Nábytok, obývačka

Nábytok, obývačka

Úložný nábytok do obývačky – „Pari & Dispari“ od Presotto

Úložný systém - Pari Dispari od Presotto

Úložný nábytok musí byť štýlový a funkčný. Samozrejme, neexistuje iná cesta? Rozhodne nechcete žiť v rozklade. Nie je to dobrý príklad životného štýlu. Zbavte sa toho čo najskôr. Stačí nájsť dobré riešenie pre úložisko. Voľba dobrého a moderného Úložný systém dáva príležitosť štýlovo udržať veci v poriadku. Pamätajte tiež, že úložný nábytok by mal tiež spĺňať potreby všetkých moderných technológií. Je to nevyhnutné, aby všetky časti skutočne do seba zapadali a všetko bolo v poriadku.

„Par & Dispari ”od Presotto – drevené obloženie

Úložný systém - Pari Dispari od dreva Presotto

Vie, že udržať skutočne čistý životný priestor si vyžaduje skutočné remeslo. S novým je to také jednoduché „Par & Porovnať “ Úložný nábytok od Presotto. Ponúka dostatok priestoru pre všetky veci a z nevzhľadných obytných oblastí sa teraz môže naskytnúť nový uprataný pohľad. Znie to ako fantastická príležitosť a pravdepodobne to je to, čo hľadáte? Je to len ideálne úložné riešenie. Okrem toho sa môžeme tešiť aj z individuálneho prispôsobenia každej miestnosti, pretože toto moderné Úložný nábytok sú modulárne. Mohli ste to vidieť na prvý pohľad. K dispozícii je tiež dostatok miesta pre váš stereo systém, disky CD a DVD, ako aj káble, knihy, časopisy, okuliare a všetko ostatné. Nové Riešenia pre skladovanie sú vhodné aj vtedy, ak chcete ukázať svoje cenné zbierky.

Úložný nábytok v obývacej izbe – „Pari & Dispari ”od Presotto

Úložný systém v obývacej izbe - Pari Dispari od Presotto

Úložný systém pre knihy od Presotto

Úložný systém v obývačke

Úložný systém - Pari Dispari farebný

Úložný systém Presotto - hnedý

Navrhovanie modernej obývačky – 44 nápadov, obrázkov, dekorácií a nábytku

Read more
Nábytok, obývačka

Eklektický nábytok do obývačky od spoločnosti Moroso – Button Down Collection

Eklektický nábytok do obývačky od spoločnosti Moroso - Button -Down

Ste unavení z rovnakého nudného nábytku? Možno ste vždy chceli niečo nové, svieže a modernistické? Myslíte si to inak a nemôžete skutočne porozumieť tomu, čo si ostatní myslia, že je „vhodné“ alebo „vynikajúce“? Ak ste touto osobou, potom je tento článok pre vás. Nechajte svoju predstavivosť voľnú ruku a pozrite sa na tento báječný eklektická zbierka od Morosa. Eklektický nábytok do obývačky, ktorý dokáže vytvoriť hravú atmosféru v každej miestnosti.

Eklektický nábytok do obývačky – farebná kolekcia od Moroso

Eklektický nábytok do obývačky od Moroso

Eklektická zbierka nábytku do obývačky od Moroso je jednou z najneuveriteľnejších kolekcií tohto roku. Ak hľadáte niečo iné a jedinečné, tento nábytok je práve pre vás. Holandský dizajnér Edward van Vliet vytvoril jedinečné dizajnové riešenie a ponúka živú atmosféru, ktorá sa odráža v Gombíková kolekcia od Moroso vhodné do každého domu. Tieto moderné vzory sú vhodné do futuristického interiéru. Dizajn pohovky je veľmi ležérny a pohodlný, a napriek tomu je tak jedinečný svojou futuristickou farebnou textúrou.

