Dekorácie a oslavy, interiérový dizajn

Štúdiový dizajn v duchu minimalizmu

Dizajn: EgoVitaminaCreativa

veľký interiér ateliéru na poličke

Projekt pre Štúdiový dizajn od talianskeho architektonického štúdia EgoVitaminaCreativa do svojej novej kancelárie v talianskom Cuneu zaujalo na prvý pohľad. Architekti kúpili jednoizbový byt a prerobili ho na moderné pracovisko. Koncepciou interiéru bolo maximalizovať dostupný priestor a mať čo najviac úložného priestoru.

Štúdiový dizajn úplne v bielej farbe

fresh-green-wall-paint-office

Príprava na projekt pre Štúdiový dizajn v duchu minimalizmu zahŕňalo roztrhanie niektorých múrov. Jedáleň a kuchyňa sa spojili a zmizli aj steny medzi chodbou a spálňou. Výsledkom je priestranný obytný priestor, ktorý je rozdelený na tri časti – štúdio, konferenčná miestnosť a kancelária s jednou kúpeľňou.

Zaujímavý úložný priestor v novom dizajne štúdia

Návrh interiéru kancelárskeho štúdia

štúdio architektov veľkých bielych stien

Veľká polica, bez úchytiek, v bielej farbe, s jednoduchým moderným vzhľadom a zaujímavým hranatým tvarom, oddeľuje kúpeľňu od kancelárie. Posuvné dvere hrajú dvojitú úlohu – v prípade potreby oddeľujú štúdio od kancelárie, a ak nie, spájajú tieto dve oblasti. Biely nábytok kontrastuje so sviežou trávovo zelenou farbou stien a tmavohnedými dlaždicami. Elegantné nástenné hodiny sú jedinou ozdobou, ktorú steny potrebujú. Nie je to len zaujímavé, ale aj praktické Štúdiový dizajn bol vytvorený, ktorý rozumne rozdeľuje vnútorné priestory a vytvára krásne akcenty bez prepracovanej výzdoby.

Od K.H. Christovej

biela-moderná-nástenná polica-kancelária-interiérová dekorácia

Praktický kancelársky nábytok – nástenná polica

praktický-kancelársky-nábytok-úložný-regál

Úložný priestor na nástennej poličke

Úložný nástenný policový kancelársky nábytok

Moderný štúdiový dizajn – interiérový dizajn

moderný štúdiový interiér

Prestavba kancelárie – plán transformácie

Plán prestavby kancelárie Studio Ego