Nábytok, obývačka

Drevená rustikálna sedačka od Riva z Talianska

moderný nábytok z Talianska

Aká zaujímavá a mimoriadna kombinácia. Táto pohovka „Utah“ predstavuje moderné a kreatívne využitie technológie recyklácie. Tento veľmi moderný, drevený, rustikálna sedačka zaujme nielen svojou estetikou, ale aj históriou. Drevené prvky tejto pohovky sú v skutočnosti recyklované drevo z lagúny v Benátkach.

Moderná rustikálna sedačka od Riva z Talianska

moderná hnedá kožená sedačka

Tieto drevené dosky, nazývané briccole, sa používajú ako značkovač v lagúnach. Briccolen sa musí vymieňať za nový každých 10 rokov. Staré drevo vyzerá jedinečne a skulpturálne kvôli dlhému pobytu vo vode – umeleckému dielu prírody. Drevo je spracované a potom kombinované s kožou – tak vzniká moderná drevená rustikálna sedačka.

Rustikálna pohovka vyrobená z recyklovaného dreva

inovatívny nábytok - sedačka

Kombinácia starého a nového materiálu vyzerá vzrušujúco a elegantne. Rustikálna sedačka sa zvyčajne nehodí do každej miestnosti, ale tento dizajn je možné tiež ľahko kombinovať s moderným nábytkom. To je obzvlášť vhodné rustikálna sedačka za minimalistický interiérový dizajn.

Teplo kože a patina dreva sú príjemné a útulné. Štýl je odvážny, ale jemný a pohodlný. Riva je talianska spoločnosť špecializujúca sa na výrobu ručne vyrábaného dreveného nábytku. Alebo ako vysvetľujú samotní dizajnéri: „Recyklácia je dôležitá. V tomto dôležitom historickom momente chceme drevo recyklovať, znova objaviť a vytvoriť dizajn pre budúce generácie “

štýlová kožená sedačka