Tieto jedinečné kusy nábytku od spoločnosti Maroso osviežia deň

Eklektický nábytok do obývačky od Moroso - Button Collection

Eklektická zbierka nábytku do obývačky je rovnako lákavé ako jeho názov. Mohlo by to byť vhodné aj pre váš kancelársky nábytok, záleží len na vašej profesii. Toto zariadenie je absolútne ideálne pre umelcov. Okamžite pošle správu. Nočné stolíky sú k dispozícii v rôznych farbách, veľkostiach a tvaroch. Na obrázkoch môžete vidieť, ako dobre ladia so stoličkami a pohovkami. Tieto jedinečné kusy nábytku môžu osviežiť deň. Ak sa cítite smutní alebo keď nie je váš deň, môžete sa vrátiť domov a jeden pohľad na toto báječné riešenie interiéru vám rozveselí náladu a dodá vám pocit sviežosti. Skvelá farebná zmes je špeciálne upravená tak, aby prinášala pozitívne vibrácie do akéhokoľvek typu moderného, ​​farebného interiéru.

Eklektický nábytok do obývačky od Moroso

Eklektický nábytok do obývačky od spoločnosti Moroso - farebný gombík

Myslíte si …? Nájdite eklektické kusy nábytku, ktoré osviežia váš interiérový dizajn a pripomenú vám: Každý, kto myslí štýlom – žije štýlom. Milujeme tento eklektický nábytok do obývačky od Moroso. Verte nám, budete Kolekcia zapínaná na gombíky považujte to za také lákavé, ako naznačuje jeho názov. the Tlačidlo nadol-Pohovka, kreslo a príručný stolík prinášajú eklektické potešenie v kombinácii s prešívanou prikrývkou s modernými vzormi, farbami a povrchmi. Holandský dizajnér Edward van Vliet dala sedačke ležérny, pohodlný tvar s funkciou „gombíkových gombíkov“ na prednej strane.

Eklektická zbierka nábytku do obývačky od Moroso

Jednolôžko do detskej izby alebo ležadlo v eklektickej obývačke

okrúhly stolík s mosadzným stĺpikom

Kreslo s farebným čalúnením

Read more
Nábytok, obývačka

Prešívaná biela kožená sedačka od Baxter

biela prešívaná kožená sedačka

Taliansky štýl sa stretáva s britskou tradíciou – tento luxusný prešívaná biela kožená sedačka je výsledok. Pohovka s príhodným názvom „Chester Moon“ vyzerá pohodlne a príjemne a je mäkká ako pierko, ktoré by ste chceli len zaboriť do jej čalúneného objatia. Táto štýlová variácia v bielej farbe je neuveriteľne bohatá a super štýlová. To je ono, vyrobené z vysoko kvalitnej kože a zapínaných na hlboké gombíky prešívaná biela kožená sedačka nejde ani tak o inováciu, ako o jemný vývoj osvedčeného tradičného kusu nábytku. Na základe britskej klasiky „Chesterfield Sofa“ sa táto moderná verzia len málo líši od svojho predchodcu. Malé zmeny, ktoré robia tento báječný kúsok, sú však súčasné. Konštrukcia sedačky je svojou minimalistickou geometriou relatívne minimalistická. Hlboké tlačidlá sú rovnomerne aplikované, aby vytvorili homogénny povrch po celej pohovke. Výsledok je výrazne sochársky a mimoriadne štýlový, aby som bol úprimný, od talianskych dizajnérov sme nič menej nečakali.

„Chester Moon“ – Baxterova prešívaná biela kožená sedačka

biela kožená prešívaná sedačka

Prešívaná biela kožená sedačka Baxter je ideálnym miestom na relax, zdvihnite nohy a snívajte. Prešívaný detail skutočne zdôrazňuje útulnú vysokú kvalitu, ktorú dopĺňajú zaoblené hrany a čalúnenie až k podlahe-pozri, mama, bez nôh! Kolekcia „Chester Mond“, kombinovaná aj s kreslom, je ideálnym doplnkom moderných, minimalistických obytných a relaxačných zón.

