Remeselné nápady

Remeslá so nažehľovacími korálkami – 12 nápadov a šablón na Vianoce

Poistkové korálky sú originálnou a praktickou vecou a sú ideálne pre ručné práce. Dá sa s nimi vyrobiť najrozmanitejšie figúrky. A systém pre Remeselná výroba nažehľovacími korálkami nie je vôbec ťažké. Potom, čo ste zložili požadovanú postavu na podložku, položte na ňu kúsok papiera na pečenie. Uistite sa, že postava je aj na rovnom povrchu. Zapnite žehličku a nechajte ju zohriať. Potom ho krúživými pohybmi presuňte cez papier na pečenie, aby sa perly začali topiť a lepili sa na seba. Môžete tiež postupovať po častiach. Potom nechajte figúrku vychladnúť a môžete odstrániť papier na pečenie a tešiť sa zo svojej dekorácie. Remeselná výroba nažehľovacími korálkami je skvelý nápad, ak hľadáte jednoduchý spôsob výroby.

drotár železné korálky ozdoby vianočná jedľa cukrová trstina cetka

Remeslá so nažehľovacími korálkami – farebné snehové vločky

Remeselná výroba nažehľovacími korálkami, snehovými vločkami, farebnými hviezdičkami, zimným dekorom

V nasledujúcom texte sme zostavili niekoľko skvelých nápadov na vianočné žehlenie, ktoré môžete použiť ako šablónu. Je to teda perfektné, keď nemáte nápady alebo len ťažko skladáte postavu bez predlohy. Prajeme vám veľa zábavy a úspechov pri tvorbe s nažehľovacími korálkami. Nezabudnite na to, aby boli súčasťou aj vaše deti.

Anjeli drotári so železom na korálkach

Ručné práce so nažehľovacími korálkami vianočný anjel nápad detské prívesky

Anjeli sú obľúbenou postavou Vianoc. Z tohto dôvodu ich môžete použiť aj ako nápad na výrobu so nažehľovacími korálkami. Ak by mal byť anjel voľne premyslený, bola by to komplikovaná úloha. So správnou šablónou, ako je táto, už určite nie je problémom, že?

Navrhnite vianočnú pohľadnicu so nažehľovacími korálkami – vzrušujúce nápady na remeslá pre skvelé zimné motívy

Šablóny tavných perličiek na vytlačenie – 25 vzrušujúcich motívov

Ručné práce s 5-ročnými deťmi na Vianoce-nápady na ručné práce a skvelé aktivity

Snehuliak ako remeselný nápad

Remeslá so železnými korálkami snehuliak nápad šablóna zima

Snehuliaka môžete použiť ako ozdobu nielen na Vianoce, ale počas celej zimy. Farby na šatku si samozrejme môžete vybrať sami. Pohrávanie sa so zásuvnými korálkami sa medze nekladú.

Ozdoby na vianočný stromček vyrobené zo železných korálikov

drotár železné korálky vianočný strom gule nápad svetlo modrá červená biela

Ozdobte svoj vianočný stromček týmto typom ozdoby na vianočný stromček. Môžete si vybrať zo širokej škály farieb a tvarov. Možno by aj vaše dieťa chcelo mať tento rok vo svojej izbičke vlastný vianočný stromček. V tomto prípade môže navrhnúť aj samotný šperk.

Vytvorte snehové vločky v bielej a modrej farbe

drotár so železnými korálkami zimné snehové vločky biela modrá ľahké

Snehové vločky sú nevyhnutné pre zimné a vianočné obdobie. Či už ide o dekoráciu vianočného stromčeka, dekoráciu okna, podložku pod poháre alebo ozdobu steny, zimná atmosféra je zaručená. Pri výrobe snehových vločiek s nažehľovacími korálkami sú obzvlášť vhodné modré odtiene a biela farba. Ale farebné variácie sú samozrejme tiež povolené.

Žehlite na korálkach v rúre

drotár železné korálky diamantová jedľa srdce motýľ nápad jednoducho upiecť

Rovnako veľmi zaujímavá a ešte jednoduchšia varianta na výrobu nažehľovacích korálkov je táto s použitím vykrajovačiek na sušienky. Tieto sa naplnia perlami a vložia do rúry, kým sa neroztopia.

tinker železné korálky cookie rezačka plaetzchen taviaca rúra

Formy by však rozhodne mali byť tepelne odolné. Hotové figúrky môžete zavesiť spolu s vykrajovátkami alebo ich vopred odstrániť. Postavy ale nechajte vopred vychladnúť!

3D figúrky Tinker

drotár železné korálky 3d sobí nápad nápad dekorácia na vianoce

Ak chcete mať možnosť nastaviť figúrky, potom sú takéto 3D varianty skvelou voľbou. Dve alebo viac častí je spojených dohromady. Tento originálny sob ako nápad na ručné práce so železnými korálkami sa nádherne hodí ako dekorácia na stenu.

Návod na vianočný stromček

drotár železné korálky 3d vianočný stromček návod zelená žltá hviezda

Tu nájdete návod na vianočný stromček, ktorý je možné postaviť. Za týmto účelom zostanú v dvoch častiach malé medzery, ktoré, ako bolo uvedené vyššie, sú potom navzájom zasunuté. Existuje aj malá podložka, na ktorej je prilepený samotný strom.

Šablóny tavných korálkov na Vianoce

drotár železné korálky zvonové ozdoby vianočné ozdoby návody na kutilstvo

Tu môžete vidieť skvelé figúrky, ktoré môžu byť použité ako ozdoby na vianočný stromček. Je tam zvonček, guľa na vianočný stromček a ďalšie tvary. Šablóny je možné podľa potreby meniť.

Šablóna poistkových korálikov na snehovú vločku 

Tinker železná korálka šablóna snehová vločka nápad romantická dekorácia

 Chcete si vyzdobiť dom na zimu množstvom snehových vločiek. Potom si môžete vybrať tento tvar. Po pohladení nažehľovacími korálkami môžete na jeden z hrotov uviazať šnúrku a figúrku použiť ako prívesok. Snehové vločky sa však dobre hodia aj ako tácky na zimný stôl.

Nápady nažehľovacích korálkov pre škandinávskych škriatkov

Nápady na drobnosti pre vianočných škriatkov

Šablóna poistkových korálikov na vianočné švédske Gnome Tomte

Návrhy tavných korálkov na vianočné šablóny škandinávskych pixies