Dekorácie a oslavy, interiérový dizajn

Farebný moderný byt v Hongkongu

Apartmán v Hongkongu -moderná dizajnová farebná stena v obývacej izbe

Popredné dizajnérske štúdio z Hongkongu Moderne vytvorilo tento svieži interiérový dizajn. To Byt v Hongkongu sa nazýva Rainbow House / The Rainbow House / a nachádza sa v meste Tsuen Wan v Hongkongu a má rozlohu 830 metrov štvorcových – otvorený obývací priestor, spálňu, detskú izbu. Byt sa vyznačuje zaujímavým dizajnom a určite poteší každého, kto miluje dynamiku.

Farebný interiérový dizajn – byt v Hongkongu

Lustr do obývačky vo farebnom štýle v Hong Kongu

Celý dizajn bol inšpirovaný farbami dúhy – červená, žltá, zelená a oranžová to nechávajú Byt v Hongkongu Vyzerajú veselé a ultramoderné a vytvárajú príjemnú atmosféru pre prácu, hranie alebo relaxáciu. Na lesklých bielych povrchoch sú nastavené farebné akcenty. Obývacia časť je priestranná a zahŕňa jedáleň a útulný jedálenský kút. Maľovaná dúha spája všetky miestnosti. Tri hlavné farby – červená, žltá a zelená sú vybrané v súlade s farebným nábytkom. Nepriehľadné závesy „skryjú“ byt pred vonkajším svetom a vy si tak môžete v pokoji vychutnať vzrušujúcu atmosféru. Kamkoľvek sa pozriete, interiérový dizajn zaujme výraznými farbami a dynamickými tvarmi.

Moderný byt v Hongkongu

Apartmán v Hongkongu-farebný žltý stôl

Spálňa z Byt v Hongkongu je prístupný z obývačky. Na rozdiel od oranžovej obývačky je jedna stena v spálni natretá na zeleno. Malý oranžový stôl ponúka útulnú atmosféru na štúdium. Dizajn v modernom byte je jednoducho nezabudnuteľný.

Apartmán v Hongkongu – detská izba vo veselých farbách a bielej

Byt v Hongkongu-moderný interiér-zelený luster

Moderná spálňa v bielej a zelenej farbe

Apartmán v Hongkongu-zelená-moderná spálňa

Hravý interiér v dúhových farbách

Apartmán v Hong Kongu Farebné akcenty v modernej obývacej izbe