fitness

Ako môžete mať vysnenú postavu Heidi Klums a pevné nohy

Heidi Klum, žena snov, reklamná kampaň Maserati

Supermodelka Heidi Klum vždy svojim miliónovým fanúšikom imponovala dokonalým telom a najmä tesnými stehnami. K veľkým stehnám a Vysnívaná postava Heidi Klum Na to, aby ste to dosiahli, však potrebujete tvrdé cvičenia, ktoré odstránia celulitídu zo stehien a posilnia vaše svaly.

Snovú postavu Heidi Klum je možné dosiahnuť cvičením

Heidi-Klumova vysnená postava nohy-tipy na kulturistiku

Pred cvičením sa pevne postavte na pravú nohu a prsty vykrúcate doprava. Potom mierne pokrčte pravé koleno, trochu zdvihnite nohu a potom úplne zhodte telesnú hmotnosť na pravú nohu. Ohnite telo doprava. Pomôže vám to dosiahnuť rovnováhu, ktorá je veľmi dôležitá pri správnom vykonávaní cvičení pre tónované nohy.

Heidi trénuje vonku

tréning heidi klum vo voľných športoch praktizujúci zdravé režimy hviezd

Potom, čo dosiahnete rovnováhu, pokrčte ruky v lakťoch a narovnajte ich dopredu na úrovni očí. Prsty by mali byť v pästi, aby keď ich pritiahnete k sebe, došlo k pohybu ako úderom. Položte pravú ruku vedľa tela a ľavú ruku natiahnite smerom hore. Je dôležité, aby bola ruka v jednej úrovni s podlahou. Teraz zdvihnite ľavú nohu a ohnite ju v kolene. Cieľom je, aby bolo koleno v rovine ľavej pästi. Ľavú nohu dajte čo najbližšie k telu. Toto je východisková pozícia, kde by malo začať samotné cvičenie.

Heidi Klum žiari v plnej kráse na červenom koberci

heidi klum-čierne skladané večerné šaty na červenom koberci

K Vysnívaná postava Heidi Klum pokračuje:

Silným kopnutím dáte pravú nohu do zvislej polohy a potom ju opäť rýchlo priložíte k telu. Držte túto pozíciu 15 sekúnd. Urobte to isté znova. Nezabudnite si udržať rovnováhu. Vykonajte to isté cvičenie s pravou nohou.

Túto kombináciu cvičení sa odporúča často opakovať. V kombinácii s inými cvičeniami by ste samozrejme dosiahli lepšie výsledky.

Špičkový model predstavuje vlastnú radu parfumov „Shine“

Heidi Klum predstavuje výlučne lesk a parfumy

Heidi Klum nohy v tvare tela módna prehliadka Victoria Secret

Fitness s Rihannou – tipy na skvelú postavu