Nábytok, obývačka

LED osvetlená sedačka od Colico – zmena farby s diaľkovým ovládaním

Zmena farby pomocou diaľkového ovládača podľa vašej nálady!

LED osvetlená sedačka od Colico - farby

Snívali ste niekedy o zmene farby svojej domácej výzdoby? Ako často? Áno, možno by mal byť tento stôl biely namiesto čierneho, alebo by mal byť šatník namiesto modrej červený. V skutočnosti nie je ťažké si predstaviť tento bláznivý sen bez maľovania. Prečo? Samozrejme, kvôli dizajnovým inováciám.

Vitajte v novej dimenzii osvetlenia, ktorá s ňou prichádza Pohovka Asami Light LED osvetlená ožíva. Toto jedinečné zariadenie pochádza z  Talianska spoločnosť Calico vyrobené. Je to skutočná umelecká technológia, ktorá transformuje nábytok na inú úroveň. Nič nezostane rovnaké, pretože váš nábytok začne meniť farbu. Existuje všestranný prvok štýlu, ktorý mení svoju farbu podľa nálady. Tento módny dizajn prináša nové emocionálne komponenty do atmosféry vášho domu alebo domáceho kina.

Pohovka LED osvetlená spoločnosťou Colico – meniace sa farby

LED osvetlená sedačka od Colico - červená

Má klasický tvar pohovky, ale je zvýraznená akcentovým LED osvetlením a mení sa na moderný kus nábytku. Meniace sa farby sú prispôsobené tak, aby vám poskytovali vizuálny komfort a aby odrážali vašu náladu. Jediné, čo musíte urobiť, je chytiť diaľkový ovládač a zmeniť farbu diód LED. Futuristicky vyzerajúci nábytok dodá vášmu domovu novú zmenu identity a svoj vlastný osobný nádych. Stávate sa návrhárkou vlastných nápadov a zdobenie je len na vás!

LED osvetlená sedačka od Colico v modrej farbe

Pohovka s LED osvetlením od Colico -blau

LED osvetlená sedačka od Colico - dreick

Elegantná pohovka prináša ďalší stupeň všestrannosti a má modulárny dizajn. Pokračujte v hľadaní a zistite viac o tejto skvelej pohovke. Nezabudnite, že súčasné zmeny dizajnu prinášajú aj farby.

LED osvetlená sedačka od Colico - kvety