Dekorácie a oslavy, interiérový dizajn

Biely dizajn jedálne je vždy v trende

biely moderný interiér

A biely dizajn jedálne  vždy zostáva v trende a ponúka štýlové prostredie pre rodinné jedlá. Biela je tiež veľmi rozmanitá – môže byť použitá ako hlavná téma alebo ako pozadie. Jedáleň úplne v bielom (podlaha, nábytok a textúry) pôsobí veľmi dramatickým dojmom. Jedáleň s bielymi stenami a podlahami ponecháva veľa priestoru – môžete nastaviť farebné akcenty, experimentovať s nábytkom a nainštalovať nové osvetlenie..

Biely moderný interiér

biela jedáleň - moderný dizajn

Umelecké diela vo vzrušujúcich farbách robia miestnosť útulnejšou. Obrazy sú tiež veľmi praktickými ozdobami, ktoré je možné kedykoľvek zmeniť. Čerstvé kvety a rastliny tiež vytvoria príjemnú atmosféru. Čierne prvky kontrastujú s biely dizajn jedálne. Čierna znamená eleganciu a zdokonalenie, ale zamerajte sa na jeden prvok, ktorý chcete zdôrazniť – napríklad čierny nábytok alebo čiernu stenu

Biely dizajn jedálne

čierna a biela jedáleň - Deisgn akcenty

A biely dizajn jedálne sa dá vynikajúco kombinovať s drevenými detailmi, akými sú drevené podlahy, drevené schody alebo drevené stropy. Kreatívne nápady na osvetlenie môžu úplne zmeniť dizajn bielej jedálne – napríklad záclona vytvára vzrušujúcu súhru medzi svetlom a tieňom. Vyberte si teda biely dizajn jedálne ako najrozmanitejšiu možnosť interiérového dizajnu.

moderný interiérový dizajn - bielo modrá jedáleň

Umenie v jedálni

Kvetinová výzdoba v jedálni

elegantný interiér v jedálni

štýlová obývacia izba s jedálenským kútommoderný biely interiér v jedálni

Drevený nábytok v jedálni