Dekorácie a oslavy, interiérový dizajn

Moderný interiérový dizajn

minimalistická architektúra - letný dom

Tento veľkolepý moderný dizajn navrhol Heliotrope Architects Interiérový dizajn zdá sa, že sa vznáša vo vzduchu. Dôvodom je, že základ domu nie je na úrovni zeme. Vynikajúca budova sa nachádza na historickom námestí, kde je zakázané položiť pevné základy na úroveň terénu. Tento letný dom s moderným interiérovým dizajnom by mal byť postavený úplne inak.

Moderný interiérový dizajn – štýlový, elegantný a praktický

minimalistická obývačka - interiérový dizajn

Ale všetko je možné, ak je architekt kreatívny. Moderný dom stojí na podperách – preto je „plávajúci“ efekt. Ten moderný Interiérový dizajn ponúka všetko, čo by ste mohli potrebovať. Je jednoduchý, praktický, funkčný, ale napriek tomu veľmi elegantný a zariadený vysokokvalitnými materiálmi. Nábytok je vkusne kombinovaný a vytvára štýlové prostredie.

minimalistický dizajn interiéru v modernom dome

moderná elegantná kuchyňa v bielej farbe

Dom má presklenú fasádu, cez ktorú si majitelia môžu vychutnať krásne prostredie – moderné Interiérový dizajn nech si pohľad príde na svoje. Interiér je priestranný a zahŕňa plne vybavenú kuchyňu, super elegantnú spálňu, obrovskú obývaciu izbu s veľkou knižnicou, skrinku a veľké kúpeľne. To Interiérový dizajn z moderného letného domu je určený jednoducho na relaxáciu.

Rebecca T..

Fotograf: Benjamin Benschneider

moderný štýlový interiér - biela spálňa

moderný interiér - biela polica

biela minimalistická kúpeľňa