Architektúra, interiérový dizajn, domy snov

Škandinávsky interiérový dizajn v Denveri, Colorado

Škandinávsky interiérový dizajn - štýlová kuchyňa

Toto typické Škandinávsky interiérový dizajn pochádza z Denveru, Colorado, USA. Dom bol postavený v roku 2011. Jedná sa o rodinný dom, ktorý predstavuje moderné architektonické riešenia a inovatívne nápady na dizajn. Táto rezidencia v mestskom štýle je viac ako len domov – je to umelecké dielo. Vďaka obrovským rozsiahlym interiérom tento dom vyzerá ešte väčší, ako je. Interiér je úžasný – vyrobený z najlepších materiálov.

Kuchyňa a obývačka sú prepojené

Škandinávsky interiérový dizajn - krb

Jedna z najlepších vlastností tohto Škandinávska výzdoba interiéru je štýlové plávajúce schodisko so skleneným zábradlím. Diskrétne spája dve poschodia domu a robí dom ešte elegantnejším a luxusnejším. Samotná kuchyňa je plne vybavená všetkým, čo potrebujete, a je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov – spotrebičov Bosch. Dizajn je veľmi elegantný a napriek tomu moderný a inovatívny. Toto veľkolepé Škandinávsky interiérový dizajn  nás nemôže prekvapiť nádherou a krásou.

Drevená podlaha ako súčasť škandinávskeho dizajnu

Drevené podlahy v škandinávskom interiérovom dizajne

Tento škandinávsky interiérový dizajn je navyše fascinujúco praktický a funkčný. Všetky miestnosti sú umiestnené pozoruhodným spôsobom tak, aby plne slúžili obyvateľom. Projekt zahŕňa aj high-end energetické mechanické systémy a špičkové kuchyne. Prvky majú pekný moderný vzhľad, ktorý dopĺňa interiér. Nízkoenergetické okná sú pre tento typ architektúry veľmi kreatívnou voľbou. Toto je rozhodne budúcnosť škandinávskeho interiérového dizajnu. Je perfektný vo všetkých smeroch.

Zaujímavá sklenená stena v kuchyni

Škandinávsky interiérový dizajn - moderná kuchyňa

V súhrne môžem povedať, že tento škandinávsky interiérový dizajn je nekonvenčný a napriek tomu úplne pohodlný. Kombinuje rôzne funkcie z rôznych štýlov a architektonických riešení a zachováva si vlastnú autenticitu. Jedná sa o mestské sídlo, ktoré vyčnieva zo susedných domov. Má veľmi zvláštny štýl a tvar, rozhodne je to najkrajší dom na niekoľko míľ. Ak sa ma pýtate, čo to robí? Škandinávsky interiérový dizajn taký mimoriadny – musel by som povedať jeho krásnu jedinečnosť.

Rebecca T..

Rekreačná oblasť - Škandinávsky interiérový dizajn

Kožušinová deka na pohovke tiež dodáva škandinávsky nádych

Kúpeľňa - škandinávsky interiérový dizajn

Moderná biela kúpeľňa

zaujímavé dvere v tomto škandinávskom dizajne interiéru

Zaujímavý dizajn dverí

svetlé odtiene v škandinávskom interiérovom dizajne

Drevené posuvné dvere do domu so škandinávskym dizajnom

Posuvné dvere v dome so škandinávskym dizajnom

Moderná kuchyňa so škandinávskym nádychom

priestranná izba v škandinávskom štýle

Škandinávsky dizajn kuchyne

Dom so škandinávskou architektúrou – čelný pohľad

Škandinávsky vonkajší dizajn z domu