Krása

Pravidelné a jednoduché cvičenia jogy pomáhajú pri zdvíhaní prsníkov bez operácie

Zdvíhanie pŕs užitočné tipy a triky zdvíhanie prsníkov

V tomto článku nájdete úžasné nápady a cvičenia jogy, ktoré tiež Zdvíhanie prsníkov bez operácie viesť, ak sa to robí pravidelne. Vedeli ste, že joga je dobrá nielen pre pás, boky, brucho, stehná, vonkajšie omladenie a chudnutie, ale aj pre hruď. Jógu bolo ľahké sprísniť.

Zdvíhanie prsníkov bez operácie – dychové cvičenia

Operácia zdvihu prsníka na správne dýchanie je dôležitým cvičením ásan

Vyformujte si prsia bez bolestivých a nákladných chirurgických zákrokov. Na to musí človek stráviť iba pol hodinu denne, aby bol prsník krajší. Radi vám ukážeme, ako na to!

Začnite celkovým otepľovaním tela a potom „slnečným komplexom“. Po 3–4 opakovaniach začnete s technikou „Pranajana“ (dýchanie).

Najlepšie pre efektívnych Zdvih prsníka bez operácie je „Kapalabhati“ alebo „alternatívne dýchanie“. Ideálne sa to robí v polohe „lotos“ alebo v tureckom sede. Dávajte pozor, aby ste neohli chrbát.

Začnite s „kapalabhati“. Zhlboka a pomaly sa nadýchnite nosom a snažte sa naplniť žalúdok vzduchom. Rýchlo vydýchnite, aby ste to počuli, sťahujte svoje brušné svaly za pochodu. Celý postup zopakujte 20 -krát. Ak sa vám netočí hlava, urobte 3 série po 20 opakovaní, krok za krokom. Medzi sériami robte prestávky, normálne dýchajte. Ak ste sa už techniku ​​dobre naučili, skúste sústrediť svoje myšlienky pod úroveň pupočnej šnúry.

Tento typ dýchania funguje veľmi dobre proti bolestiam hlavy, nespavosti a slabému zraku.

Zdvíhanie prsníkov bez operácie – čo je alternatívne dýchanie?

Prsný zdvih správne dýchanie alternatívne dýchanie západy slnka ásany

Pokračujte „striedavým dýchaním“. Otvorte pravú ruku a ohnite ukazovák a prostredník. Palcom stlačte pravú nosnú dutinu a 4. prstom ľavú.

Dýchajte ľavou nosnou dutinou 2 sekundy.

Zadržte dych a na 8 sekúnd stlačte obe nosné dierky.

Vydychujte pravou nosnou dierkou a stláčajte ľavú 4 sekundy.

Vykonajte cvičenie so striedaním 2 nosných dierok.

Je to séria. Vykonajte 3 z nich. Ak sa vám točí hlava, začnite normálne dýchať medzi sériami alebo prestaňte cvičiť.

Okrem toho ďalšie výhody jogových cvičení Zdvih prsníka bez operácie – Pravidelný tréning chráni pred stresom a predchádza duševným chorobám. Odstraňuje nervozitu, podráždenosť atď..

Prejdite na ásany, ktoré sú prospešné pre hrudník. Odporúčané polohy sú iba polohy s ohnutím dozadu. Robte preto iba tie, ktoré sa vám páčia. Po každom cvičení urobte prestávky.

Zdvíhanie prsníkov bez operácie – užitočné cvičenia jogy

Chirurgia prsného zdvihu cvičenia jogy prsia skrášlia asanu

Prvé cvičenie pre Zdvih prsníka bez operácie , ten, ktorý vám navrhujeme, je kobra. Toto je ásana omladenia. Je veľmi vhodný pri problémoch s chrbticou. Vyhladzuje vrásky, zlepšuje celkové držanie tela, tvaruje prsia, pás, panvu a stehná.

Ruky si dajte pod plecia, čelo na podlahu. Vytlačte hlavu dopredu. Lopatky dozadu, zdvih hlavy, zadok napnutý. Pokračujte, pokiaľ je to pohodlné. Cvičenie by ste museli vykonávať s nohami široko od seba, aby lepšie pracovalo na hrudníku. Vydýchnite a urobte cvičenie ešte 3-4 krát.

