Dekorácie a oslavy, interiérový dizajn

Dekorácie a oslavy, interiérový dizajn

Štúdiový dizajn v duchu minimalizmu

Dizajn: EgoVitaminaCreativa

veľký interiér ateliéru na poličke

Projekt pre Štúdiový dizajn od talianskeho architektonického štúdia EgoVitaminaCreativa do svojej novej kancelárie v talianskom Cuneu zaujalo na prvý pohľad. Architekti kúpili jednoizbový byt a prerobili ho na moderné pracovisko. Koncepciou interiéru bolo maximalizovať dostupný priestor a mať čo najviac úložného priestoru.

Štúdiový dizajn úplne v bielej farbe

fresh-green-wall-paint-office

Príprava na projekt pre Štúdiový dizajn v duchu minimalizmu zahŕňalo roztrhanie niektorých múrov. Jedáleň a kuchyňa sa spojili a zmizli aj steny medzi chodbou a spálňou. Výsledkom je priestranný obytný priestor, ktorý je rozdelený na tri časti – štúdio, konferenčná miestnosť a kancelária s jednou kúpeľňou.

Zaujímavý úložný priestor v novom dizajne štúdia

Návrh interiéru kancelárskeho štúdia

štúdio architektov veľkých bielych stien

Veľká polica, bez úchytiek, v bielej farbe, s jednoduchým moderným vzhľadom a zaujímavým hranatým tvarom, oddeľuje kúpeľňu od kancelárie. Posuvné dvere hrajú dvojitú úlohu – v prípade potreby oddeľujú štúdio od kancelárie, a ak nie, spájajú tieto dve oblasti. Biely nábytok kontrastuje so sviežou trávovo zelenou farbou stien a tmavohnedými dlaždicami. Elegantné nástenné hodiny sú jedinou ozdobou, ktorú steny potrebujú. Nie je to len zaujímavé, ale aj praktické Štúdiový dizajn bol vytvorený, ktorý rozumne rozdeľuje vnútorné priestory a vytvára krásne akcenty bez prepracovanej výzdoby.

Od K.H. Christovej

biela-moderná-nástenná polica-kancelária-interiérová dekorácia

Praktický kancelársky nábytok – nástenná polica

praktický-kancelársky-nábytok-úložný-regál

Úložný priestor na nástennej poličke

Úložný nástenný policový kancelársky nábytok

Moderný štúdiový dizajn – interiérový dizajn

moderný štúdiový interiér

Prestavba kancelárie – plán transformácie

Plán prestavby kancelárie Studio Ego

Read more
Dekorácie a oslavy, interiérový dizajn

Farebný moderný byt v Hongkongu

Apartmán v Hongkongu -moderná dizajnová farebná stena v obývacej izbe

Popredné dizajnérske štúdio z Hongkongu Moderne vytvorilo tento svieži interiérový dizajn. To Byt v Hongkongu sa nazýva Rainbow House / The Rainbow House / a nachádza sa v meste Tsuen Wan v Hongkongu a má rozlohu 830 metrov štvorcových – otvorený obývací priestor, spálňu, detskú izbu. Byt sa vyznačuje zaujímavým dizajnom a určite poteší každého, kto miluje dynamiku.

Farebný interiérový dizajn – byt v Hongkongu

Lustr do obývačky vo farebnom štýle v Hong Kongu

Celý dizajn bol inšpirovaný farbami dúhy – červená, žltá, zelená a oranžová to nechávajú Byt v Hongkongu Vyzerajú veselé a ultramoderné a vytvárajú príjemnú atmosféru pre prácu, hranie alebo relaxáciu. Na lesklých bielych povrchoch sú nastavené farebné akcenty. Obývacia časť je priestranná a zahŕňa jedáleň a útulný jedálenský kút. Maľovaná dúha spája všetky miestnosti. Tri hlavné farby – červená, žltá a zelená sú vybrané v súlade s farebným nábytkom. Nepriehľadné závesy „skryjú“ byt pred vonkajším svetom a vy si tak môžete v pokoji vychutnať vzrušujúcu atmosféru. Kamkoľvek sa pozriete, interiérový dizajn zaujme výraznými farbami a dynamickými tvarmi.

