Nábytok, obývačka

Priestorová zvuková pohovka MP3 od Natuzzi

Priestorový zvuk - pohovka MP3 od Natuzzi

Myslíte si, že ste videli moderný a futuristický nábytok. Zamyslite sa. Koľkokrát ste už počuli o nábytku, ktorý hrá hudbu? Znie to však ako klišé moderný dizajn presahovala predstavivosť a technológie. Nečudujte sa teda. To sa stane, keď spojíte tieto dve veci – skutočné umelecké dielo. Moderný interiér je dôležitý pre vytvorenie osobného a funkčného priestoru. Každý detail je dôležitý pre obytné prostredie vášho domu, kancelárie alebo obytného priestoru.

moderný dizajn sedačky – predstavivosť a technológie

Surround Sound - pohovka MP3 od Natuzzi - iphone

Inovatívne nápady vytvárajú nový vzhľad. Využite príležitosť žiť v príjemnom priestore. Zmena je vždy znakom pokroku a vykročenia do budúcnosti. Nové Pohovka s priestorovým zvukom MP3 je príkladom modernistického zmyslu pre dizajn. Jeho nádherný štýl prináša do vášho domova inovatívnu víziu. Môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu a relaxovať na tejto elegantnej pohovke, ktorá je elegantne navrhnutá s reproduktormi a dokovacou stanicou.

Nová pohovka MP3 s priestorovým zvukom

Priestorový zvuk - pohovka MP3 od Natuzzi

Pohodlie a štýl sú správne kombinované na modulárnom zadnom sedadle, ktoré robí relaxáciu ešte príjemnejšou. Jediné, čo musíte urobiť, je načítať svoje obľúbené melódie a urobiť si čas, aby ste si ich užili, a vychutnať si svoje obľúbené melódie na tejto zábavnej kreácii od Natuzzi. To Priestorová sedačka je k dispozícii v širokej škále farieb, takže je skutočne ľahké zladiť váš interiér. Nezabudnite – relaxujte a počúvajte hudbu súčasne. Môžete to urobiť v Natuzzi.

Priestorová zvuková pohovka MP3 od Natuzzi

Priestorový zvuk - pohovka MP3 od Natuzzi - biela