Nábytok

Skrášlite predlžovaciu stenu – nápady na zdobenie pre väčšiu eleganciu a štýl

Túto myšlienku okorení dekoratívna fólia predĺženej steny

Keďže obývacia izba je centrom rodinného života a väčšinu času tam trávi, je dôležité, aby z nej vyžarovala príjemná atmosféra. Ak máte starší nábytok, ktorý sa vám už nezdá taký krásny, môžete si ho okoreniť aj sami. Pretože nie vždy máte možnosť kúpiť si nový nábytok. Ale aj pomocou nového nábytku, ktorý ste získali len nedávno, môžete šikovne pridať zaujímavé akcenty alebo skryť poškodené oblasti. Dnes vám chceme ukázať, ako na to Skrášlite predlžovaciu stenu a pekne ho ozdobte bez veľkého úsilia a peňazí.

 Skrášlite predlžovaciu stenu – premaľujte staré fronty

Skrášliť nástennú farbu ružových drevených dvierok skrinky

Budete prekvapení, aký rozdiel môže znamenať jednoduché lakovanie. Ak je teda pre vás príliš dobré nechať starú nástennú jednotku na objemnom odpade, je to jeden zo spôsobov, ako ju aktualizovať. Alebo aspoň takmer … V každom prípade dostanete starožitný šperk. Na to môžete použiť transparentný lak, alebo si môžete vybrať nový, tmavší odtieň.

Ak ste maliar, môžete na predlžovaciu stenu pridať pekné vzory kvetov alebo čokoľvek iné, čo vás napadne. Fantázii sa medze nekladú. Z výsledku budete ohromení!

Skrášlite predlžovaciu stenu – tetovanie na stenu dodáva miestnosti charakter

Prídavné samolepky na stenu, ktoré okorenia farbu starej nástennej jednotky

Je maľovanie pre vás príliš zložité? A nemáš cit pre maľovanie? Potom vás môžeme upokojiť ďalším variantom. Poobzerajte sa po nástenných tetovaniach, ktoré vyhovujú vášmu vkusu, a jednoducho ich nalepte na starú predlžovaciu stenu. Pretože stále obľúbené tetovanie na stenu je vhodné iba na stenu, ako naznačuje názov. Tu musíte venovať pozornosť iba tomu, aby bol povrch zbavený tuku a prachu, aby sa tetovanie dalo tiež ľahko nalepiť. Ak máte dizajn s úzkymi a malými prvkami, mali by ste tiež dávať pozor, aby ste ich náhodou neroztrhli.

Nálepka na stenu je skvelý nápad, ak ste spokojní s celkovým stavom, farbou a vzorom vašej predlžovacej steny. V opačnom prípade môžete tiež vopred použiť nasledujúci nápad.

Skrášlite predlžovaciu stenu – samolepiaci dekoratívny film

Predlžovacia stena Prelakovanie drevených čiel Nápady

Dekoratívna fólia je vhodná na väčšie plochy a dokáže od základu zmeniť každý kus nábytku. Nemusíte sa držať iba jednej farby. Máte tiež možnosť navzájom kombinovať niekoľko farieb a nastaviť tak farebné akcenty. Ak sa vám teda biela predlžovacia stena zdá príliš obyčajná, môžete niektoré dvere skrinky zvýrazniť akoukoľvek farbou.

Nalepenie tiež nie je také ťažké. Na internete je veľa sprievodcov vrátane videí. Kroky si môžete nechať vysvetliť aj v obchode, kde film kupujete. Na utieranie všetkých pľuzgierov potrebujete handričku. Ak neveríte svojim schopnostiam, môžete tiež požiadať o pomoc niekoho skúseného.

Osvetlite predlžovaciu stenu

Skrášlite predlžovaciu stenu Namontujte sklenené dvere Nainštalujte LED osvetlenie

Každý pozná vplyv skvelého osvetlenia. V obývačke by to malo vytvoriť útulnú a tichú atmosféru, v ktorej sa budete cítiť príjemne po náročnom pracovnom dni. Osvetlenie môžete využiť aj na skrášlenie starej (ale aj novej) predlžovacej steny. Vlastníctvo týchto vitrín môžete zvýrazniť pomocou LED svetiel. Efektívne osvetlenie ale môžete napríklad použiť aj na zvýraznenie priestoru za televízorom.

Prestavba alebo zdobenie predlžovacej steny môže byť skutočne zábavným zážitkom, na ktorom sa môže zúčastniť celá rodina. Vezmite si deň alebo dva a naplánujte si to spoločne so svojim partnerom alebo deťmi. Každý z rodiny by si mal nakoniec obľúbiť starú predlžovaciu stenu. Tu sú názory dôležité. Bez ohľadu na to, ktorý variant sa rozhodnete ozdobiť, prajeme vám samozrejme veľa úspechov a uspokojivý výsledok.

Starú nástennú jednotku takmer nevidieť – tu sú čelá potiahnuté fóliou s vysokým leskom

Skrášľujúce predlžovacie steny LED osvetlenie Sklo má moderný vzhľad

 Moderná verzia klasickej nástennej jednotky – s osvetlením

Skrášlite predlžovaciu stenu farebným okorenením starej nástennej jednotky

 Štýlové dvierka skrinky vo vysokom lesku – premaľujte starú nástennú jednotku

Skrášlite predlžovacie steny Vázové doplnky dodajú šmrnc

Ak sa vám stará jednofarebná nástenná jednotka zdá byť nudná, môžete predlžovaciu stenu ozdobiť akcentovou farbou

Doplnková nástenná ozdoba nápadov na bielu tmavú farbu

 Moderná nástenná jednotka s prednými plochami s vysokým leskom

Prídavná stena ozdobí staré nástenné jednotky, premaľuje nápady

Prídavné steny zdobia nápady na maľovanie modrými akcentmi

Prídavné nástenné police maľujú nápady bielym vysokým leskom

Skrášlenie predlžovacej steny Maľovanie dreveného nábytku

Prídavné steny zdobia staré nástenné jednotky nápadmi na život