Prešívané biele kreslo navyše

biele prešívané kreslo od Baxter

biela kožená sedačka – dizajn od Baxter

prešívaná kožená sedačka v bielej farbe

Read more
Nábytok, obývačka

Drevená rustikálna sedačka od Riva z Talianska

moderný nábytok z Talianska

Aká zaujímavá a mimoriadna kombinácia. Táto pohovka „Utah“ predstavuje moderné a kreatívne využitie technológie recyklácie. Tento veľmi moderný, drevený, rustikálna sedačka zaujme nielen svojou estetikou, ale aj históriou. Drevené prvky tejto pohovky sú v skutočnosti recyklované drevo z lagúny v Benátkach.

Moderná rustikálna sedačka od Riva z Talianska

moderná hnedá kožená sedačka

Tieto drevené dosky, nazývané briccole, sa používajú ako značkovač v lagúnach. Briccolen sa musí vymieňať za nový každých 10 rokov. Staré drevo vyzerá jedinečne a skulpturálne kvôli dlhému pobytu vo vode – umeleckému dielu prírody. Drevo je spracované a potom kombinované s kožou – tak vzniká moderná drevená rustikálna sedačka.

Rustikálna pohovka vyrobená z recyklovaného dreva

inovatívny nábytok - sedačka

Kombinácia starého a nového materiálu vyzerá vzrušujúco a elegantne. Rustikálna sedačka sa zvyčajne nehodí do každej miestnosti, ale tento dizajn je možné tiež ľahko kombinovať s moderným nábytkom. To je obzvlášť vhodné rustikálna sedačka za minimalistický interiérový dizajn.

Teplo kože a patina dreva sú príjemné a útulné. Štýl je odvážny, ale jemný a pohodlný. Riva je talianska spoločnosť špecializujúca sa na výrobu ručne vyrábaného dreveného nábytku. Alebo ako vysvetľujú samotní dizajnéri: „Recyklácia je dôležitá. V tomto dôležitom historickom momente chceme drevo recyklovať, znova objaviť a vytvoriť dizajn pre budúce generácie “

štýlová kožená sedačka

Read more
Nábytok, obývačka

Modulárne kožené sedacie súpravy od DITRE Italia

modulárna kožená sedačka od Ditreho

Ak hľadáte „flexibilný“ nábytok, ktorý do seba zapadá ako veľká skupina vďaka svojim modulárnym dizajnovým prvkom, potom vás tento nábytok môže veľmi zaujímať. Rozhodli ste sa pre skvelý koncept otvoreného interiéru pre váš domov, kde budú schopní vytvoriť funkčnosť a štýl. Je to jeden z tých špeciálnych návrhových nápadov, ktoré nám umožňujú usporiadať veci v niekoľkých krokoch.

Zblízka pohľad

modulárna kožená sedačka od Ditre -detail

Najlepšie na tom je, že to skutočne robíte Vaše modulárne kožené pohovky umiestnením prvkov najlepším možným spôsobom ich umiestnite na svoje miesto. Je skutočne ľahké vytvoriť nové miesta na sedenie s týmito nádhernými modulárne kožené sedačky od DITRE Italia ohraničiť. Sú obzvlášť vhodné pre otvorené priestory, ktoré vyžadujú malý smer. Medzi modulárne prvky tejto asymetrickej pohovky patria dvoj a trojmiestne pohovky, štvorcová a trojuholníková stolička a stredové, ľavostranné a pravostranné sedadlo. Skosené vankúše môžete použiť v akejkoľvek kombinácii v akejkoľvek veľkej skupine s rovnakými pohodlie a štýl ústretový. Oblečené sú v pružnej koži a pôsobia ultra luxusne, takže na svojich hostí a návštevníkov urobia fascinujúci dojem.

modulárna kožená sedačka

modulárna kožená sedačka Ditre v čiernej farbe

Detail z modulárnej koženej sedačky

Read more
Nábytok, obývačka

Nápady na nábytok v klasickom štýle Gamma

klasický dizajn pohovky gama

Nápady na nábytok V prípade klasických interiérov to môže znieť trochu staromódne, ale tento veľký a elegantný kožený nábytok od spoločnosti Gamma určite nikdy nevyjde z módy. Tradície sú dôležité, pretože sa prenášajú z generácie na generáciu a v dizajnérskom svete stále prevládajú nové koncepty a inovácie. Je to vidieť od prvého momentu. Prečo tento nábytok obstál v skúške časom a je dnes ešte obľúbenejší a obľúbenejší, ako býval.

