Dekorácie a oslavy, interiérový dizajn

minimalistický interiér v malom byte v Mníchove

malý byt s modernou kuchyňou

Tento malý byt je minimalistický interiér sa nachádza v centre Mníchova v Nemecku. Projekt navrhol talentovaný architekt Lavina Ritter a úspešne bol dokončený v roku 2008. Samotný byt je vynikajúcim príkladom toho, ako je možné spojiť dva menšie byty. Po prepojení dvoch bytov je celková úžitková plocha 108 metrov štvorcových. Tento útulný dom sa nachádza v šesťposchodovej budove postavenej v roku 1958, 5 minút od centra. Okolie je veľmi tiché a príjemné. Preto sa návrhár rozhodol pre minimalistický interiér rozhodol – aby si krásne prostredie užili naplno.

minimalistický interiér – malý byt v Mníchove

moderná kuchyňa v malom byte

Dve steny boli zbúrané, aby vznikla tá moderná interiér – myšlienka sa dala zrealizovať. Oba byty boli kompletne zrekonštruované. Pritom sa venovala pozornosť štruktúre domu a pokúsil sa vyvinúť nový interiérový dizajn v súlade s „charakterom“ budovy. Výsledkom je krásny, moderný a kompletne zrekonštruovaný byt, v dôsledku čoho sa celková cena budovy zvýšila na 150 000 eur.

Moderný malý byt v Nemecku s minimalistickým interiérom

minimalistický nábytok v malej obývačke

To interiér z malého bytu by mal zodpovedať životnému štýlu jeho majiteľa. Preto bolo zabudovaných veľa políc a úložný priestor nájdete takmer v každej miestnosti. Kuchyňa, kúpeľňa a nábytok boli vyvinuté špeciálne pre byt. Spojený dvojizbový byt a štúdio už nie je vidieť. Namiesto toho bolo vytvorené jednotné, štýlové, umelecké a útulné prostredie

Fotograf: Edward Beierle

Rebecca T..

kompaktná moderná kuchyňa pre malý byt

moderný interiér - kuchyňa

moderná biela polička do obývačky

moderný nábytok do malej obývačky

moderná posteľ v spálni

moderná elegantná kúpeľňa