Nábytok, obývačka

Nábytok do obývačky – nápady na dizajn

veľká biela rohová sedacia súprava

Aby obývačka vyzerala moderne a útulne, potrebuje ten pravý Nábytok do obývačky. Predstavujeme vám základné druhy nábytku a ponúkame vám niekoľko vzrušujúcich návrhových nápadov. Každá obývačka potrebuje správnu pohovku – tento kus nábytku je nepostrádateľnou súčasťou interiéru. Ponúka útulné posedenie pre obyvateľov a ich hostí a môže vykonávať mnoho funkcií. Môže tiež nastaviť akcenty a slúžiť ako dekorácia.

Moderný sedací nábytok

malá-moderná-pohovka-biela-obývačka-dizajn

Pohovka v obývačke pre malý byt. Je menší ako obvykle a stačí pre jednu alebo maximálne dve osoby. Vďaka bielej farbe bude kus nábytku pôsobiť väčší. V kombinácii s malým konferenčným stolíkom a televíziou ste vytvorili útulný interiér. Jednoduchú konštrukciu kompenzujú jemné látky, väčšinou koža.

TV skrinka a sedačka – nábytok do obývačky

luxusná hnedá sedacia súprava Televízna skrinka obývačka

Veľká rohová sedačka alebo pohodlná sedacia súprava v kombinácii s televízorom je zárukou mnohých príjemných večerov s priateľmi, pri ktorých môžete sledovať futbalový zápas alebo obľúbenú televíznu šou. Vhodné Nábytok do obývačky pre väčšie miestnosti sú tieto pohodlné kožené sedačky, kde si môžu všetci priatelia nájsť miesto.

Pohovka bez operadla – pohodlný nábytok do obývačky

moderná sedačka-čierna-koža-nábytok-obývačka

 Nielen to – veľké pohovky sú tiež praktické a zaberajú menej miesta v porovnaní s kreslami a stoličkami. Pohodlné a praktické – koža sa zvyčajne ľahko čistí a vždy vyzerá dobre. Klasicky moderné pohovky majú hranatý tvar a jednoduchý dizajn.

Polkruhová pohovka s pohovkou – útulná a praktická

béžová polkruhová pohovka osmanský stôl

Moderné a pohodlné sú slová, ktoré popisujú tento dizajn. Polkruhový tvar pohovky vyzerá veľmi atraktívne. Skombinujte tieto Nábytok do obývačky  so zodpovedajúcim osmanským konferenčným stolíkom a ozdobte miestnosť zelenými rastlinami alebo položte na pohovku farebné vankúše.

Kreslo do obývačky

útulné-hnedé-kožené-kreslo-moderne-obývačka

klasické kreslo v bielom štýle

Vyberte si zodpovedajúce kreslo s látkovým poťahom, ktorého farba bude ladiť s celkovou farebnou schémou. Veľkosť Nábytok do obývačky zvyčajne priťahujú pozornosť každého, preto by sa kreslo malo vyberať veľmi opatrne. Kožené kreslá sú na trhu k dispozícii ako voliteľné príslušenstvo.

Moderné čierno -biele kožené kreslo

čierno-bielo-puristické kožené kreslo

moderné červené kreslo s minimalistickým dizajnom

moderný-červené-kreslo-interiér obývačky