Nápady na nábytok pre všetkých fanúšikov klasického koženého nábytku

Rohová sedačka-biela-Gamma

Výroba relatívne novej nábytkárskej spoločnosti Gamma poukazuje na tradície klasicizmu. Výrobca nábytku bol založený v roku 1974, ale výrobky predstavujú elegantný retro štýl. Ušľachtilé kusy nábytku sú ručne vyrábané a mnoho skúsených zamestnancov prispelo k tomu, že si zákazníci môžu doma užiť skutočné umelecké dielo. the Nápady na nábytok von Gamma sú rozmanité a zaujmú nadčasovým dizajnom a farebnými schémami.

Klasické nápady nábytku od Gamma – výrobky a zbierky

elegantná stolička-koža-obývacia izba

Okrem iného sú pôsobivé Nápady na nábytok od Gamma s niekoľkými zaujímavými produktmi a sú rozdelené do skupín a kolekcií. Spoločnosť v súčasnej dobe ponúka pohovky, stoličky, konferenčné stolíky a chystá sa uviesť na trh kolekciu postelí. Všetky sú precízne zdobené alebo jednoducho ponechané jednoduché. Veľký dôraz bol kladený na pohodlie sedenia – dlhé a útulné rohové sedacie súpravy alebo sedacie súpravy dodávajú obývačke moderný vzhľad.

Klasické pohovky – nápady nábytku do obývačky

tmavá sedacia súprava

Univerzálny a rozmanitý kus nábytku, akým je pohovka, je stredobodom zbierky Gamma. Ona Nápady na nábytok sú vhodné do malých aj veľkých obývačiek Kombinujú sa s perzskými kobercami a zaujímavými konferenčnými stolíkmi a na stenách ako ozdoba samozrejme patria moderné umelecké diela.

Konferenčný stolík a stoličky – nápady na nábytok od Gamma

moderný-nábytok-gama

Konferenčné stolíky sa hodia k pohodlným stoličkám a môžu vytvárať zaujímavé miesta na sedenie. Odtiene sú béžové a hnedé a vďaka tejto tradičnej a neutrálnej schéme lepšie vyniknú krásne vzory. Posteľ navrhuje gama sa v súčasnosti navrhujú, ale netrpezlivo na ne čakáme – určite budú nosiť tento nezabudnuteľný retro vkus a budú nás fascinovať..

Od Abigail

Okrúhly multifunkčný konferenčný stolík

okrúhly multifunkčný konferenčný stolík

Read more
Nábytok, obývačka

Priestorová zvuková pohovka MP3 od Natuzzi

Priestorový zvuk - pohovka MP3 od Natuzzi

Myslíte si, že ste videli moderný a futuristický nábytok. Zamyslite sa. Koľkokrát ste už počuli o nábytku, ktorý hrá hudbu? Znie to však ako klišé moderný dizajn presahovala predstavivosť a technológie. Nečudujte sa teda. To sa stane, keď spojíte tieto dve veci – skutočné umelecké dielo. Moderný interiér je dôležitý pre vytvorenie osobného a funkčného priestoru. Každý detail je dôležitý pre obytné prostredie vášho domu, kancelárie alebo obytného priestoru.

moderný dizajn sedačky – predstavivosť a technológie

Surround Sound - pohovka MP3 od Natuzzi - iphone

Inovatívne nápady vytvárajú nový vzhľad. Využite príležitosť žiť v príjemnom priestore. Zmena je vždy znakom pokroku a vykročenia do budúcnosti. Nové Pohovka s priestorovým zvukom MP3 je príkladom modernistického zmyslu pre dizajn. Jeho nádherný štýl prináša do vášho domova inovatívnu víziu. Môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu a relaxovať na tejto elegantnej pohovke, ktorá je elegantne navrhnutá s reproduktormi a dokovacou stanicou.

