výsledky lekárskeho výskumu. Počas tehotenstva hormóny zvyšujú vašu chuť do jedla a vedú k hromadeniu tuku. Tieto tuky však nie sú na škodu. Dieťa v maternici ich potrebuje pre svoj vývoj a taktiež prispievajú k tvorbe dostatočného množstva materského mlieka po pôrode.

Schudnite po tehotenstve – vráťte sa k svojim predchádzajúcim stravovacím návykom

schudnúť, rýchlo sa dostať do formy

Ak sa chcete dostať opäť do formy a mať tipy, ako byť zdravý Chudnite po tehotenstve  mali by ste sa vrátiť k svojim predchádzajúcim stravovacím návykom. Niektoré ženy začínajú cvičiť krátko po pôrode (4-6 týždňov). Lekári odporúčajú počkať najmenej 6 týždňov, ak sa ešte necítite pripravení. Uľahčite si to cvičením doma alebo plávaním atď..

Chudnite po tehotenstve – prsia

Tehotenské prsia sprísňujú starostlivosť o dieťa, aby sa zbavili kíl

Ďalšou starosťou nastávajúcich a čerstvých matiek je, čo sa stane s prsiami. Ak dojčíte, bude ťažké predpovedať, ako sa zmeníte. Dokonca ani vedci sa zatiaľ nezhodli na tom, či dojčenie má nejaký vplyv na tvar prsníkov.

Dostaňte sa rýchlo do formy – váš žalúdok

schudnite rýchlo po tehotenstve ako tipy a triky

To, či a ako rýchlo sa môžete zbaviť nadbytočných kíl v oblasti žalúdka, závisí od rôznych faktorov: aké veľké je dieťa, koľko kíl ste už ťažšie, či ste náchylní na hromadenie tuku v žalúdku. To by bol ďalší stimul na zhodenie týchto prebytočných kíl v priebehu nasledujúcich 6 mesiacov. Ponechanie tuku v tele dlhšie môže poškodiť vaše zdravie. Zvyšujú riziko inzulínovej rezistencie, cukrovky a koronárnych chorôb.

Strie tiež závisia od toho, aké veľké je dieťa a či bude alebo nebude mať dvojčatá. Čím je dieťa väčšie, tým sú strie hlbšie. Žalúdka sa najlepšie zbavíte správnou diétou a cvičením.

Strie vo všeobecnosti

Po tehotenstve na chudnutie spevnite telo

Strie sa môžu objaviť na mnohých miestach tela vrátane rúk, nôh, bokov a žalúdka. V tomto zohráva úlohu dispozícia. Ak má napríklad vaša matka alebo sestra tento problém, je pravdepodobné, že ich dostanete aj vy. Ohľadom toho Chudnite po tehotenstve , je oveľa ťažšie.

Lekári a špecialisti často inzerujú rôzne krémy, ale bohužiaľ takmer nepomáhajú. Pomôcť môžu krémy a gély s vysokým percentom vitamínu A alebo laserové ošetrenia. Ale nič z toho pruhy nezmizne, len ich robí menej nápadnými.