Remeselné nápady

Pekné prestieranie zo sviečok a pergamenu

sviečka-dekorácia-stôl-kutilstvo-nápad-pergamen

Dnes pre jedného máme návod Ozdoby na stôl zo sviečok a pergamen pre vás, také jednoduché, že je dokonca aj pre tých menej šikovných medzi nami. Úžasne sa hodí ako ozdoba na svadbu, najmä ak sa radšej zaobídete bez kvetov alebo chcete ušetriť peniaze s menším počtom kvetinových úprav. Potrebujete okrem iného priehľadné sklenené vázy alebo pekné poháre akéhokoľvek tvaru.

Krásna stolová dekorácia zo sviečok a pergamenu – kombinácie

stôl na dekoráciu sviečky-urob si sám

Ak chcete, môžete navzájom kombinovať okuliare rôznych veľkostí. Stačí si prezerať internet alebo rôzne obchody, pretože ak máte šťastie, môžete nájsť aj vázy alebo poháre, ktoré sú v akcii, a teda aj lacnejšie. Skvelé je, že vázy môžete neskôr znova predať, ak ich nepotrebujete. Pri jednom si však môžete byť istí, že je to tak Ozdoby na stôl zo sviečok vytvorí nádherne útulné a teplé prostredie, pretože to je presne sila sviečok.

Na dekoráciu stola zo sviečok a pergamenu potrebujete:

pergamen-sviečky-dekorácia-stôl-nápad-urob si sám

  • Pergamen, najlepšie s pekným vzorom
  • valcovité vázy
  • Čajové sviečky alebo LED sviečky
  • lepiaca páska

Niekoľko tipov

sviečka-dekorácia-návod-nápad-ako si ju vyrobiť

Trik v tomto projekte pre a Ozdoby na stôl zo sviečok je nájsť pekný pergamen, ktorý nie je príliš nudný a ktorý sa hodí na príležitosť. V ideálnom prípade by mal mať skvelý vzor. Môžete dokonca nájsť niektoré s brožúrami, ktoré by zodpovedali svadbe. Opäť hľadajte na internete alebo sa spýtajte v papiernictve na rôzne prevedenia a štýly. Akonáhle nájdete ten správny pergamen, zvyšok bude tak ľahký, dokonca aj dieťa Ozdoby na stôl zo sviečok mohol drotať. Jednoducho ho omotajte okolo vázy, odstrihnite prebytočnú časť a oba konce zalepte lepiacou páskou.

Hotová kompozícia

sviečky-dekorácia-pergamen-ruže-čaj-svetlo

Keď príde čas zapáliť sviečky, bolo by lepšie použiť zapaľovač, najmä pre vyššie vázy. Ak je zakázané zapaľovať sviečky v svadobnej sieni, budete mať konečne šancu tieto moderné LED sviečky vyskúšať. Ak chcete okoreniť a pridať ďalšie vzory, vyberte si pekné obrúsky. To, či si vyberiete papierové alebo látkové obrúsky, závisí úplne od vášho vkusu. Na rozdiel od väčšiny ostatných dekorácií na stôl ich môžete po svadbe aj naďalej používať, ozdobiť si nimi svoj domov a navodiť útulnú atmosféru. To je dostatočný dôvod, prečo vám to dať Ozdoby na stôl zo sviečok a drotár s pergamenom, nenájdeš?

Myšlienka s pergamenovým papierom je ideálna pre svadobné sviečky 

pergamen-dekoracia-sviecky-idea-svadba

 Nápad s malými tienidlami

sviečky-pohár na víno-svadba-dekorácia-nápad

 Poháre na víno zabaľte papierom 

sviečky-lampa-stôl-dekorácia-pohár-na víno-pergamen

 Nápad na svadbu 

svadobné sviečky-nápad-láska-písanie-pergamenová výzdoba

 Vytlačené tematicky 

svadobný-večerný-stôl-dekorácia-nápad-pergamen-sviečky