Nová pohovka MP3 s priestorovým zvukom

Priestorový zvuk - pohovka MP3 od Natuzzi

Pohodlie a štýl sú správne kombinované na modulárnom zadnom sedadle, ktoré robí relaxáciu ešte príjemnejšou. Jediné, čo musíte urobiť, je načítať svoje obľúbené melódie a urobiť si čas, aby ste si ich užili, a vychutnať si svoje obľúbené melódie na tejto zábavnej kreácii od Natuzzi. To Priestorová sedačka je k dispozícii v širokej škále farieb, takže je skutočne ľahké zladiť váš interiér. Nezabudnite – relaxujte a počúvajte hudbu súčasne. Môžete to urobiť v Natuzzi.

Priestorová zvuková pohovka MP3 od Natuzzi

Priestorový zvuk - pohovka MP3 od Natuzzi - biela

Read more
Nábytok, obývačka

LED osvetlená sedačka od Colico – zmena farby s diaľkovým ovládaním

Zmena farby pomocou diaľkového ovládača podľa vašej nálady!

LED osvetlená sedačka od Colico - farby

Snívali ste niekedy o zmene farby svojej domácej výzdoby? Ako často? Áno, možno by mal byť tento stôl biely namiesto čierneho, alebo by mal byť šatník namiesto modrej červený. V skutočnosti nie je ťažké si predstaviť tento bláznivý sen bez maľovania. Prečo? Samozrejme, kvôli dizajnovým inováciám.

Vitajte v novej dimenzii osvetlenia, ktorá s ňou prichádza Pohovka Asami Light LED osvetlená ožíva. Toto jedinečné zariadenie pochádza z  Talianska spoločnosť Calico vyrobené. Je to skutočná umelecká technológia, ktorá transformuje nábytok na inú úroveň. Nič nezostane rovnaké, pretože váš nábytok začne meniť farbu. Existuje všestranný prvok štýlu, ktorý mení svoju farbu podľa nálady. Tento módny dizajn prináša nové emocionálne komponenty do atmosféry vášho domu alebo domáceho kina.

Pohovka LED osvetlená spoločnosťou Colico – meniace sa farby

LED osvetlená sedačka od Colico - červená

Má klasický tvar pohovky, ale je zvýraznená akcentovým LED osvetlením a mení sa na moderný kus nábytku. Meniace sa farby sú prispôsobené tak, aby vám poskytovali vizuálny komfort a aby odrážali vašu náladu. Jediné, čo musíte urobiť, je chytiť diaľkový ovládač a zmeniť farbu diód LED. Futuristicky vyzerajúci nábytok dodá vášmu domovu novú zmenu identity a svoj vlastný osobný nádych. Stávate sa návrhárkou vlastných nápadov a zdobenie je len na vás!

LED osvetlená sedačka od Colico v modrej farbe

Pohovka s LED osvetlením od Colico -blau

LED osvetlená sedačka od Colico - dreick

Elegantná pohovka prináša ďalší stupeň všestrannosti a má modulárny dizajn. Pokračujte v hľadaní a zistite viac o tejto skvelej pohovke. Nezabudnite, že súčasné zmeny dizajnu prinášajú aj farby.

