Nábytok, obývačka

Elegantný nábytok do obývačky od Minotti

trendový nábytok-obývacia izba-béžovo-hnedá-farebná schéma

Každý moderný interiér prichádza predovšetkým s tými zodpovedajúcimi Nábytok do obývačky definované – tak, aby sa obyvatelia a ich hostia cítili príjemne. Preto nábytok Minotti dopĺňa akýkoľvek interiérový dizajn. Vynikajúce prvky elegantného nábytku dodávajú príjemný pocit a vytvárajú príjemnú a domácu atmosféru. Vďaka desaťročiam skúseností, talentovaným dizajnérom a starostlivému výskumu vytvorila nábytkárska spoločnosť skutočne jedinečné návrhy.

Nábytok do obývačky fascinuje elegantným dizajnom

Sklenený bočný stôl, svetlošedá, čalúnená sedačka, obývačka

the Nábytok do obývačky von Minotti fascinuje a inšpiruje všetkých na celom svete, ktorí sa zaujímajú o interiérový dizajn a hľadajú umelecké nápady pre interiérový dizajn. Každá obývacia izba ťaží z ušľachtilej farebnej schémy, jednoduchých tvarov a príjemných tkanín. Hnedé, prírodné tóny, čalúnené pohovky, elegantné kreslá potiahnuté kožou a čalúnené čalúnenie kontrastujú s dekoratívnymi prvkami vo výrazných farbách – modrá, žltá, oranžová. Dizajnéri považujú za svoje poslanie urobiť tieto vynikajúce kusy nábytku pohodlnejšími a kvalitnejšími ako kedykoľvek predtým. Snažia sa vytvoriť obývačku snov, ktorá úplne splní očakávania zákazníka..

Nábytok do obývačky – história spoločnosti

svetlo-béžový-nábytok-do obývačky

Všetko sa to začalo v roku 1950, keď Alberto Minotti založil spoločnosť pre Nábytok do obývačky  založený. Vďaka svojim mimoriadne originálnym dizajnom a originálnemu prepracovaniu detailov netrvalo dlho a stal sa populárnym. Za pouhých desať rokov sa malá rodinná spoločnosť rozrástla na veľkú spoločnosť. V každom prípade Roberto a Renato Minotti boli tí, ktorí následne prevzali spoločnosť a v 80. rokoch minulého storočia ju preslávili po celom svete..

Umelecký prístup k produkcii

obývačka s modrou posteľou a čiernou skriňou

 Títo dvaja bratia priniesli na trh mimoriadne zbierky. Ich umelecké a inovatívne techniky výrazne prispeli k rastúcej popularite spoločnosti. Tradičnú výrobu poznáme podľa kusov nábytku. Výrobný proces spoločnosti Minotti je založený na experimentovaní a starodávnych výrobných technikách. Táto úžasne úspešná kombinácia je dôvodom unikátneho nábytku Minotti.

 Nábytok do obývačky-elegantný krištáľový luster

Nábytok-do-obývačky-elegantné-krištáľové lustre

Sivá čalúnená sedačka-kolekcia Minotti

šedo čalúnená pohovka-kolekcia Minotti

Šedá rohová sedačka v obývačke

Rohová sedačka-svetlo-purpurové-nástenné osvetlenie-obývačka

Luxusný nábytok do obývačky-zelené kreslo

luxusný-obývacia izba-nábytok-zelené kreslo

Farebné akcenty azúrovej stoličky v obývačke

Azúrová modrá stolička-farebné akcenty-obývacia izba