Remeselné nápady

Drotár a dizajn Polaroidová fotografická výzdoba: 17 nápadov na dobrú náladu

polaroid fotografie dekorácie strapce-zavesenie-drotár-nápad-ľahké-priatelia

Aj keď staré dobré fotografie z Polaroidu vďaka praktickým digitálnym fotoaparátom pri svojej obľúbenosti ustúpili do pozadia, sympatické obrázky sú stále opäť na vzostupe. Pomerne rýchlo sa zistilo, že „skutočná“ fotografia je lepšia ako fotografia v počítači alebo telefóne. Polaroid sa navyše vyvíja rýchlejšie ako bežné fotografie. A to zase umožňuje okamžite použiť polaroidy na dekoratívne účely. Už ste objavili polaroidy sami, potom by sme vám chceli dať inšpiráciu pre Polaroidová dekorácia fotografií s ktorou môžete priniesť život do akejkoľvek miestnosti.

Polaroidová fotografická dekorácia pre spestrenie

polaroid photos deco detská izba-maedchenzimmer-ružovo-žltá-fotostena

Fotografická dekorácia Polaroid je nielen originálna. Výhodou je, že môžete vždy urobiť nové fotografie a nahradiť tie staršie z dekorácie. Máte tak prehľad o svojich najnovších aktivitách, exkurziách alebo iných príležitostiach bez toho, aby ste museli čakať na dlhé obdobie vývoja..

Zostavte motívy dekorácií pre fotografie Polaroid

polaroid fotky deco vintage nápad-šnúra na bielizeň-čipka-dekorácia-stena

Podľa toho, aký typ fotografickej dekorácie Polaroid si vyberiete, si môžete pre kompiláciu vybrať aj konkrétnu tému. Vytvorte napríklad aranžmán z fotografií, ktoré boli urobené na vaše narodeniny alebo narodeniny vašich priateľov. Vyberte si poslednú prechádzku, výlet alebo improvizované fotografovanie.

Navrhnite fotografickú stenu – tipy a kreatívne nápady

Vytvorte si fotografickú koláž sami – 55 nápadov na tvorbu

Vytvorte si fotografickú koláž sami – 20 skvelých nápadov a pokynov

Spontánne fotografie

polaroid fotografie dekorácia jednoduchá-nápad-štipce na bielizeň-umelé-kvety

Ako je známe, najlepšie fotografie sú tie, ktoré boli urobené spontánne, pretože nepôsobia pózovane. Môžete ich získať pri dôležitej príležitosti, ako sú narodeniny, svadba alebo iný typ večierky, tým, že budete mať fotoaparát Polaroid pripravený pre každého. To spustí efekt prekvapenia a ponúkne najlepšie obrázky pre vašu dekoráciu fotografií Polaroid.

Klasika dizajnu

polaroid-fotky-dekoracia-tvar-srdca-spomienky-laska-spalna-design

Klasikou medzi nápadmi na výzdobu fotografií Polaroid je pripevniť obrázky tesne k sebe na stenu a vytvoriť tak fotografickú stenu. Tu je možné vytvárať rôzne tvary. Ak chcete skĺbiť spomienky so svojim blízkym, veľmi vhodný je napríklad tvar srdca.

Geometrický dizajn

polaroid-fotky-dekoracia-geometricky-vzor-siet-priadze-kutilstvo

Už nie je tajomstvom, že geometrické tvary sú nejaký čas veľmi trendy. Tento trend použite na to, aby ste si sami vyrobili vlastnú osobnú fotografickú dekoráciu Polaroid. Prilepte špendlíky do steny a potom ich spojte šnúrkou, aby ste vytvorili sieť geometrických tvarov. Teraz k nim môžete priložiť obrázky Polaroidu, kedykoľvek ich rozšíriť alebo vymeniť.

Originálny stojan na fotografiu

polaroid-fotky-dekorácia-originál-inšpirácia-kniha-stojan-obrázky-prezentácia

Ak máte radi originalitu, urobte si obzvlášť zaujímavý stojan na fotografie, na ktorom môžete zobrazovať svoje obrázky Polaroid. Na túto fotografickú dekoráciu Polaroid potrebujete iba akúkoľvek knihu, ktorej strany zrolujete. Opakujte to niekoľkokrát. Teraz môžete obrázky vkladať medzi takto vytvorené rolky.

Ozdobte chladničku

polaroid-photos-deco-magnet-do-it-yourself-tip-návod

Magnety sú obľúbenou ozdobou chladničky alebo iných kovových povrchov v dome. S vašou pomocou si môžete vyrobiť skvelú falošnú fotografickú dekoráciu Polaroid sami a navrhnúť si byt alebo výzdobu rozdať. To sa hodí, keď nemáte polaroidy po ruke, ale naozaj chcete vzhľad. Ukážeme vám návod na výrobu skvelých magnetov Polaroid.

Polaroidová dekorácia fotografií – málo materiálov

polaroid-fotky-dekorácia-hlina-samosychanie-kutilstvo-začiatočníci

Na rúru potrebujete buď samosychajúcu remeselnú hlinu alebo hlinu, washi pásku, lepiacu pásku alebo izolačnú pásku, ostrý a špicatý nôž (napr. Nôž na koberce), pravítko a malé magnety. Ak je vaša hlina upečená, mali by ste mať pripravený aj papier na pečenie, keď si chcete vyrobiť ozdobu fotografií Polaroid.

Orezať hlinu

polaroid-fotky-dekorácia-remeslo-hlinené-rezanie-obdĺžnik-pravítko

Hlina sa najskôr vyvaľuje ako cesto. Veľkosť by ste mali odhadnúť na základe fotografií, ktoré plánujete neskôr použiť. Pretože tu nemôžete získať dokonalý obdĺžnikový tvar, prebytok môžete jednoducho odrezať nožom a pravítkom. Vopred skontrolujte, či je kus dostatočne veľký na fotografiu.

