Dekorácie a oslavy, nábytok

Nábytok Couture od Roche Bobois

Nábytok Couture -dizajnový nábytok-sedací nábytok-gauč-námornícka-modrá-biela-pruhy

Nábytok pre couture V jej byte? Ako sa to mohlo stať? Zamyslime sa. Niekedy sa divné veci dejú z nejakého dôvodu. Čo by to mohlo byť dôvodom? Možno pracoval v slávny návrhár s slávna značka nábytku? Áno, je. Slávny francúzsky návrhár Jean Paul Gaultier pracoval spolu s domom pre návrh nábytku Roche Bobois, na výrobu tohto nádherného nábytku. Ich skutočným účelom je dokázať, že móda a funkcie môžu spolupracovať skutočne dobrým spôsobom. Nečakajte nič menej ako jedno ultra báječná zbierka nábytku.

Nábytok Couture – modulárna sedačka Mah Jog v Hippie elegantný štýl

Nábytok Couture -dizajn-nábytok-sedadlo-nábytok-gauč-exkluzívny-štýl-tyrkysový

Všetko je to o pôvabe a štýle a nie je potrebné to dokazovať. Stojí za to preskúmať celú ich prácu. Medzitým nájdete niekoľko skvelých kúskov, ktoré môžete objaviť doma alebo v kancelárii. Progresívna zbierka nábytku zahŕňa a Paraventná posteľ, s čalúneným čelom a štýlovým kaligrafickým motívom zo striebra a chrómu. Ďalší klenot je veľký Modulárna sedačka Mah Jog od Hansa Hopfera, im Hippie elegantný štýl od Jean Paul Gaultier polstrovaný. Je ideálny pre moderný mestský obytný priestor bez ohľadu na proporcie. Môžete si to napísať, ako chcete, bez ohľadu na to, ako veľká je vaša izba.

Nábytok Couture s nádherným exkluzívnym čalúnením

Nábytok Couture -designer-nábytok-sedadlo-nábytok-gauč-čalúnenie-farebné-vzory-kvety

Dizajnér a Roche Bobois používajte zmyselné materiály, nepolapiteľné farby, ikonické kúsky a pop folklórne vzory, svieže textúry, to všetko Nábytok pre couture urob to tak veľkolepým. Stačí mať dôveru v svetoznámu značku dizajnérov a nábytku. Nezdá sa to také ťažké.

Nábytok Couture – sedacie moduly s charakterom

Nábytok Couture -dizajnový nábytok-sedadlo-nábytok-gauč-oranžovo-čierny

Nábytok Couture – paravánová posteľ od Roche Boboisa

Couture nábytok od Roche Bobois - posteľ

veľkolepý couture nábytok od Roche Bobois

Nábytok Couture od Roche Bobois - sedačka

Couture sedenie s exkluzívnym dizajnom 

Nábytok Couture od Roche Bobois

Couture sedenie v eklektickom štýle

Pohovka Couture od Roche Bobois