Znížiť

Ako schudnúť na bruchu – jednoduché a efektívne cvičenia jogy

Zbavte sa cvičenia jogy žalúdka, aby ste sa rýchlo dostali do formy

Chcete byť rýchly a trvalé zníženie v bruchu? Potom cvičte jogu! Ponúkame vám veľmi jednoduchú metódu, ktorá vám pomôže rýchlo sa dostať do formy.

Schudnite na bruchu správnymi jogovými ásanami

Jógová asanová sviečka na cvičenia na chudnutie brucha

Existuje mnoho cvičení, ktoré nám môžu sploštiť žalúdok. Ale jeden z nich je určite účinnejší ako druhý, ak vy zníženie v bruchu chcel by som Áno, a je úplne možné zaoberať sa slaninovými kotúčmi raz a navždy! Reč je o joge a ásanovej „sviečke“. Sviečka je jednou z najdôležitejších polôh jogy. Ak budete cvičiť správne a pravidelne, rýchlo sa začnete baviť Štíhle brucho a váš pás bude oveľa tenší a elegantnejší. Sviečka dlhodobo pomáha udržiavať dobrý tvar tela.

Joga sa učiť

jóga asana sviečka krv dodávajúca mozgu do brucha chudnutie

Ľahnite si na chrbát. Stlačte vnútornú stranu rúk na podlahu a narovnajte nohy hore, špicaté. Keď sa nohy dostanú k telu, zdvihnite chrbát a postavte sa vo zvislej línii nad ramená.

Brada musí byť blízko tela. Ruky držia telo pevne, nekýva sa. Lakte držte pevne na podlahe a ruky na tele. Zaťaženie padá na ruky a ramená.

Zostaňte v tomto statickom postoji podľa svojich schopností, najmenej však minútu. Dýchajte normálne. Zamerajte svoje myšlienky na štítnu žľazu.

Pozície jogy pre tipy na chudnutie pre ploché brucho

Keď túto statickú polohu úplne zvládnete, pri výdychu spustite pravú nohu na podlahu za hlavu. Nádych, vráťte ho. Obe nohy by mali byť rovné. Opakujte trikrát pre každú nohu.

Potom znova spustite pravú nohu, tentokrát ohnutú v kolene. Položte koleno medzi obočie. Sklopte ľavú nohu na pravú. Drž sa takto Dýchajte normálne. Ľavú nohu dajte dozadu a pravú narovnajte. Vymeňte nohy. Ohnite ľavú nohu a koleno si dajte na čelo.

Pravú nohu pomaly spustite na ľavú. Drž sa takto Vytvorte sviečku znova. Pomaly sa postavte do východiskovej polohy.

Odpočívajte 5 minút s rukami zdvihnutými k oblohe.

cvičenia asana jogy-na odstránenie sviečky na bruchu

Je dôležité vedieť, že sviečka pomáha nielen schudnúť pre žalúdok, ale aj proti viac ako 90 chorobám. Tiež vyhladzuje vrásky na tvári. Po cvičení získate svieži vzhľad. Sviečka má omladzujúci účinok a stimuluje rast vlasov. Pomáha zásobovať mozog krvou, endokrinným systémom, vnútorným vylučovaním, stimuluje hormóny. Sviečka tiež pomáha udržiavať brušné orgány a maternicu. Má pozitívny vplyv na gastrointestinálny trakt, pomáha uvoľňovať plyny, zmierňuje kŕčové žily a má celkový hladový účinok. Má povzbudzujúci účinok. Lieči hemoroidy, bronchiálnu astmu a ďalšie choroby.

Nie je dobré len na aterosklerózu, vysoký alebo nízky krvný tlak, srdcové choroby a zápalové procesy v hlave.

A na záver – dávajte si pozor na lásku viac ako na slaninové rožky!

Jóga nám pomáha udržiavať dobrý tvar tela

na chudnutie podobné cvičeniu jogy

Nezabudnite sa natiahnuť

schudnite pomocou jogových tipov na strečing a cvičenia