Dekorácie a oslavy, obývačka

Najlepšie nápady pre čiernobiele obývačky

obývacia izba s čiernobielym nábytkom

Minimalistickí návrhári interiérov radi používajú ako základ interiéru čiernobielu farebnú schému. Niekedy ako podlaha, niekedy ako dekorácia na stenu – čiernobiele kombinácie sú prítomné takmer v každom katalógu. Tieto farby nikdy nevyzerajú nudne a dizajn tak pôsobí vzrušujúcejšie. Ak sa neviete rozhodnúť pre farby v obývačke, minimalistický čiernobiely interiér je vždy elegantným a praktickým riešením. Čierna a biela obývačka sú vždy in a ponúkajú veľa možností na dekoráciu

Čiernobiela obývacia izba v minimalistickom štýle

čiernobiela obývačka

Ukážeme vám najlepšie návrhy čiernobiela obývačka v minimalistickom štýle a možno nájdete nápad, ktorý sa hodí do vášho domova. Sú praktické a hodia sa do domu aj do bytu. Kombinácia čiernej a bielej je klasická a poskytuje príležitosť na improvizáciu.

Čierno biela obývačka – stôl a sedačka

moderný čiernobiely interiér obývačky

Materiály v minimalistickej obývačke sú väčšinou stabilné a nábytok je pevný. Biela farba priťahuje pozornosť všetkých, takže nie je miesto na stôl alebo pohovku, ktoré sa dajú ľahko poškodiť. Stabilné drevo, mramor, kameň a koža mu dodávajú moderný vzhľad. Používajú sa látky ako hodváb, ľan, žakár alebo taft čiernobiela obývačka Preferované prevedenie.

Čiernobiele nápady na dizajn obývačky – symboly jin a jang

čiernobiela obývačka jing jang

Čierna a biela obývačka môžu byť ozdobené rôznymi spôsobmi. Ako dekoráciu môžete použiť napríklad symboly Jin a Jang, šachovnicu, prúžky, zebra, grafické kresby, retro čiernobiele fotografie alebo iné vzrušujúce motívy. Najdôležitejšie je vybrať si leitmotív a držať sa ho. Nechajte sa teda inšpirovať našimi návrhmi a vytvorte si vlastný dizajn!

Od Abigail

moderný dizajn – čiernobiela obývačka

čiernobiely kožený nábytok do obývačky

 Ďalších 100 nápadov pre obývačky

čiernobiela dekorácia steny v obývacej izbe

čiernobiela dekorácia steny obývacia izba

34 nápadov na obývaciu izbu v bielej obývačke pre moderný domov