Moderný byt v Hongkongu

Apartmán v Hongkongu-farebný žltý stôl

Spálňa z Byt v Hongkongu je prístupný z obývačky. Na rozdiel od oranžovej obývačky je jedna stena v spálni natretá na zeleno. Malý oranžový stôl ponúka útulnú atmosféru na štúdium. Dizajn v modernom byte je jednoducho nezabudnuteľný.

Apartmán v Hongkongu – detská izba vo veselých farbách a bielej

Byt v Hongkongu-moderný interiér-zelený luster

Moderná spálňa v bielej a zelenej farbe

Apartmán v Hongkongu-zelená-moderná spálňa

Hravý interiér v dúhových farbách

Apartmán v Hong Kongu Farebné akcenty v modernej obývacej izbe

Read more
Dekorácie a oslavy, interiérový dizajn

Moderný interiérový dizajn pre malý byt

Návrh interiéru pre malý byt

Táto zaujímavá schéma dizajnu je dôkazom toho, že aj malý byt môže ponúknuť štýlové prostredie. Toto Návrh interiéru pre malý byt od Swan Architects bol pôsobivo navrhnutý. Pokiaľ ide o interiérový dizajn, je dôležité nastaviť akcenty a logicky rozdeliť obývaciu časť.

Moderný interiérový dizajn pre malý byt

moderný interiér v malom byte

Okrem estetiky a vkusu sú v obchode aj niektoré povinné položky Návrh interiéru pre malý byt. V tomto prípade bol byt kompletne prerobený. Obývacia časť je tematicky rozdelená, ale sedacie časti stále pôsobia otvorene a vytvárajú ilúziu väčšej miestnosti.

Vzrušujúca farebná dekorácia v byte

moderná biela polička na knihy

Interiér sa vyznačuje mnohými geometrickými tvarmi, farebnými detailmi, ktoré vytvárajú kontrasty a geometrickými tvarmi. Drevená podlaha spája obývaciu časť a pripomína pôvodnú tradičnú štruktúru budovy. S tým dôležité Návrh interiéru pre malý byt je v prvom rade dobre naplánovaný interiér a potom dobrá organizácia pri realizácii myšlienky. nechajte sa inšpirovať!

vzrušujúci interiérový dizajn - červená stena

malý bytový interiér

Read more
Dekorácie a oslavy, interiérový dizajn

minimalistický interiér v malom byte v Mníchove

malý byt s modernou kuchyňou

Tento malý byt je minimalistický interiér sa nachádza v centre Mníchova v Nemecku. Projekt navrhol talentovaný architekt Lavina Ritter a úspešne bol dokončený v roku 2008. Samotný byt je vynikajúcim príkladom toho, ako je možné spojiť dva menšie byty. Po prepojení dvoch bytov je celková úžitková plocha 108 metrov štvorcových. Tento útulný dom sa nachádza v šesťposchodovej budove postavenej v roku 1958, 5 minút od centra. Okolie je veľmi tiché a príjemné. Preto sa návrhár rozhodol pre minimalistický interiér rozhodol – aby si krásne prostredie užili naplno.

minimalistický interiér – malý byt v Mníchove

moderná kuchyňa v malom byte

Dve steny boli zbúrané, aby vznikla tá moderná interiér – myšlienka sa dala zrealizovať. Oba byty boli kompletne zrekonštruované. Pritom sa venovala pozornosť štruktúre domu a pokúsil sa vyvinúť nový interiérový dizajn v súlade s „charakterom“ budovy. Výsledkom je krásny, moderný a kompletne zrekonštruovaný byt, v dôsledku čoho sa celková cena budovy zvýšila na 150 000 eur.