LED osvetlená sedačka od Colico - kvety

Read more
Nábytok, obývačka

70 nápadov na dizajn pohovky: navrhnite svoje izby štýlovo

Pohovkový dizajnový čalúnený nábytok

Nemci milujú svoj sedací kút. Po stresujúcom každodennom živote je hlavnou vecou dopriať si malý odpočinok. Listovaním vo večerných novinách, ponorením sa do svojej obľúbenej knihy alebo sledovaním filmu strávite všetky tieto chvíle na svojej útulnej pohovke. Je takmer nepredstaviteľné mať obývaciu izbu alebo roh obývačky bez sedačky. Preto je pre každého dôležité vybrať si ten správny kúsok a peniaze s čistým svedomím investovať. Bez ohľadu na to, či je kožená čalúnená rozkladacia pohovka alebo rohová sedačka, je dôležité mať dobrý a pohodlný gauč, aby ste si na nej mohli užiť šťastné chvíle. V nasledujúcom článku vám ponúkame fotogalériu zo 70 Pohovkový dizajn Nápady, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere obľúbenej sedačky a jej prevedení.

Sprievodca dizajnom sedacej súpravy pre nábytok

Fialový koberec-dvojdielna pohovka-podlhovasté posedenie

Keď sa rozhodnete kúpiť pohovku, prvá vec, ktorú musíte urobiť, je zvážiť oblasť v obývacej izbe. Ak vlastníte dom alebo si chcete prenajať loft v meste, môžete si kúpiť dvojdielnu sedaciu súpravu vrátane pohovky a vankúšov. K dispozícii sú tiež rohové sedacie súpravy, ktoré sa spájajú s jedálňou a sú vybavené praktickými rohmi. Ďalší krok v Pohovkový dizajn Môžete si vybrať, či dávate prednosť čalúneniu alebo koži. Oba varianty sú výhodné, iba pre rodiny s deťmi musíte dať čalúnenému nábytku zvláštnu bolesť, pretože môže veľmi rýchlo získať škvrny. Ale medzitým počas detskej rastovej fázy existujú prikrývky na každodenné použitie.

Dizajn sedacej súpravy pre výškové byty

Dvojpodlažný moderný pohovka s červeným kobercom

Útulný obývací priestor pozostáva väčšinou z pohodlnej, veľkej a modernej pohovky. Pohovkový dizajn Do priestrannej miestnosti, ako je podkrovie alebo mezonet, sa rozkladacia pohovka perfektne hodí. V dnešnej dobe sa dáva prednosť čalúnenému nábytku v šedej farbe, v tmavomodrých alebo tmavohnedých tónoch, ako aj v krémovej bielej alebo vaječnej škrupine. Niekedy sú možnosťou aj hravé farebné variácie.

Moderná kožená sedačka vo svetlých tónoch

Hnedý koberec-biele-záclony-tmavé-vankúše

Chiaroscuro ako nastavenietesniaci princíp

Polička-obývačka-tmavý gauč

Útulný priestor na čítanie a leňošenie

Stojacia lampa-svetelné závesy-sedačka

Svetlý koberec-okno-na-lúku-pohovka-dizajn

tmavá podlahová lampa-koberec-pohovka-tmavohnedá

Stĺpy-prirodzené-denné svetlo-pohovka-hranaté-podlhovasté

Obývacia izba s rohovou sedacou súpravou a pohovkou

Puf-čalúnený-moderný-roh

Pohovka na notebook, čalúnený nábytok, nábytok do obývačky

Okno v dizajne pohovky pri jazere

svetlo-transparentné-závesy-hnedá-sedačka

Kožená sedačka do bytu za denného svetla

Rám obrazu-obývacia izba-nábytok-čalúnený nábytok-pohovka

Prikrývka-svetlé tóny-pohovka-rozkladacia pohovka

hravé farby-tmavá pohovka-svetlé steny-slnečné svetlo-nábytok-obývačka

transparentné závesy-moderná-sedačka-v-hnedej farbe

Cactus-light-wall-sofa-sofa-sofa

svetlé-kožené-pohovky-tmavé-koberce-tmavé-vankúše

Moderný-izbový-nábytok-koberce-transparentné-závesy

Nástenné osvetlenie-sedačka-dizajn-nábytok-vankúše-svetelný-koberec

Stolná lampa-koberec-nástenná dekorácia-hranatá-oknová-sedacia súprava rohová-loft

