Návrh interiéru, kuchyňa

Moderný okrúhly dizajn kuchyne od Pedini

kompaktný dizajn kuchyne v čiernej a bielej farbe

Predstavujeme vám jedného z najštýlovejších minimalistov Návrhy kuchýň od talianskeho dizajnérskeho štúdia Pedini. Kolekcia predstavuje a moderný okrúhly dizajn kuchyne, vytvorené tak, aby zodpovedali súčasnému životnému štýlu gazdiných. Jeho kompaktný minimalistický koncept ponúka maximálnu účinnosť s minimálnym priestorom a je veľkým prínosom pre moderný dizajn domu.

kompaktný moderný dizajn kuchyne

kompaktná moderná kuchyňa

To okrúhly moderný dizajn kuchyne Artika sa dá prispôsobiť vašej vlastnej kuchyni. Ponúka niekoľko možností – kuchyňu s oddelenými časťami a jednu spojitú časť kuchyne. Prvá sa skladá z voľne stojaceho pultu v tvare U a ďalšej časti pre chladničku a úložný priestor. Tento druh moderný okrúhly dizajn kuchyne je vhodný do malého obytného priestoru alebo ak máte radi úplne otvorenú stavbu. Druhou možnosťou je klasickejšia kuchyňa, ktorá má tradičnú časť kombinovanú s okrúhlym pultom. Opäť tvorí tvar písmena U, ale tentoraz nie úplne. Táto možnosť je tiež otvorená a ponúka priestor pre živé a komunikačné prostredie.

funkčná kuchyňa

funkčná kuchyňa

Moderný okrúhly dizajn kuchyne Artika sa vyznačuje aj rozmanitosťou farieb a materiálov. Je k dispozícii s povrchovou úpravou z prírodného dreva alebo s najmodernejším lesklým lakom s rôznymi farebnými možnosťami. Existujú klasické biele a čierne verzie pre perfektný minimalistický vzhľad alebo odvážna jasne červená verzia pre tých, ktorí uprednostňujú výrazný dizajn. Kuchynská základňa a doska sú tiež k dispozícii v rôznych variantoch, čo vám dáva slobodu vybrať si, čo vyhovuje vášmu vkusu. Skombinujte farby a materiály, ktoré sa vám páčia, a vytvorte moderný okrúhly dizajn kuchyne, to by vo vašom priestore fungovalo najlepšie. Kolekcia Artika prináša štýl, eleganciu a pohodlie, ktoré sú v najrušnejšej domácej miestnosti tak potrebné.

od K.H. Christovej

kompaktný dizajn kuchyne z tmavého dreva

kompaktný dizajn kuchyne z tmavého dreva

moderný dizajn kuchyne – biely

kompaktný kuchynský dizajn v bielej farbe

Futuristický dizajn kuchyne od Pedini

futuristická moderná kuchyňa

kompaktná kuchyňa