Návrh interiéru, kuchyňa

Výrazný mestský interiérový dizajn v kanadskom Toronte

Mestský interiérový dizajn v Toronte - minimalistická kuchyňa

Tento moderný „mestský domový blok“ je súčasťou novej zástavby v kanadskom Toronte. Interiér domu je vo vnútri pomerne skromný, ale jeho mestský interiérový dizajn je mimoriadne elegantný. Interiér tohto mestského mestského domu navrhol Cecconi Simone s cieľom maximálne využiť skromné ​​rozmery a pôsobí lešteným a luxusným dojmom. Návrhár vysvetľuje, že tento dom bol organizovaný tak, aby vyhovoval mestskému životnému štýlu. Aj keď projekt vyzerá na povrchu jednoducho, v skutočnosti v sebe skrýva množstvo komplexných funkcií.

Mestský interiérový dizajn – minimalistická kuchyňa

Mestský interiérový dizajn v Toronte - minimalistická kuchyňa

Štýl mestského interiérového dizajnu je do značnej miery otvorená a zahŕňa modernú túžbu po slobode pohybu. Rôzne oblasti života a práce sú kombinované a okamžite identifikované ako oblasti s rôznymi funkciami a náladami. V obytnom priestore sú tri jasne rozpoznateľné oblasti: na varenie, jedenie a bývanie. Dynamické vzťahy medzi povrchmi sa vytvárajú výberom materiálov, textúr a farieb. Niektoré sú matné a iné sú vysoko leštené, niektoré sú reflexné a iné sú priehľadné alebo nepriehľadné. Na dramatický efekt sa používa aj svetlo a tma.

 „Blokový mestský dom“, ktorý navrhol Cecconi Simone

Moderná kuchyňa

Vo vnútri tohto atraktívneho mestský interiérový dizajn-Oblasti, ktoré musia byť príjemnejšie a intímnejšie, sú zariadené v tmavohnedých tónoch, zatiaľ čo otvorenejším priestorom prospieva biely lak. LED akcentové osvetlenie na miestach, ako sú dubové schody, zvyšuje zaujímavosť a hĺbku.

Mestský interiérový dizajn od Cecconi Simone

Moderná kuchyňa

Aby to bolo zaistené, je vnútorný priestor kompaktný mestský interiérový dizajn zachováva si svoju eleganciu. V celej dizajnovej schéme je pridaná veľká časť nábytku. To zaisťuje, že nebude narušený estetický vplyv architektonickej integrity. Všetko má svoj účel a miesto. Posuvné dvere sa používajú na skrytie prvkov, ktoré porušujú harmóniu dizajnovej schémy. Vrstvy osvetlenia vylepšujú každú jednotlivú oblasť a dodávajú atmosféru rôznym zónam. Tento projekt bol predstavený ako jednotná kompozícia a taký, kde by elegantný a elegantný interiér mal byť taký dokonalý, ako bol v prvý deň..

minimalistická kuchyňa

Biely kuchynský ostrov

Interiérový dizajn

Návrh nábytku do jedálne

Návrh nábytku do jedálne

Dizajn obývačky

Dizajn obývačky

od Jaz

Cecconi Simone

Elegantný strešný apartmán so strešnou terasou – SoHo od SA -DA Architecture

Rustikálny a luxusný mezonet „Iced Winter“ od Bo Design