Dvojdielne pohovky a pohovky

Stojaca lampa-záves-transparentný-koberec-v-tvare-kvetinovej-pohovke

tmavá polička-stojanová lampa-dvojdielna pohovka

pohovka svetlo-tmavá koža-slnečné svetlo

dvojdielna sedacia súprava-svetlé-tmavé farby-obývacia izba

Stojacia lampa-maľba-hnedý-koberec-dvojdielna-sedacia súprava

Plocha pohovky-svetlé-veľké-okenné koberce

Stojacia lampa-nástenná polica-nízka pohovka-dvojdielne-svetlo

Čalúnená stolička-sedačka-dizajn-konferenčný stolík-stojacia lampa-vysoká

Dizajnová pohovka-stojanová lampa-stromy-krajina

Koberec-svetlá-tmavá-pohovka-biela-tmavá-výber farieb

Polička-svetlé-koberce-tmavá-pohovka

dvojdielna sedačka-tmavý-svetlý-koberec-knižnica-drevo-svetlá

priehľadné závesy-biele steny-purpurové tóny-sedacia súprava

konferenčný stolík z tmavého koberca

Drevený koberec v dvojfarebnom dizajne so sedačkou

tmavý nábytok-svetlé-steny-čalúnený nábytok

dvojdielna sedacia súprava-tmavé-svetlé-biele-steny

tmavé-okrúhle-závesné svetlá-steny-z-okna-svetelné pohovky

Obývacia izba-nábytok-ďalšie-okenné závesy-organza

Pohovka v kombinácii s kreslami alebo stoličkami, výber tmavej farby

dvojfarebný čalúnený nábytok-stojacia lampa-dekorácia na stenu

Nástenná dekorácia-operadlo pohovky hlava-žena-polička-tmavá pohovka

tmavá pohovka-podlahová lampa-tmavý-svetlý koberec

našuchorený-koberec-stojacia lampa-tmavo-purpurová-farba-pohovka-dizajn

Plocha s tmavým nábytkom a pohovkou

Drevená parketová podlaha-biela pohovka-tmavý koberec

Konferenčný stolík na dvoch úrovniach sklenený stôl-koberec-lesklá podlahová sedačka-námornícka zelená

Podkrovný byt-denné svetlo-konferenčný stolík-moder-koberec

svetlé steny-tmavý-koberec-žltá pohovka

Skôr menšia sedačka

Závesné svietidlo na konferenčný stolík Braun

interiérové ​​žalúzie dark-shell-window-interiér

Moderný-apartmán-izbový-nábytok-pohovka-malý

Vankúše-na-podlahu-dvojfarebné-koberce-závesy-sklenená pohovka na stenu

Pohovka pre viac členov rodiny

Konferenčný stolík-kovovo-čierna-kožená sedačka

Asymetrický-stôl-biela-sedačka-drevené prvky-nástenná polica

Ležiaca plocha-tmavá-svetlá-farebná kombinácia-tmavý-koberec

Nástenná lampa na čítanie-tmavý-konferenčný stolík-koberec

Rozkladacia pohovka-vankúš-podlahová lampa-transparentné-organza-záclony-šatkové závesy

Záhradné rastliny-veľká-pohovka-svetlo-karamelové tóny

veľká pohovka-tmavo-modrá-vankúš-stena-okno

Rozkladacia pohovka s alebo bez operadla hlavy

Odkladací stolík-tmavo-svetlo-lesklá podlahová spona-dekorácia

Konferenčný stolík-knižnica-vankúš-koberec-drevená váza

Pohovka, bočný stôl, denné svetlo, knihy, pohovka

Stojacia lampa-svetlo-krémovo-biela-sedačka-nástenná dekorácia-tmavá stena

sedacia súprava-kreslo-rozkladacia pohovka-pohovka-pohovka-koberec

svetlý nábytok-spálňa-obývacia izba-výhľad na okno

Spací priestor-stojacia lampa-biele-závesy-modrý-dizajn

Read more