Nábytok, obývačka

Trendový ekologický nábytok od Desiree

moderný-obývacia izba-ekologický-nábytok

Nádherné nábytok šetrný k životnému prostrediu sú v dnešnej dobe zúrivé. Prichádzajú na trh v originálnych tvaroch a s elegantnými farebnými schémami a sú žiadaným doplnkom interiéru. V neposlednom rade by sme mali zvážiť ochranu životného prostredia a zodpovednosť, ktorú ako výrobca nábytku, tak aj zákazník preberajú.

Ekologický nábytok do domu od Desiree

biela obývacia izba žltá dekorácia steny

Desiree je relatívne nová talianska spoločnosť, ktorá ponúka fantastické portfólio aj pre nich nábytok šetrný k životnému prostrediu je známe. Trvalo udržateľný dizajn zaistil výrobcovi vedúce postavenie na trhu. Rozsah výroby Desiree Divani – pod ktorým je spoločnosť stále známa – zaujme vysokou kvalitou, moderným vzhľadom a rozmanitosťou modelov. Taliansky tím sa špecializuje na čalúnený nábytok a ponúka pohovky, pohodlné postele, kreslá, ležadlá, rozkladacie pohovky a fascinujúce stoličky. Drevo a nehrdzavejúca oceľ sú vyrobené zo špecifických typov polyuretánov, ktoré neškodia životnému prostrediu.

Pohodlné kreslo – nábytok šetrný k životnému prostrediu

fialové plyšové kreslo

Vitajte vo svete pohodlia, pohodlia a pôvabu. Tu si môžete jednoducho vychutnať pohodlné kreslá od talianskej spoločnosti Desiree – spájajú klasické trendy s inovatívnymi technológiami, výstrednými líniami a luxusným dizajnom. Stredobodom zbierky je však bezpochyby pohovka. Ako hlavný materiál je preferovaná koža. Pohovka v japonskom štýle – nízky model je v kontraste k tradičnému dizajnu sedačky do obývačky. Kreslá ponúkajú klasickú kombináciu elegancie a pohodlia. Retro vzhľad je pre nábytok šetrný k životnému prostrediu Navrhnite dobrú rovnováhu k modernému minimalistickému nápadu. Kompaktné, odolné a stabilné-ale tiež s avantgardnou pachuťou tieto modely pútajú pozornosť.

Kreatívne nápady pre spálňu – dizajn postele

Kožená posteľ-hnedo-taliansky-nábytok

Kreatívne nápady na dizajn postele Desiree sa veľmi líšia od spální, na ktoré sme zvyknutí. Praktické nábytok šetrný k životnému prostrediu – Rozkladacie pohovky ponúkajú funkčné riešenie pre malé byty. V izbe je tiež výber kobercov a elegantných tkanín.

Praktické a pohodlné, so skvelým vzhľadom a starostlivosťou o prírodu – kolekcia Desiree.

Od Abigail

Látkové stoličky-taliansky dizajn

Látkové stoličky talianskeho dizajnu

Moderný taliansky stôl

moderno-taliansky-stolný-policový-Desiree

Modré kreslo a taburetka

Kreslo-taburetka-modrá

Kožená sedacia súprava-biela

Kožená sedacia súprava-biela-lesklá

Elegantná pohodlná talianska posteľ

elegantná-pohodlná-talianska-posteľ

Hnedá rozkladacia pohovka v obývacej izbe

obývacia izba s rozkladacou pohovkou hnedej farby

Elegantný čiernobiely koberec

Koberec Chach čiernobiely