Dekorácie a oslavy, nábytok

Masívny drevený nábytok – nápady na dizajn z Francúzska

útulné polstrované kreslo na sedenie

Predstavujeme vám nápady na dizajn pre masívne Drevený nábytok z Francúzska. Jemné línie, krásne ornamenty a prekvapujúce nové výrobné techniky definujú tieto vynikajúce dizajny, ktoré predstavujú rôzne interiérové ​​nápady a vplyvy z celého sveta. Drevený nábytok je vždy trendy. Drevený materiál je ako žiadny iný, a preto nie je jednoduché predvádzať zaujímavé a inovatívne modely, ale Grange sa podarilo priniesť na trh fascinujúce zbierky.

Masívny drevený nábytok do obývačky

modré akcenty-obývačka-ozdobený-koberec

Spoločnosť bola založená pred viac ako sto rokmi a je známa svojimi jemnými tkaninami, zaujímavými farebnými kombináciami a vysoko kvalitnou výrobou. Od roku 1904 založila spoločnosť Grange svoju výrobu v meste Monts du Lyonnais vo Francúzsku. Masívny drevený nábytok vyžadujú veľa časovo náročnej práce a je ich možné vyrobiť iba po dlhom školení. Profesionálni zamestnanci spoločnosti vytvárajú také krásne návrhy, že fascinujú ľudí z celého sveta. Grange má svoje vlastné výrobné predpisy, ktoré sú tajomstvom spoločnosti a podľa ktorých môžete svoj nábytok vždy rozpoznať. Dokonalý interiér vyzerá jednotne a nábytok by sa mal navzájom dopĺňať, aby v miestnosti nakoniec vládla harmónia. Dekorácia by mala byť v súlade so zvyškom nábytku. Preto Grange vytvoril štýlový a krásny interiér v každej miestnosti a miestnosti.

Masívny drevený nábytok do spálne

Drevené svietniky do spálňového nábytku

Nič nemôže vytvoriť domácu a útulnú atmosféru ako masívny drevený nábytok. Po každej výrobnej fáze – konštrukcii a výrobe – bol nábytok krok za krokom transformovaný na umelecké dielo. Výroba dreveného nábytku zvyčajne trvá dlhšie ako pri inom nábytku, ale oplatí sa naň počkať – pretože nadčasovo elegantné vzory, ktoré sa potom objavia, s vami môžu byť po celý život. Látky, ktorými je nábytok čalúnený, boli starostlivo vybrané tak, aby boli v súlade s interiérom a vytvárali krásne akcenty. Kombinácia tradičného a moderného je jednoducho vynikajúca a je charakteristickým znakom výrobcu nábytku Grange.

Fialový koberec a masívny drevený stôl v jedálni

fialovo-jedálenský-okrúhly-drevený stôl

Klasická kuchyňa s oranžovými akcentmi

Kachľové kuchynské drevené skrinky

Myšlienka na úsporu miesta – Kabinet

Skrinka na kancelársky nábytok Domov

Rustikálna spálňa s oranžovým dreveným nábytkom

rustikálny-spálňa-oranžovo-drevený nábytok

Stena z prírodného kameňa a drevený nábytok v jedálni

Stena z prírodného kameňa-jedáleň-drevený stôl-jedálenské stoličky