Moderný malý byt v Nemecku s minimalistickým interiérom

minimalistický nábytok v malej obývačke

To interiér z malého bytu by mal zodpovedať životnému štýlu jeho majiteľa. Preto bolo zabudovaných veľa políc a úložný priestor nájdete takmer v každej miestnosti. Kuchyňa, kúpeľňa a nábytok boli vyvinuté špeciálne pre byt. Spojený dvojizbový byt a štúdio už nie je vidieť. Namiesto toho bolo vytvorené jednotné, štýlové, umelecké a útulné prostredie

Fotograf: Edward Beierle

Rebecca T..

kompaktná moderná kuchyňa pre malý byt

moderný interiér - kuchyňa

moderná biela polička do obývačky

moderný nábytok do malej obývačky

moderná posteľ v spálni

moderná elegantná kúpeľňa

Read more
Dekorácie a oslavy, interiérový dizajn

Moderný interiérový dizajn

minimalistická architektúra - letný dom

Tento veľkolepý moderný dizajn navrhol Heliotrope Architects Interiérový dizajn zdá sa, že sa vznáša vo vzduchu. Dôvodom je, že základ domu nie je na úrovni zeme. Vynikajúca budova sa nachádza na historickom námestí, kde je zakázané položiť pevné základy na úroveň terénu. Tento letný dom s moderným interiérovým dizajnom by mal byť postavený úplne inak.

Moderný interiérový dizajn – štýlový, elegantný a praktický

minimalistická obývačka - interiérový dizajn

Ale všetko je možné, ak je architekt kreatívny. Moderný dom stojí na podperách – preto je „plávajúci“ efekt. Ten moderný Interiérový dizajn ponúka všetko, čo by ste mohli potrebovať. Je jednoduchý, praktický, funkčný, ale napriek tomu veľmi elegantný a zariadený vysokokvalitnými materiálmi. Nábytok je vkusne kombinovaný a vytvára štýlové prostredie.

minimalistický dizajn interiéru v modernom dome

moderná elegantná kuchyňa v bielej farbe

Dom má presklenú fasádu, cez ktorú si majitelia môžu vychutnať krásne prostredie – moderné Interiérový dizajn nech si pohľad príde na svoje. Interiér je priestranný a zahŕňa plne vybavenú kuchyňu, super elegantnú spálňu, obrovskú obývaciu izbu s veľkou knižnicou, skrinku a veľké kúpeľne. To Interiérový dizajn z moderného letného domu je určený jednoducho na relaxáciu.

Rebecca T..

Fotograf: Benjamin Benschneider

moderný štýlový interiér - biela spálňa

moderný interiér - biela polica

biela minimalistická kúpeľňa

Read more
Dekorácie a oslavy, interiérový dizajn

Štýlový interiérový dizajn hotela Sofitel Lyon Bellecour

moderný elegantný štýlový interiér - lobby

Toto vynikajúce štýlový interiérový dizajn ponúka vzácnu kombináciu funkčnosti, priestrannosti, elegancie a spokojnosti zákazníkov. Áno, tento dizajn sa presne prispôsobuje potrebám zákazníkov. Ide dokonca ešte o krok ďalej – dizajn je vytvorený spoluprácou medzi zákazníkmi a dizajnérmi.

Štýlový dizajn interiéru v hoteli Sofitel Lyon Bellecour

elegantný štýlový interiér - hotel vo Francúzsku

Projekt Patricka Norgueta na štýlový interiérový dizajn sa začal ako rekonštrukcia. Dokončený bol vo Francúzsku v roku 2009. Cieľom bolo vytvoriť príjemný a útulný interiér, ktorý nevyzerá zaplavený textúrami. Na pomoc prišiel najstarší obchodník s textúrami v meste Tassinari et Chatel. Výsledok je pôsobivý – talentovaná ruka dizajnéra vytvorila fascinujúci dizajn interiéru s vynikajúcou výzdobou steny. To štýlový interiérový dizajn je nielen neskutočne krásny a obdivuhodný, ale aj veľmi vkusne zariadený.

Útulná atmosféra a štýlový interiérový dizajn v hoteli vo Francúzsku

moderný interiér - dekorácia stropu

Obvykle to funguje štýlový interiérový dizajn v hoteli nie je obzvlášť teplo. Ale to nie je váš typický moderný dizajn interiéru hotela. Izba v hoteli vyzerá eklekticky, tradične a moderne zároveň. Na ničom sa nešetrilo a materiály zapôsobia svojou kvalitou. V celom hoteli môžete cítiť jednotnú tému – bez ohľadu na to, či sedíte vo vstupnej hale, v bare alebo v reštaurácii. Všetko bolo prepracované a prepracované spoločnosťou Norguet – jeho umelecký a inovatívny prístup je úplne presvedčivý a vy musíte len štýlový interiérový dizajn mať rád.