Vytvorte rámec

polaroid-fotky-dekoracia-ramky-drotarstvo-vyroba-chladnicky-design

Potom vystrihnite vnútornú oblasť hlineného kusu. Ak ste s výsledkom spokojní, nechajte túto foto dekoráciu Polaroid dobre zaschnúť, alebo upečte hlinu v rúre podľa popisu na obale a potom nechajte dobre vychladnúť.

Prilepte magnet na miesto

polaroid-fotky-ozdoba-magnet-palica-foto-lepiaca páska-washi

Potom prilepte malý magnet na zadnú a hornú časť. Pred pokračovaním by ste tiež mali nechať lepidlo dobre zaschnúť. Magnety môžete tiež prilepiť priamo na obrázok Polaroidu a potom ich zavesiť na chladničku bez rámu, ktorý si vyrobíte sami. Majte však na pamäti, že neskôr to už nebude ľahké odstrániť. Teraz pridajte fotografiu pomocou lepiacej pásky a máte hotovo.

Vzor na bielej stene

polaroid-fotky-dekorácia-moderná-inšpirácia-washi-páska-čierna-kancelária

Túto myšlienku je obzvlášť ľahké implementovať pre fotografickú výzdobu Polaroid. Obrázky sú nalepené priamo na stenu. Aby ste nezničili stenu, je najlepšie použiť elektrickú pásku alebo vzorovanú washi pásku, pretože tieto nelepia príliš tesne. Vďaka farebnému pásu bude dekorácia na stenu pôsobiť veselšie. Táto myšlienka funguje dobre, ak nechcete vŕtať diery.

Prsteň vyrobený z fotografií Polaroid

polaroid-fotky-dekoracia-prsten-stena-dekoracia-drotarina-tlacitko

Navrhnite taký prsteň ako fotografickú dekoráciu Polaroid a ozdobte ním stenu. Použite akýkoľvek materiál, ktorý chcete: papier, lepenku, drôt alebo čokoľvek iné, čo máte po ruke. Ako sa to dá zavesiť, neexistujú žiadne obmedzenia. Bežná šnúra, retiazka alebo háčkovaná stužka, voľba je úplne na vás.

Ozdobte vetvami

polaroid-fotky-dekorácie-konáre-nástenné dekorácie-obrázky-závesné-závažie

Je veľmi moderné zdobiť interiér vetvami. To dáva nádych prírody. S vetvou si môžete vlastnoručne vyrobiť aj fotografickú dekoráciu Polaroid. Zaveste nejaký reťazec z vetvy v dostatočnej vzdialenosti a distribuujte naň fotografie. Môžete tiež použiť ozdobné perly pre pekný povrch a hmotnosť.

Hlasovací nápad na prázdniny

polaroid-fotky-dekoracia-vianocne-jedlove konare-borovicove-kuzele-dreveny-ram

Nápad s pobočkami môžete tiež prispôsobiť rôznym sviatkom. Použite na vianočnú fotografickú dekoráciu Polaroid, napríklad na jedľové vetvy a farby zelená, červená a biela. Forsytiu si môžete vybrať aj na Veľkú noc. Fotografie Polaroidu je možné vložiť aj do malých rámikov alebo ich jednoducho napodobniť rámom.

Dekorácia na poslednú chvíľu s fotografiami

polaroid-fotky-dekorácia-urob si sám-kvety-jar-vkus

K tejto fotografickej dekorácii Polaroid zaveste na stenu šnúrku tak, aby vyzerala ako šnúra na bielizeň, a potom k nej polaroidy upnite malým oblečením alebo inými sponkami. Celé to tiež pripomína tmavú komoru, v ktorej sú fotografie zavesené na šnúrke, ktorá sa má vyvinúť. Ozdobte šnúru akýmikoľvek prvkami. Veľmi vhodné sú umelé kvety.

Rozprávkové svetlá ako alternatíva

polaroid-fotky-dekorácia-osvetlenie-vílové svetlá-závesné-výroba obrazov

Namiesto šnúrky sa dá úžasne využiť aj reťaz svetiel. To okamžite dodá miestnosti romantickú atmosféru. Získate pôsobivú foto dekoráciu Polaroid, ktorá slúži aj ako izolované osvetlenie. Rozprávkové svetlá navyše ponúkajú dostatok priestoru pre mnoho fotografií. Na zavesenie použite klipy, nálepky alebo pásku.

Rámy obrazov s rozdielom

polaroid-fotky-ozdoba-rámy-nápadov-káblové svorky

Koláže sú nepochybne veľmi obľúbené. Ak ale nechcete svoje obrázky Polaroidu nalepiť raz alebo len skúsiť niečo iné, použite väčší rám obrazu bez skla. Znova zaveste šnúrku z jedného konca na druhý a distribuujte na nej svoje obľúbené obrázky. Rám obrazu ako fotografickú dekoráciu Polaroid je teraz možné zavesiť na stenu alebo umiestniť kdekoľvek.

Dekorácia z okna

polaroid-fotky-dekorácia-rám okna-inšpirácia-darček-nápad-lavička-zemeguľa

Táto myšlienka, v ktorej je použité staré okno, je tiež veľmi originálna. Fotografie sú nalepené priamo na sklo a sú tak lepšie chránené. Starý okenný rám je nádherne vhodný do rustikálneho alebo ošumelého elegantného štýlu a môže ozdobiť každú izbu. Hľadáte originálny darček pre priateľa alebo príbuzného? Potom vyberte tento alebo jeden z ďalších nápadov na dekoráciu fotografií Polaroid!