Zdvih prsníka bez chirurgického zákroku – póza na jogu „úklonom“

Tréning prsného zdvihu účinný krásny prsník pozitívny efekt

Zostaňte na bruchu, aby ste si nechali „poklonu“ Zdvih prsníka bez operácie Zavrieť. Počas cvičenia dýchajte pokojne. Pokrčte kolená, položte ruky na nohy a zdvihnite chodidlá a hlavu. Zostaňte teda medzi 10-30 sekundami. Ak môžete, skúste v tejto polohe kývať telom. Ak je to možné, urobte to 5 -krát s prestávkami.

Prsný zdvih bez chirurgického zákroku – pozícia jogy ryby

Cvičenie na zdvíhanie prsníkov Ásany Prsia napínajte prírodné pomôcky

Nasledujúca ásana pre Zdvih prsníka bez operácie je „ryba“. Najlepšie rozvíja hrudník, prsia a krk.

Ruky si dajte pod zadok, pokiaľ možno k stehnám. Nadýchnite sa a zdvihnite hrudník a zakloňte hlavu dozadu. Zdvihnite hrudník čo najďalej. 3/4 hmotnosti je na rukách, 1/4 na hlave. Upozorňujeme, že úsek je v oblasti hrudníka, nie v bedrovej oblasti. Po cvičení si dajte krátku prestávku.

Zdvih prsníka bez chirurgického zákroku – postoj jogy „Koleso“

Prsia výťah jóga telo duša silne tónované tipy

Teraz prichádza „koleso“. Táto pozícia pre Zdvih prsníka bez operácie je ťažký, ale má dvakrát lepšie liečivé účinky ako prvé 2 ásany. Aby ste lepšie ovplyvnili hrudník, mali by ste cítiť väčší tlak v rukách ako v nohách. Východisková poloha: poloha na chrbte s pokrčenými kolenami alebo mostíkom (Sethu Bandhasana). Ruky dajte blízko k ramenám, dlane nadol. Nakoniec choďte po špičkách. Potom zdvihnite hrudník a položte hlavu na podlahu. Pre ľudí s menej silnými ramennými svalmi je to koncová poloha. Potom ruky takmer úplne natiahnite (lakte držte veľmi mierne pokrčené) a nohy roztiahnite čo najďalej.

Zdvih prsníka bez chirurgického zákroku – póza jogy „Ťava“

Chirurgia prsníka na zdvihnutie prsníka vonku oblečená v bielom

Záverečná ásana pre Zdvih prsníka bez operácie tiež nie je ľahké. Cvičenie sa nazýva „Ťava“ a vyžaduje si, aby ste prvé 2 cvičenia zvládli veľmi dobre.

Hrudný kôš zatlačte dopredu na hrudnú chrbticu, s ktorou lakte tlačí dozadu (dobré na flexibilitu v ramene a hornej časti chrbta). Pomaly sa nakláňajte dozadu, kým nebudete mať ruky na podlahe, na nohách alebo členkoch.

Zdvíhanie prsníkov bez operácie – niekoľko ďalších cvičení

Prsný zdvih komplikovaný postoj jogy príroda čerstvý vzduch

A na záver ešte niekoľko cvičení pre Zdvih prsníka bez operácie s prvkami jogy, ktoré môžete robiť.

Kľaknite si na päty a predstavte si, že je pred vami lano. Zdvihnite ruky, ako keby ste ťahali lano. Urobte to a pohybujte rukami, kým sa nedostanete na úplné dno lana. Chrbát majte vystretý. V oblasti hrudníka musíte cítiť tlak.

Potom môžete zostať v rovnakej polohe a predstavovať si, že tlačíte loptu. Roztiahnite ruky dopredu, pred seba a stlačte loptu, ako keby ste ju chceli zlomiť. Potom si na chvíľu oddýchnite.

Potom dajte ruky proti sebe a stlačte tak silno, ako môžete. Dajte si znova pauzu.

Po týchto cvičeniach relaxujte. Ľahnite si na chrbát s mierne narovnanými nohami. Ruky položte vedľa tela dlaňami nahor. Museli by ste byť veľmi pohodlní, aby ste mohli uvoľniť každý sval.

Keď to dosiahnete, zamyslite sa nad výsledkom, ktorý ste dosiahli. Cvičte pravidelne a rýchlo získate požadovaný zdvih prsníkov.