Dekorácie a oslavy, interiérový dizajn

Štýlový interiérový dizajn hotela Sofitel Lyon Bellecour

moderný elegantný štýlový interiér - lobby

Toto vynikajúce štýlový interiérový dizajn ponúka vzácnu kombináciu funkčnosti, priestrannosti, elegancie a spokojnosti zákazníkov. Áno, tento dizajn sa presne prispôsobuje potrebám zákazníkov. Ide dokonca ešte o krok ďalej – dizajn je vytvorený spoluprácou medzi zákazníkmi a dizajnérmi.

Štýlový dizajn interiéru v hoteli Sofitel Lyon Bellecour

elegantný štýlový interiér - hotel vo Francúzsku

Projekt Patricka Norgueta na štýlový interiérový dizajn sa začal ako rekonštrukcia. Dokončený bol vo Francúzsku v roku 2009. Cieľom bolo vytvoriť príjemný a útulný interiér, ktorý nevyzerá zaplavený textúrami. Na pomoc prišiel najstarší obchodník s textúrami v meste Tassinari et Chatel. Výsledok je pôsobivý – talentovaná ruka dizajnéra vytvorila fascinujúci dizajn interiéru s vynikajúcou výzdobou steny. To štýlový interiérový dizajn je nielen neskutočne krásny a obdivuhodný, ale aj veľmi vkusne zariadený.

Útulná atmosféra a štýlový interiérový dizajn v hoteli vo Francúzsku

moderný interiér - dekorácia stropu

Obvykle to funguje štýlový interiérový dizajn v hoteli nie je obzvlášť teplo. Ale to nie je váš typický moderný dizajn interiéru hotela. Izba v hoteli vyzerá eklekticky, tradične a moderne zároveň. Na ničom sa nešetrilo a materiály zapôsobia svojou kvalitou. V celom hoteli môžete cítiť jednotnú tému – bez ohľadu na to, či sedíte vo vstupnej hale, v bare alebo v reštaurácii. Všetko bolo prepracované a prepracované spoločnosťou Norguet – jeho umelecký a inovatívny prístup je úplne presvedčivý a vy musíte len štýlový interiérový dizajn mať rád.

Profesionálne osvetlenie nastavuje akcenty

štýlový interiér - osvetlenie a dekorácia

To štýlový interiérový dizajn príde na svoje vďaka profesionálnemu osvetleniu od Gerarda Foucaulta. Ako partneri v tomto projekte pomohli architekti SLA. Je ťažké uveriť, že celý projekt začal ako nevyhnutná renovácia. Je to tiež dôkaz, že môžete vždy pozitívne prekvapiť a že zmeny a pokrok nikdy nevyzerali tak krásne.

 Text: Rebecca T.

Fotograf: Renaut Callebaud

Architekt:  Architektúra SLA

Dizajn: Studio Patrick Noguet Tím: Thomas Dewynter, Thibaud Klepper

 moderný hotel s elegantnou reštauráciou - interiérový dizajn

Elegantná a luxusná dekorácia - hotel

moderný elegantný interiér s drevenou stenou