Profesionálne osvetlenie nastavuje akcenty

štýlový interiér - osvetlenie a dekorácia

To štýlový interiérový dizajn príde na svoje vďaka profesionálnemu osvetleniu od Gerarda Foucaulta. Ako partneri v tomto projekte pomohli architekti SLA. Je ťažké uveriť, že celý projekt začal ako nevyhnutná renovácia. Je to tiež dôkaz, že môžete vždy pozitívne prekvapiť a že zmeny a pokrok nikdy nevyzerali tak krásne.

 Text: Rebecca T.

Fotograf: Renaut Callebaud

Architekt:  Architektúra SLA

Dizajn: Studio Patrick Noguet Tím: Thomas Dewynter, Thibaud Klepper

 moderný hotel s elegantnou reštauráciou - interiérový dizajn

Elegantná a luxusná dekorácia - hotel

moderný elegantný interiér s drevenou stenou

Read more
Dekorácie a oslavy, interiérový dizajn

Moderný interiér bytu

Dizajn Laury Alvarez Architektur

moderná minimalistická štýlová elegantná dekorácia interiéru

Appartement Singel sa nachádza v holandskom Amsterdame. Byt má dve podlažia a potreboval by nutne prerobiť. Dánske štúdio Laura Alvarez Úlohou bola poverená architektúra. Hlavným cieľom obnovy bolo vytvoriť namiesto malej tmavej miestnosti priestranný a široký podkrovný priestor, ktorý napriek tomu zahŕňa prvky zo starého architektonického štýlu. Nový moderný byt Interiér bol vytvorený.

Nový moderný dizajn interiéru bytu

štýlový elegantný interiér - obývacia izba

Obytná časť, ktorá bola navrhnutá ako otvorený priestor, sa nachádza v suteréne. Celková úžitková plocha je 70 metrov štvorcových a zahŕňa obývaciu izbu a jedáleň. Od kuchyne sú oddelené oceľovým schodiskom. A moderný byt s neutrálnou farebnou schémou a sivou podlahou. Drevené prvky prinášajú teplo.

Moderný apartmán s elegantným interiérovým dizajnom

minimalistický elegantný interiér - jedáleň

Veľmi elegantne vyzerá aj moderný byt na druhom poschodí. Tu sú spálne, kúpeľňa a hosťovská izba. Obe miestnosti sú prepojené chodbou. Biele steny a stropy prinášajú svetlo do miestnosti a drevené dekorácie vytvárajú napätie. Interiér pôsobí priestrannejšie a podčiarkuje starú budovu. Zvláštna pozornosť bola venovaná osvetleniu – farba, textúry a osvetlenie sú jedinečným spôsobom kombinované a vytvárajú v ňom príjemnú atmosféru moderný byt architektúra Laura Alvarez.

Od K.H. Hristová

moderný elegantný interiér - moderná kuchyňa

moderný elegantný interiérový dizajn – štýlovo vybavená kuchyňa

moderný interiér - biele schody

 minimalistický interiérový dizajn – biele schody v modernom byte

biela stena s farebnou výzdobou

Farebná dekorácia v modernom byte

Drevená stena - štýlový elegantný interiér

biely elegantný interiér

Drevená podlaha v modernom elegantnom apartmáne

moderný minimalistický byt - drevená podlaha

elegantná spálňa - čl

Umenie v modernej minimalistickej spálni

moderný interiér - biela kúpeľňa

Elegantná biela kúpeľňa

moderný plán bytu

Moderný elegantný plán bytu

Read more
Dekorácie a oslavy, interiérový dizajn

Moderný podkrovný interiér od Atelier SAD

moderná štýlová elegantná elegantná obývacia izba v podkroví

Tento byt sa nachádza v Bratislave, na Slovensku, na dvanástom poschodí v polyfunkčnom dome. Naliehavo potrebovala renováciu a dizajnérske štúdio Atelier SAD bolo s Podkrovný interiér poučený. Projekt zahŕňa 108 metrov štvorcových úžitkovej plochy a priestrannú terasu s rozlohou 151 metrov štvorcových. Hlavným cieľom dizajnérov bolo maximalizovať obytný priestor.

Moderný podkrovný interiér – byt na Slovensku

elegantný elegantný dizajn loftu - umelecká dekorácia

Obývacia izba bola predĺžená von a integrovala terasu. Terasu zastrešila drevená konštrukcia so sklom. Výsledný priestor v Podkrovný interiér zahŕňa gril, vírivku, útulné posedenie a spálňu. Zrekonštruované boli aj steny, strop a podlaha. Podlaha bola pokrytá drevom, steny natreté na bielo a niektoré umelecké diela slúžia ako dekorácia.

Podkrovný interiér – vzrušujúci dizajn

moderný elegantný dizajn loftu - drevená podlaha

moderný štýlový elegantný dizajn loftu - moderný jedálenský stôl

 Kuchyňa našla nové miesto v modernom Podkrovný interiér a tak zostalo viac priestoru pre obývaciu časť. Ako hlavný materiál bolo zvolené drevo – červenohnedá drevená podlaha kontrastuje s tmavými drevenými trámami. Biele steny a strop miestnosť opticky zväčšujú. Sklenené dvere oddeľujú dve oblasti v byte, ale zároveň pôsobia, že obývacia časť vyzerá otvorenejšie. To Podkrovný interiér je moderný, a pritom veľmi pohodlne navrhnutý.

Od K.H. Christovej

moderný elegantný dizajn loftu - jacuzzi

moderná drevená dekorácia do obývačky

Drevená stena v obývačke

zaujímavá sedačka v obývačke

moderná biela kúpeľňa

biela kúpeľňa s drevenou podlahou

moderný štýlový podkrovný dizajn - terasa

Read more
Dekorácie a oslavy, interiérový dizajn

Extravagantný penthouse dizajn

Dizajn: Hernandez Silva Arquitectos

 elegantná moderná zaujímavá extravagantná výzdoba interiéru

Predstavujeme vám tento vynikajúci podkrovný byt PPDG – projekt, ktorý bol vykonaný s veľkým štýlom a extravaganciou. Tento veľký moderný podkrovný byt sa nachádza na 15. poschodí v starej budove v meste Guadalajara v Mexiku. Tento priestranný hotel navrhol mexické štúdio Hernandez Silva Arquitectos Dizajn Penthouse vyniká ultramoderným interiérovým dizajnom, výraznými farbami a zaujímavým osvetlením.

Moderný penthouse dizajn v Mexiku

 zaujímavý extravagantný interiér

Štýlový obývací priestor je tematicky rozdelený na dva. Priestor pre každodenné činnosti zahŕňa veľkú kuchyňu, obývaciu izbu a jedáleň. Veľké okná otvárajú miestnosť na terasu obloženú drevom. Dve lesklé steny na chodbe spájajú súkromnú a obývaciu časť. Priestranné spálne sú veľmi dobre presvetlené vďaka veľkým oknám. Veľký záchod so skleneným dnom odhaľuje šokujúci pohľad.

Vzrušujúci nápad – kúpeľňa v penthouse prevedení

 moderný interiér - červený jedálenský stôl

Paleta farieb od Dizajn Penthouse nastavuje biele a červené akcenty. Neutrálne tóny pôsobia svetlým a priestranným dojmom, pričom kontrastom je červený nábytok. Drevené prvky slúžia ako rovnováha a spájajú dizajnové prvky v byte. Materiály boli vyrobené spoločnosťou Dizajnéri veľmi starostlivo vybrané – lesklé povrchy odrážajú svetlo – vzniká vzrušujúca súhra svetla a tieňa. Moderné osvetlenie vytvára štýlové prostredie.

Od K.H. Christovej

Moderný interiér s červenými akcentmi

extravagantný dizajn interiéru - moderná spálňa

elegantné moderné WC

elegantná moderná zaujímavá extravagantná toaleta

Elegantná strešná terasa s drevenou podlahou

zaujímavá extravagantná strešná terasa

elegantná extravagantná dekorácia interiéru - čl

moderná zaujímavá extravagantná dekorácia interiéru -červená stena

elegantný náčrt budovy penthouse

moderný penthouse plán

Read more